| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
18.10.2007 10:36
na obrázku to vyzerá trochu ako akvárium
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
18.10.2007 10:44
No a? Ved je to polotovar. Ked to zabudujes do palubnej dosky, tak to bude vyzerat ako napr. otackomer.
|
| |
Mrano Bojsej
Od: Mrano Bojsej
|
Pridané:
18.10.2007 23:12
aspon mozes mat kvietky v aute
|
| |
ewo
Od: ewo
|
Pridané:
18.10.2007 12:39
este pustit rybicky rofl
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
18.10.2007 10:46
s MIERNIM odklonom od okrúhleho tvaru
:D no ok
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
18.10.2007 10:51
sa nauc slovensky vole
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
18.10.2007 10:47
a co tak uviest nieco take ako je rozlisenie?
ja ked tu by sa asi nedalo x*y, tak aspon pocet bodov cez priemer...
|
| |
ODBORNIK
Od: ODBORNIK
|
Pridané:
18.10.2007 11:05
To mam najradsej tych chujov, co si ani clanok nedocitaju a mudruju jak fasy....
|
| |
Hacik
Od: Hacik
|
Pridané:
18.10.2007 13:45
Kedze je priemer 240 bodov, mozete si pocet bodov vypocitat zo vzorca #bodov=pi*120*120=45239 bodov (pre porovnanie, rozlisenie 320x240 ma 76800 bodov) takze to rozlisenie je naozaj slabe.
|
| |
lobogo
Od: lobogo
|
Pridané:
18.10.2007 10:58
Ty mi za riadneho mongola ,však tam to je napísané!Los dementos,vitaj na planéte zem:) vy z jupitera ste boli vždy trošku pomalší:)))
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
18.10.2007 11:52
este tam pridat webkameru a zenske to budu pouzivat ako pudrenku... :D
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
18.10.2007 11:55
a este tomu dame ruzovucky dizajnicek...
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
18.10.2007 12:42
Preco sa nikde nepise o Ubuntu 7.10 ? Ved dnes malo vist, nie ?
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
18.10.2007 14:24
Canonical Ltd so sidlom v Lodyne dnes na burze cennych papierov skrachoval, pretoze kazdemu debilkovi posielal 20 cd s novym ubuntu, edubuntu, kubuntu, xubuntu, fluxbuntu, muslimbundu, hindubundu, indubuntu, satanicbuntu, ubuntu christian, ubuntu christmas, ubuntu summer, ubuntu fall a ubuntu winter. Takze ziadne nove ubuntu dnes nie je.
Ale ak by si nahodou predsa len chcel, tak potom
http://ftp.tuke.sk/ubuntu-releases /gutsy/ubuntu-7.10-desktop-i386.iso
bez medzery
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
18.10.2007 14:47
lol' ja som si dal poslat asi pred 2 rokmi :D a pekne som to rozdal, len skoro nikto to akosi potom nedal do mechaniky
btw posiela iba Ubuntu, Kubuntu, Edubuntu a Xubuntu ;-P
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
18.10.2007 14:53
Ono je to svinstvo, zbytocne sa minu cd na taketo veci, pricom je naozaj pravda, ze 90% tych cd nikdy nikto nevlozi do mechaniky...
Ale daju sa este aj 64bit verzie posielat :)
Mne minule doslo okolo 20 cd, tiez sa to snazim rozdavat, dufam, ze teraz s 7.10 pre zaciatocnikov to pojde lepsie.
|
| |
wow
Od: wow
|
Pridané:
18.10.2007 20:07
to si poskladam ponorku z toho doma
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.10.2007 20:07
Pripomina mi to Stargate
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.10.2007 20:08
Da sa tym teleportovat rybicky do akvaria
|
| |
fgdfgf
Od: fgdfgf
|
Pridané:
18.10.2007 21:43
Odstran medzery a pozri sa ake svine su na svete
http://www.petatv.com/ tvpopup/Prefs.asp? video=fur_farm
|
| |
ja mam dost
Od: ja mam dost
|
Pridané:
18.10.2007 21:56
toto sa robilo v stredoveku na ľuďoch, ale je to nechutné, aspoň tie zvery mali poriadne zabiť a netrápiť ich. By som tomu človeku vajcia odrezal zaživa
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
18.10.2007 23:24
Toto video som už videl. Je to smutné.
|
| |
Vrchol
Od: Vrchol
|
Pridané:
19.10.2007 10:51
Fuj :"((((((((((((((
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
19.10.2007 13:00
podla mna je to hovadina, nerozumiem, preco by te prasata ci co to je najskor nezabili, to video je natocene prave kôli tomu aby sa malo o com hovorit, ze ake zveriny sa robia...
ale typek by si zasluzil rovnaky postup...
|
| |
tyta
Od: tyta
|
Pridané:
19.10.2007 15:12
ahoj chlapci,
myslim ze tak to aj v konecnom dosledku bude. Zabudate na stare mudrosti ktore nevznikli len tak pre nic za nic ale z dlhodobych skusenosti ktore sa odovzdavali z generacie na generaciu. Plati: Ako zasejes tak zoznes. Alebo co das sa ti vrati ale niekolkonasobne.
Preto iba hlupi ludia mozu robit taketo veci.
|