| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Lacino
Od: Lacino
|
Pridané:
17.10.2007 16:09
V hrách by som túto funkciu uvítal.
|
| |
Boko
Od: Boko
|
Pridané:
17.10.2007 16:14
len kolko by to stalo :D
|
| |
Medviga Halinova
Od: Medviga Halinova
|
Pridané:
17.10.2007 16:26
1 687 960 a nejake drobne
|
| |
GRL
Od: GRL
|
Pridané:
17.10.2007 16:33
florintov? beriem!
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
17.10.2007 17:23
florint je mena na Melmaku?
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
17.10.2007 18:41
nie to bude vo florencii :P
|
| |
alfalf
Od: alfalf
|
Pridané:
18.10.2007 0:52
ty koxo skoro mi zabehlo......... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
17.10.2007 16:46
len aby to bolo mozne pouzivat aj s AMD zostavou
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
17.10.2007 22:07
x86 cize bolo by ... len ci si to Intel nejak neoptimalizuje pre seba :)
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
18.10.2007 6:28
sak to ma napadlo
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
17.10.2007 16:53
to sa akoze nebudem v maxe pol hodiny rozhodovat ci uz stlacit to tlacitko render a cakat 3dni nato ze tam najdem nejaku chybu ? :D
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
17.10.2007 22:01
To by sme nemuseli ani teraz keby raytracing pocitali GPU a nie CPU.
Teda uz je to mozne cez nejake programy a je to ovela rychlejsie.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
17.10.2007 17:22
Prvy raytracing v 3D renderovany v relnom case som videl v roku 1992 na pocitaci Amiga1200 s procesorom Motorola 68020 tusim, boli to pekne dema, urcite to nemalo tolko fps ale boli to dema bez sekania. Nuz...
|
| |
Rado
Od: Rado
|
Pridané:
18.10.2007 7:29
srandista :) Spoluziak mal amigu 1200 a jednu kocku + gulu mozno s 2 svetlami to renderovalo niekolko hodin (myslim ze to spustal na noc aby mal 1 obrazok). Tie dama to museli mat uz predrenderovane.
|
| |
vyvíja
Od: vyvíja
|
Pridané:
17.10.2007 18:44
cpu s integrovanou grafikou? vie to niekto lepsie popisat? to akoze bude taaaaaakyyyy veeeeeelkyyyy socket? ci to bude len cpu+gpu na jednom pliesku? a ked budem chciet novu graficku musim predat aj cpu?
|
| |
Scorpio
Od: Scorpio
|
Pridané:
17.10.2007 21:50
To bude splnat obidve funkcie aj cpu aj gpu. Nieco ako AMD Fusion.
|
| |
elnino
Od: elnino
|
Pridané:
17.10.2007 18:56
a ten procak budes muset zakopat do studni, alebo si s nim zakuris v izbe
|
| |
Aštar Šeran
Od: Aštar Šeran
|
Pridané:
17.10.2007 21:48
Budou sledovat nase kroky ríl-tajm! Lidi čipové otrokárny!
|
| |
Ahoj
Od: Ahoj
|
Pridané:
17.10.2007 21:56
Nemyslim si, ze je to dobry napad ... Podla mna chce Intel vytlacit klasicke grafiky, pretoze na trhu s x86 procesormi je zatial N.ONE a to by sa mu zislo. Aj tak si myslim, ze podobny vypocty by ovela rychlejsie zvladla grafika, zislo by sa ju len nejako optimalizovat. Ked uz tak napr. nVidia CUDA alebo AMD CTM by mohli z VGA vytvorit stream CPU, ktory by mal ovela vyssi vykon.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.10.2007 11:28
podla mna to dobry napad je, pretoze v 80 jadrovom procesore pri spusteneje nejakej trapnej hry ako Crysis 3 by som zbytocne trapil GPU a na CPU by mi 50-60 jadier nic nerobilo ... takto Intel moze vyuzit odpocivajuce ALU, FPU a dalsie "U" z nevyuzitych jadier na raytracing sceny, takze okrem nizsej spotreby PC (dnesne GPU su strasne nenazrane) sa zlepsi aj pomer cena/vykon, pretoze nebude potrebne graficku kartu dokupovat a na vypocet grafiky sa pouziju nevyuzite prostriedky CPU ... maju to dobre vymyslene ... co sa tyka CUDA a CTM, treba brat do uvahy, ze graficke karty su prudko optimalizovane na vypocet operacii suvisiacich s grafikou a teda su v beznej praxi GPU nepouzitelne, resp. velmi neefektivne pouzitelne ako CPU ...
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
18.10.2007 14:57
No ak Intel vypusti ten 80-jadrovy ako x86,mohlo by to byt zaujimave,ale kopec veci na trhu by sa zmenilo.
Co sa tyka CTM, tam som testy este nevidel, ale pri NV CUDA to bolo tak, ze GF 8600GT sa vykonom vyrovnala Intelu V8 a spotrebou bola na tom o dost lepsie. Samozrejme ze v niektorych pripadoch je zas rychlejsi CPU, no tak, kde nestaci,by sa mi CUDA dost zisla..
|
| |
23645
Od: 23645
|
Pridané:
17.10.2007 22:07
Btw. uz sa to blizi. Este to trochu rozvinu, upravia, podla Moora sa tomu po par rokoch este zvysi vykon a o desat rokov nebude problem online vstupit napr. do ziveho televizneho vysielania a odvysielat prakticky cokolvek realtime renderovane nerozoznatelne od realneho obrazu...
The future is now...
|
| |
M3dz!k
Od: M3dz!k
|
Pridané:
17.10.2007 22:23
a kto to nakoduje??? 10 rokov je IMHO strasne malo na splnenie takejto futuristickej predstavy.
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
17.10.2007 23:57
Raytracingom sice dosiahnes realensi obraz, ale nie uplne realny ... tam sa pouzivaju dalsie veci ktore by aj tym 16 jadram trvali par hodin
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.10.2007 11:31
jj ... 100fps je malo ... to mozeme docasne zabudnut na OSA alebo MBLUR ;o) ... ale na 1024 a viac jadrach uz by to mohlo byt lepsie ;) ...
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
18.10.2007 17:09
100fps je viac nez dost ... (samozrejme konstantnych)
|
| |
Leancevoiva
Od: Leancevoiva
|
Pridané:
17.10.2007 23:59
<a href=http://www.katelyn-model.com>girl model pic preteen</a>
preteen pantie model lola model preteen child web model pre teen model web site little girl pic nymphet tv lolita mpegs
|
| |
dod
Od: dod
|
Pridané:
18.10.2007 3:27
nie si ty nahodou dakde z Holandska bratku moj spambotny?
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
18.10.2007 9:49
neviem preco to neosetria proti spamu
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
18.10.2007 11:34
lebo sa im nechce ;o) ...
|