| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
17.10.2007 10:32
pravda, ved nemusime ist daleko. staci ak surfujeme po nete a sami na sebe vidime ako niektore stranky zaujmu uz svojou vyvazenou farebnou kompoziciou.
|
| |
presne tak!
Od: presne tak!
|
Pridané:
17.10.2007 10:50
chod do lidla a tam to vyuzivaju naplo!
take pestrofarebne obali...no nekup to :D
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
17.10.2007 11:19
ani keby davali zadarmo, vacsinou tam maju iny odpad, to nech si nechaju :P
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
17.10.2007 11:22
Ako vtip dobre :-) Tie obaly su v Lidli vsetky tak pestrofarebne a tak neurcite, ze na prvy pohlad mi nie je jasne, ci je to avivaz, prostriedok na umyvanie riadu, wc gel, tekute mydlo, sampon alebo ovocny sirup.
Ten ich reklamny letak je tak prefarbeny, ze niekedy sa v tom naozaj neda orientovat. Oproti tomu je Tesco jasne a prehladne.
Vsetkeho vela skodi, aj farieb.
|
| |
bery
Od: bery
|
Pridané:
17.10.2007 15:50
ono to povacsine aj je avivaz, prostriedok na umyvanie riadu, wc gel, tekute mydlo, sampon a ovocny sirup. zalezi to len od toho v ktorom oddeleni to najdes:P
|
| |
alll
Od: alll
|
Pridané:
18.10.2007 9:31
hááá, ak ak to tam niekto úmyselne preložil k čokoládam, tak sa otráviš avivážou. :)))
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
9.11.2007 10:35
rofl....
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
9.11.2007 15:31
tam maju setko rovnake a mozes to pouzivat ako avivaz, prostriedok na umyvanie riadu, wc gel, tekute mydlo, sampon a ovocny sirup to je vyrobok roka tam jedna vec na vsetko takzvane allin1 :)
|
| |
feri
Od: feri
|
Pridané:
9.11.2007 16:38
Ale nie, ono to je všetko v jednom -)
|
| |
prasse
Od: prasse
|
Pridané:
25.10.2007 13:27
Mno v tom Tescu to je praveze vsetko na nerozoznanie - rovnaky obal na vsetky vyrobky, meni sa len velkost obalu a nazov na nom, takze si v polke pripadov musis precitat, co to v tej bielo-modrej krabici vlastne je, alebo to identifikovat podla okolitych vyrobkov.
A btw. Tesco kleslo kvalitou na uroven Lidlu, okrem zopar znacne predrazenych veci tam predavaju tretotriedny odpad s 200-500% prirazkou (overte si nakupne ceny pre beznych smrtelnikov u vyrobcov (nehovoriac o tom ze Tesco ma este aj brutalne mnozstevne zlavy)). Jedine, co sa na Slovensku drzi ako-tak kvalitou, je Jednota a tak trochu Billa. Ostatne vsetko ide dolu vodou. Za rovnake ceny nakupite 1. triedu v lubovolnom obchode v Rakusku. Aj v rakuskom Lidli, ku nam vozia len odpad :)
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
9.11.2007 14:35
a bala?? :P a jednota? nesranduj...minule som tam videl ave vodu za 14 sk, hned vedla v maloobchode za 8
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
10.11.2007 1:39
Obaly, ty trúd!
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
17.10.2007 20:38
Samozrejme aj keď dsl.sk farebnosť nemá boh vie akú ale zaujme obsahom.
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
18.10.2007 14:00
jj..dvolezity je obsah..a nie zmetene ocka ze nevies kam sa mas pozriet..
|
| |
dega
Od: dega
|
Pridané:
17.10.2007 10:56
škoda len že sa oki tak zvlaštne stavia k farebným profilom , mám 5600 a fotka z toho vylezie do červena , v tom režime photo , akú mate skusenosť vy? ostatné funkcie čista jednotka / rychlosť , spoôsob tlače , duplex , a pod.
|
| |
lidl
Od: lidl
|
Pridané:
17.10.2007 12:34
na celom lidli je najlepsie Tafelwein weisswein. super vincisko!
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
17.10.2007 13:46
Světlé stolní víno... o třídu vejš než krabicové, co kupoujou santusman, ale i tak díky nechci :-D
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
17.10.2007 15:23
pozrite si prosim moj prispevok na zaciatku. Pouzil som carovne slovicko "vyvazene"...
|
| |
Aštar Šeran
Od: Aštar Šeran
|
Pridané:
17.10.2007 23:03
No dle meho nazoru je v tom spousta čipu. Coz neni bezpecni.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.10.2007 15:48
Tlačiareň so spoustou čipu idealni na taketo domááácí žouvání.
|
| |
žvejkaní
Od: žvejkaní
|
Pridané:
25.10.2007 21:05
|
| |
nevyznam_do_pc
Od: nevyznam_do_pc
|
Pridané:
26.10.2007 17:51
myslite fakt ze je dobra tak tlaciaren?
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
25.10.2007 9:46
casopriestorova trhlina, alebo si oki zaplatilo reklamu??? bolo to tu uz pred par dnami....a zrazu je to zas "aktualna novinka"...!
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
25.10.2007 9:51
no to ze si oki zaplatilo reklamu je jasne a ked sa pozries na datumy prispevkov tak je to jasna casopriestorova trhlina. Inak ja mam pomerne rad oki i ked nevyuzivam ziadnu ich placiaren ale ich revolucne riesenie s pevnou osvetlovaciu jednotkou je fakt super. Mal som kedysi davno cest s oki page pro 4w jedina jej nevyhoda bola ze nemala cache a to sposobovalo jej pomalosta pomerne narocnost na hadwer
|
| |
: )
Od: : )
|
Pridané:
25.10.2007 10:26
to bude pocasim :D
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
25.10.2007 10:30
kretenko nevies citat? ved je to oznacene ako inzercia... ludia kolko percent slovenska myslite ze je takto tupych?
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
25.10.2007 11:52
100 %
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.10.2007 21:06
100% - (minus) JA
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
25.10.2007 12:28
vratane teba... ze si niekto nevsimne "---inzercia---" musi byt naozaj uplny debil. mal by si ist robit psychologa, alebo na linku dovery. hned by sa konali sebevrazdy 20 krat castejsie.
|
| |
Bozzerang
Od: Bozzerang
|
Pridané:
26.10.2007 21:08
Ja Ty On Ona Ono My Vy Ony Oni
teda 110%
|
| |
nameless
Od: nameless
|
Pridané:
20.11.2007 12:42
Ja Ty On Ona Ono My Vy Ony Oni OKI :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.10.2007 16:24
moja ucitelka nosila cervene silonky a my sme PICU vedeli o anglistine... nejako tak je to myslene?
|
| |
vlna
Od: vlna
|
Pridané:
25.10.2007 16:26
my teacher was wearing red nylons and we had no idea about english... (potom ju vyhodili)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.10.2007 21:09
ta ty si jaky frajer.... chem byt ako ty... uc ma...
|
| |
dsl.com
Od: dsl.com
|
Pridané:
27.10.2007 15:26
niekto tu nieco nepochopil, ze bozz
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 19:46
Presne tak , precitaj si to este raz ;D
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
9.11.2007 10:18
uz si ju bezim kupit!!! a zoberem si rovno tri kusky!
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
9.11.2007 10:23
do riti tu sa to bude teraz kazdy tyzden opakovat...
|
| |
pOL
Od: pOL
|
Pridané:
9.11.2007 15:29
mozno im popraska a nebude to tu ;-)
|
| |
iii
Od: iii
|
Pridané:
9.11.2007 17:01
bohvie cim merali tu pozornost. mozno pozornostmetrom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 19:45
A mozno to merali na meteorologickej stanici
|
| |
DSL = LSD
Od: DSL = LSD
|
Pridané:
11.11.2007 9:43
Ma urazate ked citam ze lidl ma sracky ja odtial nieco mam a nemyslim si ze som na sracky alebo to co odtial mam je na sracky. Prave naopak, neviem si to vynachvalit. Ale nejde o stravu. Fakt Lidl je dobry.
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
12.11.2007 10:32
uzasne.....
|
| |
: O
Od: : O
|
Pridané:
12.11.2007 19:40
nerobis tam nahodou?
:D
|