| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
16.10.2007 11:47
Tak to som zvedav na tie tlaky, ake budu od monopolov
|
| |
Johnyenglish
Od: Johnyenglish
|
Pridané:
16.10.2007 11:48
wifi ? thanks, dont need shit. No cable, no stability, until u got expensive stuff. Viva la fibre cable.
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
16.10.2007 12:16
kamo, mal by si si zopakovat anglictinu zo zakladnej skoly...
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
16.10.2007 12:34
aka anglictina taky obsah.
|
| |
Neni sme hodine anglictiny
Od: Neni sme hodine anglictiny
|
Pridané:
16.10.2007 13:44
i typed my own idea. Did u ?. Nothing more then faking spammer u are :) BTW nice nick thief.
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
16.10.2007 14:31
este trosku viac sa strapni a bude to v pohode
|
| |
Fak the lols
Od: Fak the lols
|
Pridané:
16.10.2007 18:38
"Gigalol" WTF is that ? a retarded lol ?
and who is pathetic u noob :P
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
16.10.2007 18:53
tazky si nakladac veru tazky, ale uz je to naozaj trapne
|
| |
:D:D:D
Od: :D:D:D
|
Pridané:
16.10.2007 19:27
to vies.. zasran sa naucil par anglickych slovicok vo WoW a teraz sa tu ukazuje.. chudak ani nevie co zadelil :D
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
16.10.2007 19:50
:D no asi tak nejak :D
|
| |
tak vam treba
Od: tak vam treba
|
Pridané:
17.10.2007 12:29
Just when I think I've read the stupidest post ever, you go and post another. Try learning elementary grammar before attempting to inflict your next literary abomination on this message board.
Keep typing. Maybe, someday, you'll randomly type something semi-intelligent. You wouldn't know a clue if it walked up to you, bit you on the ass, and announced 'I AM A CLUE'. You've got a big hole in your head, now shut it. When you are at a loss for words, your loss is our gain. As Robert Wilensky said: "We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true."
In future, if you have something to say, just shut up.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
17.10.2007 12:39
Aaaale sklapni...
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
20.10.2007 19:03
ctrl+c, ctrl+v ? :)
|
| |
barcode
Od: barcode
|
Pridané:
16.10.2007 11:48
no zbohom, europsky uradnik je zase iniciativny. pomoooooooc... mali by uz konecne tu pakaz nasackovanu v bruseli, zijucu z dani europanov a zaoberajucu sa chu*jovinami ako toto, pripadne zakrivenie bananov...
|
| |
jf1
Od: jf1
|
Pridané:
16.10.2007 12:29
S tymi bananmi to mas pravdu, to bol riadny trapas, ale co mas proti tejto ich snahe? Rovnako aj pri roamingu sa nevedeli nenazrani operatori spamatat, tak komisia stanovila max. cenu a uz je to citelne. Pre zakaznika by to malo byt pozitivne, ci nie?
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
16.10.2007 12:35
hej, ale on nie je zakaznik ale pracovnik marketingoveho oddelenia ST alebo niekoho ineho...
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
16.10.2007 12:35
vylez na strom a otrhni si banan
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
16.10.2007 12:35
aspon na nieco je ta komisia dobra.toto im schvalujem.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.10.2007 16:50
Analog je širokopasmovy či uzkopasmovy
|
| |
PeSa
Od: PeSa
|
Pridané:
16.10.2007 16:53
len aby tie maximalne ceny nestanovili nad uroven tych nasich
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
16.10.2007 17:34
Joo, jasne, len aby to nebolo tak, ze stanovia minimalne ceny, ktore budu vyssie nez tie trajsie, a potom budu vsetci na tej najmensej povolenej a tym zrusia monopoly... ;o) LOL
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
16.10.2007 18:25
to tazko kedze mame v okoli suverenne najdrahsi net... WTF 1,5mbit ? to je u nas +/- standard, a inde ? 30 ? 50 ? 100? mbit a lacnejsie ako u nas! este aj take cesko to ma ovela lepsie , napr 1 gb navyse nad limit stoji 15 kc , u nas cca 400sk
|
| |
huhuuu
Od: huhuuu
|
Pridané:
16.10.2007 19:29
LEBO SME NA SLOVENSKU TY IDIOT!!! TU JE VSETKO DRAHE A SMERUJE TO DO SRACIEK..! (kedy nesmerovalo?)
|
| |
Dimitry
Od: Dimitry
|
Pridané:
16.10.2007 19:47
no neviem ako vy, ja mam 10Mb/s ktory som sice este nikdy nedosiahol ale to neva, za cca 700 sk. Vsak chello, sice su to kkti drahy, a este aj klamu co sa tyka tej rychlosti, ale myslim, ze tam kde zijem, v centre TT, nic lepsie nevymyslime.
|
| |
OdfrthPery
Od: OdfrthPery
|
Pridané:
17.10.2007 0:24
You can make new friends, find the hottest singles.
<a href=http://yourhotclips.info/out.php>Join today and make a hot new connection tonight</a>
|