| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
16.10.2007 10:25
totalna pecka! :)
EDGE+3G a BT+FM navyse!! :O
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
16.10.2007 12:32
a má dostatočné parametre pre spracovanie dát z 5 Mbps fotoaparátu a generovanie 30 fps TV Out výstupu.
Co je to za fotoaparat? :) 5 mpx? 5 Mbps?
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
16.10.2007 13:27
Oops. Ďakujeme za upozornenie.
|
| |
helo
Od: helo
|
Pridané:
16.10.2007 10:28
wau zvlada dost veci ten integrac ale ci aspon jednu z tych veci vie poriadne .....
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
16.10.2007 10:29
zase nieco zostrelili nad roswellom ? ;)
|
| |
to je fakt
Od: to je fakt
|
Pridané:
16.10.2007 14:16
lol
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
16.10.2007 20:31
Rofl
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
16.10.2007 18:59
no ja sa len tesim kedy to konecne dorazi k nam a bude to sucastou bezneho zivota (a nie ze len pre vyvolenych). ale ako bolo spomenute, dufam, ze to bude zvladat tie veci dobre....
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
16.10.2007 20:33
.. o nic si neprisiel .... aj tak tie veci budu iba tahat peniaze z kapsy ... otrass sa a ostaneme na SMS .
|