| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
JHX
Od: JHX
|
Pridané:
16.10.2007 10:07
a co tam potom ostane ???
|
| |
LOLO
Od: LOLO
|
Pridané:
16.10.2007 12:03
nic =)aj ja tam kopec videi co mi asi zmiznu :D
|
| |
Neoony
Od: Neoony
|
Pridané:
16.10.2007 10:11
asi nic ak nepocitam tie blbosti co su tam legalne
|
| |
helo
Od: helo
|
Pridané:
16.10.2007 10:17
ale ostanu tam dost videa ...
hlavne take vedecky a technicky zamerane atd ..
mne tam tie klipy aj tak lep vadili ...
|
| |
Od:
|
Pridané:
16.10.2007 10:20
keby ste aspon trosku rozmyslali tak by ste vedeli ze dnes si nikto kafrat do ust nebude. Logicke keby ich to ohrozilo neprisli by s takimto navhrom nie? jasne ze ich to nehrozi preco by malo youtube je velky nie ako ceknito alebo ine slovenske ci ceske haluze
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
16.10.2007 10:22
heh, zmazat to sice zmazu, ale google ich stale najde. Velakrat sa mi stalo, ze som dal hladat videa a naslo nejake z myspace.com a ked dsom nan klikol, tak na stranke myspace mi napisalo "Video is deleted" ci podobnu somarinu. JE TO SUX
|
| |
hatatitla
Od: hatatitla
|
Pridané:
16.10.2007 14:49
Google ti to mozno vygoogli, ale obsah uz bol mozno davno zmazany. Myslis si,ze GOOGLE hlada online tvoju poziadavku, to by hladal mozno cely den. Vsetko ma uz davno ulozene. Preto aj novovzniknutu stranku tazko okamzite najde.
|
| |
pudleek
Od: pudleek
|
Pridané:
16.10.2007 10:23
Ved mi bolo divne, odkial zozenu miesto na ohlaseny rychly rast kapacity uctov na Gmail :-)
|
| |
Od:
|
Pridané:
16.10.2007 10:32
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL pudleeek
|
| |
noe
Od: noe
|
Pridané:
16.10.2007 10:51
... týmto pôjde youtube do zabudnutia....
škoda
|
| |
Od:
|
Pridané:
16.10.2007 10:54
este aj reklamu planuju dat do videoklipov fakt ide to k horsiemu nie k lepsiemu
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
16.10.2007 11:37
No na YouTube som nikdy nepozeral nejake nelegalne videa, skor fatkt len technicke veci takze mna sa to tykat nebude :-p
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
16.10.2007 11:49
To si ty mozno myslis, ze si pozeral len legalne videa. Aj tie tvoje technicke veci boli nahrane niekde z dokumentarnych kanalov, cize to bolo porusovanie autorskych prav.
Jedine dobre, na co bude YouTube, budu gameplaye z hier...
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
16.10.2007 14:37
on myslel asi taketo http://www.youtube.com/watch?v=sqs19PeGa1c
tam neni nic z dokumentarnych programov :) a tie tvoje gameplay videa su tiez nelegalne. kto im dovolil davat screene a videa z nejakej hry na net? :) a vacsinou su doprevadzane hudbou, co je tiez nelegalne....
|
| |
Pr0nGuy
Od: Pr0nGuy
|
Pridané:
18.10.2007 0:18
Myslim si ze nahravanie videii z hier bez doprovodu nejakej copyrightovanej hudby je legalne. Fraps na svojej stranke tiez hostuje videa z hier, asi by to nerobili ak by to bolo nelegalne.
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
16.10.2007 12:26
a sakra.P a tak som vcera strihal serialy.. :D
|
| |
FIlip
Od: FIlip
|
Pridané:
16.10.2007 13:30
podľa zvukovej stopy? a čo keď má niekto licenciu na hudbu a oni mu to odstránia? :-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.10.2007 16:54
to by si musel mat licenciu pre celosvetove širenie zvukovej stopy , teda to by boli nejake $
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
16.10.2007 14:55
Preto pouzivam stage6 super kvalita a je tam toho dost /aj ked ne tolko kolko na gúgtube)dufam ze aspon trailery a vtipne videa tam ostanu.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.10.2007 15:04
Asi pouzijem ten nastroj a odstranim aj svoje "domace" videa, este by na nich tie kurvy zarabali, ja a len ja mam na ne autorske prava!!!
|
| |
heeej?
Od: heeej?
|
Pridané:
16.10.2007 17:27
a kto by zarabal na tvojich domacich videach? a ake autorske prava na ne mas?
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
17.10.2007 7:32
Presne tak, nemas na ne ziadne prava, tym, ze si to tam dal zdielat si suhlasil s ich podmienkami... Tak neviem co tu teraz trepes :)))
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
16.10.2007 15:33
Ako je to s domácim videom do ktorého šibnem hudbu z filmu? Som kdesi čítal že youtube/google sa s vydavateľmi dohodol že tieto odstraňovať nemusí...
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
16.10.2007 16:01
dpc ale mne sa nechce stahovat serialy...
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
17.10.2007 12:04
A to tam pozeras v takej ubohej kvalite??? LOLEK, ved aj tym ze ich pozeras, tak sa ti obsah stahuje do HDD, aj ked len docasne.
|
| |
Zero202
Od: Zero202
|
Pridané:
16.10.2007 18:39
Myslim, ze YouTube vdaka tomuto vobec neupadne do zabudnutia. Ved musi byt NAJ len to co je nelegalne/porusuje autorske prava?
Uvediem priklad z praxe. Pred par mesiacmi admin stranok depechemode.com prehladaval YouTube archiv a dal zmazat oficialne videa skupiny Depeche Mode za ucelom (!) ich nahradenia klipmi od vydavatelstva. Cize, ofic. videoklipy uploadnute uzivatelmi boli zmazane a uploadnute pod uzivatelom "dmdotcom" (ak sa nemylim, bolo to tak).
Vid. to mozete najst na:
http://youtube.com/dmdotcom
Odkazy na samotne klipy z YouTube je teda mozne najst aj na ofic. strankach skupiny:
http://depechemode.com/
A ak to pojde takto dalej, tak tam nebude aspon taky velky bordel. Takze az tak tragicky by som to nebral (a nakoniec to mozno prispeje aj k rozsireniu kreativity ludi, pretoze uz nebudu moct pouzit copyrightovany material).
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
16.10.2007 20:34
tento typ stranok zvyknem volat oficialne neoficialna stranka :) chceckni si radsej www.depechemode.com nie je tam velky rozidel ale depechmode.com je ojebik, napriklad uvodny brazok a odkazy
|
| |
Zero202
Od: Zero202
|
Pridané:
17.10.2007 14:06
No kedze kazdy ma iny vkus, nemam nic proti strankam dm.com zatial velmi. Kedysi bola uvodna stranka ina, nieco na style klasicky stranok ako aj tato. Teraz je ina a k spravam sa dostanes lahko. Oficialne stranky skupiny nepotrebuju kopu flash animacii, prehravac skladieb interpreta co podla mna dost rusi. (vid eminem.com ak si dobre pamatam ci aj (priklad) markiza.sk kde clovek poriadne nevie kde co je = bordel)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
18.10.2007 22:53
Je aj toto nelegalne video? http://www.youtube.com/watch?v=u4C3l8YMFiE
|