| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Vionix
Od: Vionix
|
Pridané:
15.10.2007 9:35
osobne si myslim ze aj tak si nepriznaju skodlivost totiz stratili by predajnost
|
| |
yxus
Od: yxus
|
Pridané:
15.10.2007 14:34
prave ze mozno uz maju pripravene nieco ine a bol by to sakra vysoky zarobok, keby prehlasili terajsie wifi za "skodlive".
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
15.10.2007 9:38
no zdrave to istotne neni.
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
15.10.2007 9:44
skodlive to isto neni
|
| |
linksysmax
Od: linksysmax
|
Pridané:
15.10.2007 11:31
1. skodlive to isto je, do akej miery, to sa ukaze. niekedy az casom. vela zavisi od trvalej blizkosti wifi zariadenia a do konkretneho modelu zariadenia i jeho nastavenia.
sam som mal cest pracovat od toho urcity cas pri jednom wifi routri, nebolo to prijemne.
2. mate chybu v texte clanku: v niektorých prípadoch ľudia vystavený WiFi signálu -
sa pise vystaveni s makkym i. je to prvy pad mnozneho cisla.
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
15.10.2007 13:53
nie nepochopil si spravne moj komentar to bola len reakcia na to ked dava niekdo definitivne vyhlasenia. A moj nazor je ze to neskodi a to hlavne: 1. wifi je slaby vykon
2. vysoka frekvencia viac ako 1GHz
3. nic v ludskom tele nekomunikuje na podobnej frekvencii srdce bije cca 50-75 Hz. Mozno ze vyzsia harmonicka by to mohla byt ale na to sa mi zda ze ee. No komunikacne kanaly (nervy, sluchovod a obtika) budu asi plavajuce podla okolnosti a vytazenia.
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
15.10.2007 14:40
frekvencia ziarenia nema absolutne nic spolocne s frekvenciou srdca ani mozgu a ani centralnej nervovej sustavy (jablcka a hrusticky).
|
| |
fifo
Od: fifo
|
Pridané:
15.10.2007 15:32
"srdce bije cca 50-75 Hz" ROFL
Hz su predsa za sekundu nie za minutu...
|
| |
jojo
Od: jojo
|
Pridané:
15.10.2007 17:16
mozno ma trosku zrychlene srdce... co ty vies
|
| |
tsss
Od: tsss
|
Pridané:
15.10.2007 19:53
tak to mas teb srdca ako napetie v zasuvke tam je 50 hz :D a tvoje srdce bije este richlejsie ROFL skoro umres
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.10.2007 22:23
to myslel kolibrika...
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
16.10.2007 20:29
... ked sa to tak vezme tak skodlivy je aj chlieb a mlieko ...
to jes .. vyrasties .. ostarnes a zomries ...
|
| |
m3
Od: m3
|
Pridané:
16.10.2007 22:49
TAK NEJEDZ!
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
15.10.2007 20:39
he he toto som dototo idem sa zahrabat
|
| |
SifoN
Od: SifoN
|
Pridané:
15.10.2007 14:39
No mne uz vyse dvoch rokov jeden WiFi router nonstop bezi v izbe a zeby to nebolo prijemne...Neviem zmenu nebadam.Akurat ma prestala bolievat hlava no tym nechcem povedat ,ze zato vdacim AP-cku v mojej izbe :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.10.2007 22:30
ale vsimol si si ze ti rastie chvost, a zacinas sa holit uz aj na licach čele a cely chrbat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.10.2007 22:50
to si určite nevšimol, lebo mu vypadli obe oči
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.10.2007 22:20
mozno to zabija rakovinove bunky a zdrave nechava na pokoji... co my vieme?
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
15.10.2007 9:50
mobili su skodlive a nikomu to nevadi s týmto, ak sa to potvrdi sa tiež nič nebude robiť
tak koho to serie?
|
| |
Xmen
Od: Xmen
|
Pridané:
15.10.2007 10:00
Presne tak.
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
15.10.2007 19:14
Komu nikomu to nevadi? Mne to vadi.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.10.2007 22:24
vylez na strom a odtrhni si banan...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.10.2007 22:31
a mne dones to mango ... vidis... to hore tam...
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
15.10.2007 10:45
Takze wifi signalu sme vystaveny po dlhsi cas cez den?No ja neviem vkuse niekomu okolo mna zvoni telefon takze predpokladam ze tie dva waty co prazi niekto vo vedlajsej kancelarii je menej skodlive ako 0,1w niekde okolo mna a aj to nevysiela stale.Nehovorim o tych prijimacich antenach na vedlajsej budove aby sa nejak gsm signal predsa prebil tym zelezobetonom......
|
| |
Deni
Od: Deni
|
Pridané:
15.10.2007 11:24
a podla mna aj tak šetci zomrieme :-D
|
| |
Rico
Od: Rico
|
Pridané:
15.10.2007 12:28
Neberte zivot tak vazne aj tak z neho nevyvuaznete zivy!!!!
|
| |
hey
Od: hey
|
Pridané:
15.10.2007 12:44
Ano, lebo zivot je choroba, ktora sa vzdy skonci smrtou!
:-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.10.2007 16:52
Ten Compiz Fusion je pekná vecička , čo poviete ?
|
| |
Bozz genuine invalidantage
Od: Bozz genuine invalidantage
|
Pridané:
15.10.2007 13:42
same duchaplne prispevky...
|
| |
hoax
Od: hoax
|
Pridané:
15.10.2007 14:38
dlhsie meno ako pripevok .... asi tiez duchaplne ..
|
| |
K()K()T ako RAMPA
Od: K()K()T ako RAMPA
|
Pridané:
15.10.2007 17:42
Aj tak vam to seckym tady jeboce na te wifi gebule :))))))))))))))))))
|
| |
Arconet.sk
Od: Arconet.sk
|
Pridané:
15.10.2007 19:11
ja montujem wifi siete a optiky atd mam firmu nato a wifi j skodliva to je jedno ci v pasme 2,4 5 7 atd ghz ale zavisy ze aky vystupny wykon kolko mw to doho pustame a od toho aky je typ ap alebo ruta a ete dalej ze ako blyzko sme pritom a naprikladd poznam ludi co maju v izbe aj ap pri hlave posteli ale je rozdiel ked ap vysiela a prima
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
15.10.2007 19:31
No.....hm.....sorry....ak Ty máš na dačo firmu, kto Ťa podpísal na živnostenský list ?
|
| |
8077
Od: 8077
|
Pridané:
15.10.2007 22:34
si mu dal ved pise ako moj syn, fakt som nepochopil 50% toho co napisal...
|
| |
Arconet.sk
Od: Arconet.sk
|
Pridané:
16.10.2007 20:19
ja osobne preco hm
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
16.10.2007 22:30
Asi preto, lebo máš v tej tvoje vete tak zo 15 chýb (a to nerátam diakritiku).
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
15.10.2007 22:27
stavim sa ze to pustate na plne gule, len aby to masirovalo mozgy... BTW: ak sa preukaze ze wifi je skodlive, hned darujem moj router do pentagonu vo vrakuni :D
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
15.10.2007 23:54
Takze ja mam normalny lan modem router do ktoreho idu 2 PC a dekoder plus APcko na apcko sa pripajaju dialsie 2 pc cez wireless.
Vyzarovaci vykon APcka je 3dBm - to najmensie ake mozne byt. Cez noc a ked som prec APcko vypinam aby sa nejaky cecerko napokusal prelomit moj wep kluc ale aj tak to mam zabezpecene este pomocou MAC Address.
Zatial nepocitujem zmeny ale myslim, ze ste si precitali novy cas a zacalo vam sibat a ked si precitate ze kurca pecene pri teplote 200 stupnov vam kazi zaludok a ze vam bude zle tak vas mozog bude konat na zaklade precitaneho a aj ked je kurca samozrejme chutne a vyborne mas mozog vam povie ze vas boli zaludok. To je proste vasa mentalita.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
16.10.2007 0:40
neni skodlive? no skus porovnat mikrovlnku (kuchynsku) a wifi. Pozri si o tom nieco na nete alebo v kniznici
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
16.10.2007 11:02
si jebnuty? Si porovnaj vykon tvojho routera a vykon mikrovlnky.
|
| |
no toto
Od: no toto
|
Pridané:
16.10.2007 13:36
ale ale ale, odbornik so specialnym slovnikom....
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
17.10.2007 17:34
Solaris ok, tak trochu inak. Ked ta zavrem do garaze, na aute zatiahnem rucnu, paku dam do polohy neutral, nastartujem auto (stihas zatial?) OTAZKA c.1: - Za aky cas odkvacnes ked bude motor auta bezat na klasickych otackach. OTAZKA c.2: - Za aky cas odkvacnes ked bude na plynovom pedale tehla. Hm? Takto som to sformuloval sice trosku extremne ale ber to ako priklad... Nevravim ze od wifi zomries alebo nieco podobne ale wifi podla mna neni uplne nevinne na ludsky organizmus ale v dnesnej dobe je skodlive takmer vsetko... PS: Spravaj sa ku mne trosku slusnejsie, uz mam polovicu zivota za sebou
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
17.10.2007 20:06
otazka c.3: Za aky cas odkvacnes, ked nebude motor bezat a budes tam iba prdet vlastny plyn?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
17.10.2007 22:18
Odpovedz mi na moju otazku a potom ja odpoviem na tvoju ;)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
16.10.2007 12:56
BTW: klonovat MAC adresu je x krat lahsie ako prelomit WEP alebo WPA key.. btw: neviem ci to je mozne, ak neprechadzaju data a tak sa nedaju odchytavat pakety... takze naco vypnas wifi ked niesi doma? a nikto ju nepouziva?
|
| |
Arconet.sk
Od: Arconet.sk
|
Pridané:
16.10.2007 20:22
POdla mna to vypinas zbytocke ak mas mac aj blok a web key nehriti a paket neodchytis vtedy
|
| |
333
Od: 333
|
Pridané:
16.10.2007 22:45
Nauč sa písať a potom reaguj. Píšeš ako nevzdelaný čínský pubertálny hotentot s iq 37.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
16.10.2007 22:41
Presne tak.
Ľudia sa uvedomte a trošku zamyslite, čo Vám skutočne škodí.
- škodia Vám mobilné telefóny, ktoré máte zopár hodín(niektorí aj niekoľko desiatok) do mesiaca na hlave
- škodí Vám vzduch, ktorý dýchate
- škodí Vám jedlo ktoré jete
- škodí Vám voda, ktorú pijete
- škodí Vám stres, ktorý denne zažijete
- škodí Vám mikrovlnka, keď ju zapínate
...a nie nejaké wifi. Kokso, neviem, čo chcejú skúmať, pokiaľ to vyskúmajú, tak aj zdechnú z iných civilizačných chorôb a žiarení....
|
| |
arab
Od: arab
|
Pridané:
16.10.2007 12:39
mylim si , ze je jedno ci sa bavime o skodlivosti...skor si myslim, ze nepochybne vpliva vyzarovanie na organizmus, ci uz dobre, alebo zle. skor by ma zaujimalo ako prebiehaju take tesovania, kto sa na tom ucastni?
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
16.10.2007 12:41
tak sa zavri do plechovej krabice a zi tam ty opiciak!! takemu ziareniu sa nikde nevyhnes vol v kazdom meste mas minimalne 5 wifin. a to nehovorim o elektrickych rozvodoch
|
| |
arab
Od: arab
|
Pridané:
16.10.2007 12:52
reagujes na mna?
|
| |
keket
Od: keket
|
Pridané:
16.10.2007 18:20
najprv by som checkol skodlivost mobilnych operatorov ktori tazko zmazia na nase hlavy a my z ich mobilmi si to davame rovno k hlave ale vlastne to je v poriadku lebo je to vec verejneho blaha takze nic sa nedeje. a ked sa skodlivost wifi potvrdi tak by som ich vsetkych nechal vyvesat na namesti.......SMRT SMRT SMRT!!!! wifi poskytovatelom :D
|
| |
detail
Od: detail
|
Pridané:
17.10.2007 8:07
Skodlivost i neskodliveho je umocnena mnozstvom. Frtan liehu neuskodi, ale cela flaska uz hej. To iste plati o WiFi.
Keby nebolo zakazane pouzivat u nas vykon 1W na WiFi, tak ako maju amici, tak sa tu navzajom upecieme - jednoduchy vypocet 1W+26dB antena = 398W smerovo vyziarene !!!!
Uz teraz sa vzajomne ohrievame, bo pri 100mW+26dB vyziari 39.8W smerovo.
Len pre info, TV JoJ v Hlohovci vraj vysiela 100W vykonom...
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
17.10.2007 22:53
No ak si strcite do zadku wifi antenu a nahodou zacnete primat signal, tak to je skodlive pre Vas organizmus, ale ak ten signal nechytate a v zadku Vam to vadi, urcite je toto to normalne a neskodi Vam to. Inak by us pol Slovenska a hlavne cela BA vykapala podla merani wifi co tam vychadzaju. HEHE
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
17.10.2007 22:58
Inak poznam edneho radistu este za sociku, a furt zije kua,,a ako sa mu darí, asi mu tie rádiove vlny skôr dodali redbul.
|