| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
12.10.2007 12:25
co ktomu dodat?..
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
12.10.2007 21:40
Len Joost zabudli dodat ze ak ma niekto Kaspersky antivirus tak program sa nenainstaluje. Pise to ze neni kompatibilna s Kasperky!!! Co dodat. Jost tak neni atraktivna aby som odinstaloval antivirusovy softver ktory uz vyuzivan 3 roky!
|
| |
gghas
Od: gghas
|
Pridané:
12.10.2007 22:51
das ignorovat a nemas problem
|
| |
NA SLOVENSKU PO SLOVENSKY
Od: NA SLOVENSKU PO SLOVENSKY
|
Pridané:
15.10.2007 20:23
ocuvaj ty ... mas tam madarske meno .... nezda sa ti ze si na slovensku ??? J.... NA SLOVENKSU PO SLOVENSKY ! ! ! takych ..... ako si ty by som ..... ,...
|
| |
TPatrik
Od: TPatrik
|
Pridané:
12.10.2007 13:01
len aby tam boli spradovajske tv a aj discovery
|
| |
sss
Od: sss
|
Pridané:
12.10.2007 14:36
ked youtube vie ist v pohode tak nevedia jednu v pohode telku spravit kde by bolo aj HBO aj ine programy ktore su platene? Kvalita taka dobra nie ako je na obrazkoch je to stale rozmazane a taktiez 300mb za hodinu je este znesitelne
|
| |
NuSuejko
Od: NuSuejko
|
Pridané:
12.10.2007 15:38
ty si co za lamaka :D
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
12.10.2007 21:42
sss zaplat a mas HBO! Dnes uz ani pes neserie zadarmo...
|
| |
alerthijiki
Od: alerthijiki
|
Pridané:
12.10.2007 16:41
sakra to je meno :D kludne moze pouzivat jak heslo :D
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
12.10.2007 18:32
Ved to je heslo. Asi sa pomylil niekto a namiesto mena dal heslo na server NBU.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
12.10.2007 16:46
aj tak to bude urcite obmedzene na regiony ako vsetko kvalitne na Joost :/
|
| |
dobre meno
Od: dobre meno
|
Pridané:
12.10.2007 22:48
po 2 hodinach citania tohto clanku som na konci, uff
ehm 1:59 som cital to jej priezvisko ;-)
|
| |
akz
Od: akz
|
Pridané:
13.10.2007 8:33
preco by cele slovensko malo ist na 25gbps zahraicnej konektivity??? ved predsa v idealnom pripade by slo iba na 500kbps down a 110kbps up, ved predsa obsah by sa rozsiroval aj na uzemi SR, takze neminala by sa zahranicna konektivita ale domaca, nie???
|
| |
mma
Od: mma
|
Pridané:
13.10.2007 8:42
to hej ale vo vacsine pripadov na slovensku ma broadband omnoho vacsie hodnoty downloadu ako uploadu a to moze byt problem, kedze nebude dostatocne upload pasmo pre vsetkych ktory budu chcet sledovat.
|
| |
komu niet rady...
Od: komu niet rady...
|
Pridané:
13.10.2007 9:16
"V prípade live vysielania zo serverov..."
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
13.10.2007 15:19
najlepsie na joost je ze ked to nepozeram tak mesiac, potom to uz nejde spustit, asi zmeskam vela updatov :D, nechapem uz druhy x to preinstaluvavam :(
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
15.10.2007 7:12
Ale ide o konstantne zatazovanie liniek :(...
|