| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
makro?
Od: makro?
|
Pridané:
12.10.2007 8:31
nefelmi zaujimafe!
|
| |
Miroslav Bakos
Od: Miroslav Bakos
|
Pridané:
12.10.2007 9:41
pouziva to niekto?
|
| |
Boss
Od: Boss
|
Pridané:
12.10.2007 9:48
ano ja tam davam svoje txt subory ktore napisem
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
12.10.2007 9:52
Preco myslis ze zvysily kapacitu? :P
|
| |
GaRoL
Od: GaRoL
|
Pridané:
12.10.2007 10:48
ja to budem pouzivat ked to bude aj pre sklovensko... na hesting plateni nedam subori velke ale hentam a je to.. lepsie jak rapidshare...
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
12.10.2007 12:45
mozem tam skladovat aj warez a porno?
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
12.10.2007 12:47
zrobim tam taky trafik domaceho porna ze to microsoft nezvladne a zruti sa mu cely ISS zacnu horiet servre a od servrom sa zapalia budovy a zhori cely microsoft a gateosvi ostanu oci len pre plac
|
| |
Deni
Od: Deni
|
Pridané:
14.10.2007 16:37
:-D tak to máš fakt tvrdé porno! :-D
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
12.10.2007 18:24
tam nestrcim ani h....o na co mi to bude ???
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
12.10.2007 18:26
niekto sa chce dostat k nejakym informaciam
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
13.10.2007 19:21
Zas debata o ničom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.10.2007 17:12
presne načo tu pišeš .. kazisvěte!
|