| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Strax
Od: Strax
|
Pridané:
11.10.2007 10:11
hmm ,len tak dalej.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
11.10.2007 10:14
medzi dosahovanymi a reklamovanymi ??? skor deklarovanymi nie? :D
|
| |
martan
Od: martan
|
Pridané:
11.10.2007 10:19
to len autor clanku nevie ze reklama propaguje (nie reklamuje, to znamena nieco uplne ine)
|
| |
mmm
Od: mmm
|
Pridané:
11.10.2007 15:42
tiez si myslim, ze by to mohli opravit, lebo takto ten clanok naozja nedava zmysel. Kto by uz len reklamoval vyssiu rychlost ako si zaplatil.
|
| |
Franconi
Od: Franconi
|
Pridané:
11.10.2007 16:05
Môj priateľ reklamoval!!! lol
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.10.2007 21:45
maju to spravne, ale vy taki negramotni to nedokazete pochopit
|
| |
jf1
Od: jf1
|
Pridané:
11.10.2007 10:29
... zislo by sa to aj na Slovanet .
|
| |
misi
Od: misi
|
Pridané:
11.10.2007 10:35
na vsetkych by sa to zislo... bol by to bic na tych klamarov a zlodejov.
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
11.10.2007 11:33
Mam dsl od T-comu (rovnako to bolo aj za cias ST) a vzdy mi ide rychlejsie, ako by mal.
|
| |
jf1
Od: jf1
|
Pridané:
11.10.2007 12:27
... mozem potvrdit. Tento mesiac som presiel k T-Comu po ukonceni viazanosti v Slovanete a zatial som s rychlostou spokojny.
|
| |
.,§ô,
Od: .,§ô,
|
Pridané:
11.10.2007 13:21
no napriklad moj netlab ide namiesto 1mbps 20mbps..
|
| |
delong
Od: delong
|
Pridané:
11.10.2007 21:52
mam aj t-com a aj Slovanet. v slovanete plna rychlost ale v telecome len polovica z maxima. a kopec znamych ma ten isty problem ze telecom ufff ufff. tha neviem
|
| |
Muad'Dib
Od: Muad'Dib
|
Pridané:
13.10.2007 4:35
Mne (vlastne mojim rodičom) sa stalo to isté.
Namiesto deklarovaných 1536 kb/s to ide skôr rýchlosťou až zhruba 2048 kb/s...
Myslím, že by to mali obmedzovať na 1536 kb/s, no nie?
Socialisti jedni! Teda, aspoň sa správajú ako socialisti, keď ti dajú viac, ako ti sľúbia.
Asi im skúsim napísať, že čo je vo veci...
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
11.10.2007 20:19
Zislo by sa vsade!!! Na kazdeho okradajuceho providera...
Fujj!!
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
11.10.2007 10:36
mne osobne takyto problem nehrozi, malokedy nemam viac ako 1.5Mb cucanie =D
|
| |
DjLuky-Sk
Od: DjLuky-Sk
|
Pridané:
11.10.2007 11:21
no mne ani take netreba ja mam v zmluve 256 :D a namera my 800 8-)
|
| |
MareceK
Od: MareceK
|
Pridané:
11.10.2007 12:54
pre spokojnych T-com zakaznikov: v anglicku sa deklarovane rychlosti pohybuju v pohode okolo 15Mbit, to len u nas to je supermegarychly 1.5Mbit od T-comu :)) to sa potom siete dimenzuju trosku lahsie...
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
11.10.2007 17:33
No kamarat tak pod do Irska toto je vtipnost sama....na SR platim T-comu 3 Mbit a ide mi to 3,5 a viac skoro furt...TU? Tu platim 3 Mbit DSL a ide mi to 2,3 ani o chlp viac a po reklamaci ktoru postupili miestnemu majitelovy tel. vedenia ma odjebali ze agregacia...prasce vyjebane...zlate slovensko...si vazme co mame....btw cena je tu 3x vyssia za to iste aj ked iste ako iste ze ano...a tu je to vraj bezne tak som rezignoval a zmieril sa uz aby som bol opat doma nie v tomto internetovom pralese hehe..
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
13.10.2007 10:07
Ved len tak. Zarob si tam a utekaj odtial. Dobrovolne v Irsku a Anglicku by som nezil, ani keby som mal neviem ake vyhody. Su to namysleni barbari, ktori ta presvedcia este aj o luxuse dodavky teplej vody.
|
| |
Slafo
Od: Slafo
|
Pridané:
11.10.2007 14:07
No a ja čo má m plakať ? Môj milovaný provider mi poskytol 2,5 Mbit ale 29 dní v mesiaci to ide takto - Rýchlosť Vašeho pripojenia je 67.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 8.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu) - február je fakt hnusný mesiac.
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
11.10.2007 14:15
Nie je všetko rýchlosť ale kvalita pripojenia,ja som z RS mam ten náš zázračný RSNET a darmo ide cca 10-40 MB/s keď si na tom nezahráš riadne ani NHL a na moju otazku prečo mi nejde odmerať ping na vnutornej sieti my technik povedal že preto lebo mám XP no ja som sice laik ale jednoznačne viem že je to blbosť a že ping sa musý dať vždy odmerať.
|
| |
Oblaty
Od: Oblaty
|
Pridané:
11.10.2007 15:16
No ja sa nestazujem.. mam ST a castokrat pri vacsich suboroch taha o par kb/s rychlejsie ako by malo....
|
| |
pilco
Od: pilco
|
Pridané:
11.10.2007 15:39
ja mam tcom a som spokojny ale nejake zvysovanie uploadu a downoladu by sa zislo, dufam ze v marci ma nesklamu a zvysia tak ako uz zopar rokov dozadu
|
| |
clovek
Od: clovek
|
Pridané:
11.10.2007 17:19
Co to trepete! Aj ja mam net od T-comu a stahuje mi max okolo 250 kilobajtov/sec. A je jedno ci je to torrent, rapid alebo P2P!!! Ci len to ja mam specialne taku nizku rychlost??? To aby som sa zas stazoval, ne?!! ...
|
| |
Nasobilka...
Od: Nasobilka...
|
Pridané:
11.10.2007 21:00
Vynasob to osmymi, a zistis ze Ti to ide 2000 kbps, co je o 500 viac kedze si platis za 1500. Takze sup sup nastartuj Word a napis ST dakovny list ;)
PS Bajt = 8 bitov, Bajt je velke B a bit male b, cize je rozdiel kB/s a kb/s, a sice 1kB/s = 8kb/s, takze 250 kilobajtov/sec = 2000 kilobitov/sec.
PS2 Ja viem ze si to vedel, len si zabudol... ;)
|
| |
jf1
Od: jf1
|
Pridané:
12.10.2007 11:25
... pekne si mu to vysvetlil :o)))
|
| |
Muad'Dib
Od: Muad'Dib
|
Pridané:
13.10.2007 17:24
Presne tak!
U mňa je to to isté, ST sú naozaj ako socialisti, určite im za to poďakujem! Treba si to vážiť najmä v situácii, keď sa všetci správajú ako kapitalisti a snažia sa vás len odrbať - a to čo najviac! Najprv vám rozmazávajú med okolo huby, aby ste mali pomaly pocit, že jediné, čo vám bráni "vzlietnuť až k nebesám", je strop, no a potom zavedú kadejaké nechutné obmedzenia, P2P, FUP a podobné vulgarizmy!
|
| |
hener
Od: hener
|
Pridané:
12.10.2007 13:42
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 9227.4 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 1153.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
no comment
|
| |
hener
Od: hener
|
Pridané:
12.10.2007 13:43
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 9227.4 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 1153.4 KB/sec (Kilobytov za sekundu).
no comment
|
| |
reweret
Od: reweret
|
Pridané:
12.10.2007 19:05
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 27298.1 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 3412.3 KB/sec (Kilobytov za sekundu) za 357 Sk WWW.rupkki.sk
|
| |
wood
Od: wood
|
Pridané:
14.10.2007 20:32
a mne to ide 234.5 Kbps, 29.3 KB/sec a to mam takeho mestskeho operatora.. takze kto sa stazuje.. by ste mali byt radi ze mate aspon nieco
|