| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
10.10.2007 15:39
Stat je riadna kurva! Z mojich dani dotuje konkurenciu, to je nonsens!!!
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
10.10.2007 15:51
Naozaj krasa. Stat podporuje monopol. Taketo a ine divne veci sa deju len na Slovensku a v USA, napriklad debilnymi zakonmi atd...
|
| |
To je uz maximalny debilizmus!
Od: To je uz maximalny debilizmus!
|
Pridané:
10.10.2007 15:59
Fakt úžas tak bohatej spolocnosti ako je Deutche Telecom prispieť takou sumou peňazí! Zas z toho bude mať nejaký hajzel zo slovenska províziu! Radšej to mali investovať do výstavby bytov a pod. Lenže osobný prospech jednotlivca je na prvom mieste ako prospech ľudí na slovensku!
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
10.10.2007 17:38
Presne tak. Niektorí nenásytní ľudia v SR už nevedia, ako sa majú správať.
Čo sa týka tej výstavby bytov, neboj sa ešte budú financovať aj výstavbu bytov, avšak pre zamestnancov T-Systems...
|
| |
:::
Od: :::
|
Pridané:
10.10.2007 19:39
ved uz zafinancovali! kurvy jedny spinave!
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
10.10.2007 20:05
trochu sme pritvrdili slovnik... Inac zaujimalo by ma, ci tam maju ako mnohe ine firmy na Slovensku iba call centrum cize prace s minimalnou pridanou hodnotou. Ak ano tak je maximalne neucelne dotovat nieco take. Ak ide o vedecke alebo ine velmi dobre platene a prospesne pracovne prilezitosti, tak sa da dotacia aspon trochu ospravedlnit.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
10.10.2007 20:20
Dotáciu na pracovné miesto môže využiť každý podnikateľ, v prípade, že zamestná dlhodobo nezamestnaného občana alebo občana so zníženou pracovnou schopnosťou. To je tá prvá dotácia. Je jedno, do akého odvetvia to ide. Výška dotácie závisí najmä od regiónu a niektoré firmy dokážu na tom dosť dobre vyťažiť. Neskôr zamestnancov prepustia...
Druhá dotácia - tu ide o mnohostranné finančné nabaľovanie sa u subjektov, najmä u tých, ktoré vykonávajú školenia a vzdelávanie. Z môjho podnikateľského okolia o tom, že sa donedávna dávali dotácie na vzdelávanie, vedel iba zlomok ľudí, medzi nimi samozrejme agentúra pre vzdelávanie a spoločnosť, ktorá má vyše 500 zamestnancov a ktorá je v blízkosti krachu. Takže prečo by to nevyužili - VIVAT SLOVAKIA
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
10.10.2007 20:34
myslis, ze t-systems zamestnava tolko dlhodobo nezamestnanych obcanov alebo obcanov so znizenou pracovnou schopnostou? podla mna zrejme budu obe tie dotacie rovnakej povahy... :)
|
| |
kripl
Od: kripl
|
Pridané:
10.10.2007 21:28
ja je znám, vždyť s nimi žiju, t-systems je spoločnosť s najväčším počtom zamestnaných kriplu a ostatných nezamestnaných ožranov. T-kriples
|
| |
Od:
|
Pridané:
10.10.2007 16:12
preco som sa musel narodit prave na slovensku? Mohol som rabit dajakeho Mustafu v Afrike mal by som zeny zlato a majetky
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
10.10.2007 16:12
A mna kto podpodporý, skurvenci,a kto si to už uvedomil že žijeme v modernej otrokárskej spoločnosti ba čo horšie rob zaplať dane a my ti potom z nich zaplatíme to málo čo zarobíš čo nie je dosť na nič a zas plať ale nech mi niekto povie za čo platíme dane????
Za služby ako polícia rasp hasiči lebo nič iné ma nenapadá a samozrejme tieto veci nepotrebujem
|
| |
Kinetic Dimension
Od: Kinetic Dimension
|
Pridané:
10.10.2007 16:15
som nezamestnany uz 5 mesiacov som zvedavy ci prave na mna tam caka miesto sotva zase to bude o rodinkarstve o nicom inom
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
10.10.2007 20:46
Byt nezamestnany je dusevny stav.
|
| |
xxx2
Od: xxx2
|
Pridané:
12.10.2007 9:37
ked im dokazes ze na to mas a vies kusa anglicky abo nemecky tak ta zoberu. a ked ne tak na farme dostanes za kus ucenia 16 hrube...viac jak nic a doma sediet
|
| |
Re:aaaaaaa
Od: otakar333
|
Pridané:
29.4.2008 15:04
ty kokot pojebany co nemas ruky hlavu kto ti moze zato ze si nezamestany ty piciak chod do skoly a uc sa potom nebudes mat problem
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
10.10.2007 16:16
ja tu sedim
|
| |
hendyman
Od: hendyman
|
Pridané:
10.10.2007 16:31
T systems ved tam nitko nevie co maju robit... beru tam kazdeho co aspon raz videl pocitac v zivote.... ja by som tam nesiel ani za dvojnasoby plat ako mam teraz
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
10.10.2007 16:56
prafdu vravis, vsetci sme tam glupi
|
| |
p..
Od: p..
|
Pridané:
10.10.2007 17:26
ty somar neurazaj ludi co sa tam snazia aj nieco poriadne robit. vsade su hlupaci, aj tu, ale to je polika firmy skolit si svojich zamestnancov ... na druhej strane aj mna vie nasrat kolko penazi vyhodi stat firme, ale to sa stazuj na inych miestach...
|
| |
nanuk
Od: nanuk
|
Pridané:
10.10.2007 17:12
to teraz ako vazne?
|
| |
xxx2
Od: xxx2
|
Pridané:
10.10.2007 17:22
Chuju bud rad ze glupi jaki sme tam dostavame aspon nejake love. V ostatnych podobnych firmach je estehorsie :( USS uplne fuck off
|
| |
Bretsmokill
Od: Bretsmokill
|
Pridané:
10.10.2007 17:51
<i>Cigarettes are filled with poisonous toxic chemicals that will take years off your life.
Take the step towards changing your life now with LiveFree Patches,
<b>guaranted to help you stop smoking</b> and give you a new lease on life!</i>
Take Note!! <b> Special discount prices</b> now in effect, but won't last long!
Click here for more information: <a href=http://sjceyl.citape.com/f/>stop smoking</a>
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
10.10.2007 18:19
1337 rofl :D
|
| |
cs-kar
Od: cs-kar
|
Pridané:
10.10.2007 18:52
leetmania je vsade :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
10.10.2007 19:06
rok 1337
začiatok Storočnej vojny medzi Anglickom a Francúzkom.
čo je LEET ? nejaky porno časpois ?
|
| |
cskar
Od: cskar
|
Pridané:
10.10.2007 19:16
leet je sposob pisania, pouzivany najma v hre Counter-Strike... ide o jednoduchu zamenu cislic za pismena...
leet = 1337
|
| |
zabte ho"
Od: zabte ho"
|
Pridané:
10.10.2007 22:25
leet je sposob pisania,pouzivany najma kokotmi bez duse, co si myslia ze su kool atd, ale su len totalne v pici, chachacha
|
| |
46233
Od: 46233
|
Pridané:
10.10.2007 23:55
1337 _|3 5|*0508 |*154^/14, |*0(_)21\/4^/j ^/4_||v|4 X0X07|v|1 832 )(_)53, [0 51 |v|5114 23 5(_) X001 47}, 413
5(_) 13^/ 70741^/3 \/ |*1[i, [#4[#4[#4
Preboha, ten styl pisania je uplne nemozny, nechapem ako sa to mohlo ujat...
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
11.10.2007 0:58
Pred 15 rokmi na základnej škole som používal na písanie ťahákov slová, zložené z tlačených písmen, ktorým niektorým chýbal napr. kúsok nožičky, čiarky alebo bodky. Na prvý pohľad to bola hatlanina, ale keď sa človek pozrel bližšie, dalo sa to vcelku rýchlo čítať.
Čiže tí, ktorí toto používajú, tipujem tak na max. 12-13 rokov. U Vás je to OK.
Vy starejší, čo to používate, tak tipujem, že máte choré mozgomiešky.
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
11.10.2007 15:39
a ty ziarlis alebo co ti vadi? me to je jedno ze to pouzivaju deti ja kukam aj kreslene rozpravky a nevadi mi to. ked sa stym nevies zmierit ty je to tvoj problem ;)
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
11.10.2007 16:40
Vadí mi, že ty sa to snažíš presadiť tu a robiť sa tým dôležitý.
|
| |
jtr
Od: jtr
|
Pridané:
11.10.2007 15:49
Ste trosku mimo... leet sa zacal pouzivat v komunikacnych kanaloch medzi hackermi, neskor aj pri komunikovani z pracovnych pc a podobne ... jednoducho preto lebo je ho tazsie precitat, a pri prvom pohlade na neho nie je iste co tam je napisane... samozrejme nejde o nejaky styl kodovania, takze ked clovek vie pravidla (ktore su verejne zname) tak nie je problem spravu "desifrovat"
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
11.10.2007 16:42
:D si ma rozosmial.
Prepáč, ale túto kvázi šifrovanú komunikáciu používajú iba kvázi hekeri.
|
| |
wayne
Od: wayne
|
Pridané:
29.1.2008 14:33
mylis sa, http://en.wikipedia.org/wiki/L33t
|
| |
T systems dakuje
Od: T systems dakuje
|
Pridané:
10.10.2007 19:52
140 mega len tak na podporu..... why not ? vsak SVK si to moze dovolit len tak podporit monopol.
|
| |
artritiscentral
Od: artritiscentral
|
Pridané:
10.10.2007 20:01
For www.dsl.sk visitors -
visit online pharmacy on http://artritiscentral.biz/
and enjoy!
|
| |
t-systemak
Od: t-systemak
|
Pridané:
10.10.2007 21:00
Ta asi takto, byty T-systems nefinancuje zamestnancom a ani nebude, davaju nastupny (ti co nic nevedia 18 litrov a ti co daco vedia okolo 21 litrov hrube), ti co nic nevedia idu na IT farmu a musia sa zaviazat na 2 roky prace vo firme inak musia vratit vynalozene prachy na nich, je to ta najhorsia firma v akej som pracoval, ak nemusite nechodte tam (plati pre medium a pro ludi),
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
11.10.2007 19:19
mohol by si blizise opisat aka je napln prace u ludi ktori nevedia nic ? a skus blizise opisat co znamena vediet aspon nieco
|
| |
t-systemak
Od: t-systemak
|
Pridané:
10.10.2007 21:01
ludi s dlhorocnymi skusenostami zaraduju ako zaciatocnikov len aby im nemuseli dat velke platy, setria kde sa len da, ked maju preplatit nadcasy, tak to proste nerobia (davaju fajne pracovne zmluvy), zdrieraju ludi kde sa len da a vo vsetkom co sa len da, pobocka v Kosiciach bola vytvorena iba na usporu financnych prostriedkov v zahranici (hlavne v nemecku, tam plat v prepocte 110-130 litrov a u nas 18-35 litrov) (mam to potvrdene od kolegu v nemecku), jedine naco je dobre tu pracovat je ziskanie certifikatov (cely WIN tim spravil MS certifikaty a dal vypoved :-)) a nejakych skusenosti. Ak chcete vediet nieco viac, napiste do fora a rad odpoviem :), a otazku ci beru kazdeho si mozete usporit, ano beru kazdeho debila ktory ani nevie co je to pocitac a tak vyzera aj ta praca ktora sa tu vykonava (z timu 30 ludi robia pracu 3 a ostatni pozeraju filmy a robia pi....), do januara vydrzim (cez zimu spim ako medved :-)) a dam vypoved.
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
10.10.2007 22:11
to chces povedat ze ti 3 robia na 30tich a drzia hubu a krok alebo co, nechapem ako im to moze prejst, to akoze nemate nadriadenych, a este sa chcem opytat, ze po akej dobe a o kolko zvysuju plat
|
| |
t-systemak
Od: t-systemak
|
Pridané:
11.10.2007 8:43
4 3hlav: prejst to moze velmi jednoduche, moj team leader ma nariadenie ignorovat preslapy ktore sa deju a to kvoli tomu ze firma sa zaviazala statu, ze za urcitu dobu prime urcity pocet zamestnancov a ked to chcu splnit beru kazdeho.
Plat sa zvysuje podla toho kolko makas, raz za rok ak nerobis nic do 5%, ak makas na sebe aj 30% ale to je vynimocne
|
| |
xxx2
Od: xxx2
|
Pridané:
12.10.2007 9:34
akoze to pekne znie "ked na sebe makas" ale to vas TL: je taky iniciativny ze sa vas pyta a zaujma co vsetko ste dosiahli mimo prace? ci mal si na mysli vnutrofiremne kurzy? podlamna TL nema ako odkontrolovat co si dosiahol zlepsil atd a tympadom to je neobjektivne zvysovanie...
a ked bolo "ked na sebe makas" myslene to polrocne splnenie cielov...tak tie ciele same o sebe su onicom...
|
| |
DLX
Od: DLX
|
Pridané:
13.10.2007 11:54
mam uplne rovnaky nazor. makam na ch*jov ktori nerobia nic cumia filmy a mysla si ze su genialni. kaslem na to a dam vypoved hned ako najdem nieco lepsie. t-systems neodporucam rozhodne nikomu. najviac sa mi paci ta formulka v zmluve ze zamestnanci maju dodrzat mlcanlivot o svojich platoch. a mozno je to aj tak dobre lebo ked som sa dozvedel ze moj kolega za cumenioe filmov a exportnu lenivost dostava este viac ako ja tak ma islo drbnut.
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
11.10.2007 9:18
mozes sa mi ozvat na ICQ 297461477 PLS chcem nieco prebrat..
|
| |
Re: firma
Od: :))
|
Pridané:
28.4.2008 17:54
Nemas pravdu. Drel som ako kon cca 8 mesiacov, po nociach som bral oncall , robil som 50% vsetkych taskov a dostal som 6% s vyhovorkou ,ze mam vysoky nastupny plat a firma musi vyrovnat zamestnancov.
|
| |
ELNINO
Od: ELNINO
|
Pridané:
10.10.2007 21:35
takze preto vsetkych povyhadzovali.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
10.10.2007 22:16
vsetky dotacie su xujovina.som za cisty kapitalizmus.kto neprezije bez dotacii,nech bali kram a taha do ciny.
|
| |
0or1
Od: 0or1
|
Pridané:
10.10.2007 22:26
ajtak vsetci skoncime rovnako.
|
| |
??????
Od: ??????
|
Pridané:
10.10.2007 23:45
IBA JEDNA VEC MA VELMI ZAUJIMA KTORY K*KOT(I) TO SCHVALIL(I) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
tyy
Od: tyy
|
Pridané:
29.1.2008 17:59
no presne ti isti debkovia, ktori schvalili aj tazke x10 miliardy na dotacie na zapadnom slovensku na robotnicke profesie ... tato dotacia je len smiesna suma v porovnani s tym na co sa cele slovensko poskladalo, aby sa zahranicne automobilky mohli mat este lepsie ... a ludia zo zapadneho slovenska, kde je najnizsia nezamestnanost, mali pracu a aby ludia z vychodu ktori tam nemaju pracu mohli cestovat na zapadne slovensko za pracou, kedze tie firmy tam maju problem zohrat zamestnancov :-)
vsetky dotacie je jeden podvod ... a nezmysel
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
11.10.2007 0:19
Dajte lepsie napady ako rozvinut vychod...
Tymto krokom
1. zvysia zamestnanost
2. pritomnost svetovej firmy moze prilakat zahranicnych investorov
3. cerpanie EU fondov
4. pekna provizia od T-Systems tim ktori to schvalili...
ja neviem co viac chcete ;)
Ale povedzte ako by mali pouzit 130 melonov lepsie?
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
11.10.2007 1:08
1. Vytvorenie rezervácie, prípadne gheta a izolovanie istých práceneschopných obyvateľov
2. Ďiaľnica až do Košíc
3. 10 m vysoký múr na Slovensko-ukrajinskej hranici
4. novelizácia trestného zákona - 25 ročné väzenie za krádež
Pretože na neisté h...o je možné prilákať iba ak muchy, nie však investorov.
|
| |
Miroslav Bakos
Od: Miroslav Bakos
|
Pridané:
11.10.2007 8:02
za tych 130 melonov spravia mozno 2 kilaky - s kosic k tebe domov :)))
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
11.10.2007 12:53
stačila by aj poľná diaľnica.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.10.2007 21:33
za 130 melonov spravia presne jeden kilometer dialnice...
|
| |
Jaaa
Od: Jaaa
|
Pridané:
11.10.2007 8:52
Vy mate vsetci problemy, vsak si najdite nieco lepsie ked ste taki vsetci mudri.
A pre supakov, ktori placu, kolko zarabaju nemci, tak chodte zarabat do nemecka, kto vas drzi na slovesnku.
|
| |
t-systemak
Od: t-systemak
|
Pridané:
11.10.2007 15:39
nejde o to kolko zarabaju nemci, ja viem ze to u nas nieje realne, ide o to co ponukaju za takuto pracu v inych IT firmach, ktore su aj o dost mensie, do nemecka by som siel, ale s rodinou je to tazko, ked sa clovek usadi, tak uz o cestovani po svete velmi tazko uvazovat
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
29.1.2008 17:51
No poviem ti jedno, ak nie si beginer tak si mozes kludne pytat plat aky je bezny naokolo a urcite ho dostanes, ak ti ho nedaju tak ides do inej firmy. Toto je postup profesionalov ci ludi ktori nie len si o sebe myslia ze su ozaj dobri ale fakt aj su a nemaju problem najst si pracu kdekolvek ... begineri si vsak vyberat nemozu a maju plat aki im niekto racil ponuknut a pindat mozu akurat na takychto forach.
Najviac sa mi pacia kecy ze vraj nadcasy sa nepreplacaju alebo inak nedostanu volno za odrobeny cas ... len debil moze byt ktory sa necha takto odrbat ... takeho odrbu v kazdej firme :-)
|
| |
Mackie
Od: Mackie
|
Pridané:
11.10.2007 13:54
a mne sa tu paci ucim sa nieco a este ma za to platia a 2 roky nie su az tak vela zaviazat sa niekomu v praci
|
| |
t-systemak
Od: t-systemak
|
Pridané:
11.10.2007 15:43
paci sa mi tvoje nasadenie, ak to takto budes brat aj nadalej, dostanes sa casom vysoko, len skoda ze vela kolegov to berie skor opacne a to asi takto "ved za take peniaze nebudem pracovat ako chuj" a neuvedomuju si ze je to dobre len pre ich buducnost a peniaze niesu vsetko, ale ked mas rodinu peniaze treba, zo vzduchu clovek nevyzije :-)
|
| |
pucuj
Od: pucuj
|
Pridané:
11.10.2007 20:09
dnes som sa celkom dobre pobavil pri citani tejto diskusie,lebo nieco podobne zazivam aj ja vo firme v ktorej pracujem a nie je to t-systems
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
18.10.2007 8:53
ja neviem no ale ja to chcem skusit..
|
| |
xxx2
Od: xxx2
|
Pridané:
15.11.2007 15:23
skus. ako zaciatok to je dobre ale zavisi aj od toho kam sa dostanes. na niektorych oddeleniach makame jak blbi a dostavame ajtak zdrby od TL pripadne carovne slovicka "vydrzte bude lepsie..." pricom kdenic tunic a na inych ako uz si cital sa pozeraju filmy...nojo...
dalsi firemny bonus mas ze tie lamy z internalIT blokuju pomaly kazdu blbu stranku takze na net sa netes to nieje nemecko ze mas net a viac k odreagovaniu sa...
prides, odmakas si svoje a vypadni uz na pracovisku nemas co hladat lebo si to nedajboze zaratas ako nadcas ;) vela zdaru
|
| |
ero
Od: ero
|
Pridané:
4.12.2007 18:45
mohol by si priblizit jednotlive oddelenia? ak nechces verejne, mohli by sme o tom pokecat aj mimo fora.
Mne ide len o to, ze aj ja sa tam chystam, tak by ma to trosku zaujimalo. Som dost nemilo prekvapeny ze je tu hodne negativneho na firmu - myslel som ze je to lepsie.
|
| |
lisiacik
Od: lisiacik
|
Pridané:
21.1.2008 11:51
Ja som vo firme od septembra, nastupoval som priamo na oddelenie (nie cez farmu) a som spokojny. Nerozumiem veciam, ktore tu ludia pisu, pretoze jednoducho som sa s takym pristupom nestretol. V kazdom teame su ludia, ktori su lepsi aj slabsi ale myslim, ze je to normalne. Slabsi sa ucia popri tych, ktori uz maju skusenosti a postupne rastu. Samozrejme, ked ma firma (ak sa nemylim) teraz uz cca 700 ludi tak sa neda ustriehnut kazdy jednotlivec a mozno by niektori mohli byt vytazeni lepsie. Platovo samozrejme nie sme na urovni Nemecka. Ak si vsak niekto povie na pohovore svoju predstavu a potom dostane menej je na nom ci to vezme alebo nie. A ak to vezme, nerozumiem preco sa potom stazuje. Lebo niekto iny ma viac? Lebo inde maju viac? Ved to je nezmysel - ak nieco nechcem tak neberiem ;)
Peter
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
25.1.2008 12:15
budem hadat, ze si ty z OSY linux sk01/02? :)
|
| |
Jaj
Od: Jaj
|
Pridané:
29.1.2008 17:41
No ono to bude tak, ze ti co ne su begineri maju aj tomu zodpovedajuci plat a tym cislam co sa tu spominaju sa mozu len pousmiat .... A ak nie, tak si o sebe len namyslaju a ku intermediate alebo profesionalom maju hoodne daleko. Mozno o niekolko rokov trvrdej prace na sebe.
Ono vela ludi si mysli ze aki su oni super a pritom si len doma poskladali pocitac a nainstalovali par krat windowsy sebe pripadne kamaratom a doma mastia hry a bruzdaju po internete. Omyl, tito su tiez begineri ci sa im to paci alebo nie. Dalsia kategoria ludi ktori su vo firme su zase uplne lamy cloveku sa otvara nozik vo vrecku ked ich tak pocuva. Tito si tiez o sebe po absolvovani IT Farmy a roku prace mysia ze uz nie su begineri. Omyl. A dost velky.
No a tychto dvoch skupin su vo firme tak asi 2/3.
Na druhej strane je nutne povedat ze je vela takych postov vo firme kde nejake uzasne znalosti ci prax v IT su zbytocne. Tymto poziciam sa zvyklo hovorit operator ... akurat tu je to monitorator kedze \"monitoruju monitor\".
|
| |
jonapotkrivanom
Od: jonapotkrivanom
|
Pridané:
28.1.2008 8:17
Tak napriklad poviem ti preco som zobral ja tuto ponuku, aj ked mi o dost dali nizsi plat ako som si zapytal.
Lebo bohuzial , doteraz som sa venoval administracii a nie vysokej skole, takze ked som niekde povedal, ze mam 5 rokov praxe ale nemam titul, tak mi povedali dakujeme ozveme sa vam nabuduce.
A toto je jedna z mala firiem , kde zoberu aj totalneho chuja, posledne co som sa dopocul, ze beru aj ludi BEZ matury.
|
| |
pepa
Od: pepa
|
Pridané:
31.1.2008 17:35
nie je prax ako prax, vela ludi sa precenuje a pritom nema paru o IT, to koho beru s akym vzdelanim a praxou zavisi od pozicie o ktoru sa uchadzas
|