| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
10.10.2007 9:38
to sa budu tahat torrenty ... :)
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
11.10.2007 3:41
Pri použití IPv6 bolo dosiahnutých 9.08 Gb/s...
Nemalo to byt GB/s alebo GiB/s?
|
| |
UNITE!
Od: UNITE!
|
Pridané:
10.10.2007 9:41
onanisti celeho sveta, spojte sa!
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
10.10.2007 10:11
Ale len pre tych par vyvolenych na tomto uzavretom okruhu .. :D ale predstava je to pekna, ja mam U/D 1Gbps, ale 100 krat viac .... to by bolo
|
| |
cepi
Od: cepi
|
Pridané:
10.10.2007 16:10
To co mas za Net? 1Gbps v nasom spomalenom state ? Nezda sa ti to vela :)
|
| |
rozdiel
Od: rozdiel
|
Pridané:
10.10.2007 19:15
1Gbps=128MBps
|
| |
delim aj 0
Od: delim aj 0
|
Pridané:
10.10.2007 19:54
128 MBps = 16 KBps
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
10.10.2007 20:14
pravdepodobne Sanetna intraku
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
10.10.2007 11:33
Môže mi niekto povedat co je to "terabit-metrov za sekundu"?
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
10.10.2007 11:47
Kolko metrov prejde po optickom vlakne jeden Tb za sekundu
|
| |
Pato
Od: Pato
|
Pridané:
10.10.2007 12:20
Alebo aj kolko terabitov prejde jednym metrom za sekundu, ze Mato? ;)
Zjednodusene povedane: 100 Gbps (Gb/s) rychlost na 100 kilometrov = 100 Gb/s * 100 000 metrov = 10 000 000 Gbm/s = 10 000 Tbm/s (Terabit metrov/sekundu) alebo tiez 10 Pbm/s (Petabit metrov/sekundu)
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
10.10.2007 15:04
takze od toho ti zavisi aj PiNg . dost dolezita vecicka
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
10.10.2007 18:37
aj nas orindz by mohol take nieco vybudovat ked sa uz vsade valaju tie kable po mestach. dnes som sa smial na morgosoch ako fachcili. inak celkom rychlo postupuju. asi maju motivaciu:
BUDES KOPAT OD TADIALTO AZ DO POL 4
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
10.10.2007 20:40
lol, ako keby som to pisal ja :P
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
10.10.2007 21:45
Jakych morgosov? Ved si precitaj tlacovu spravu orangeu. Tam je jasne uvedene ze sa kable budu pokladat najnovsou technologiou v pokladani kablov. TO zadny morgosi nemohli byt, to boli asi len horizontalny pracovnici :)
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
10.10.2007 23:04
lol...obvykle sa najnovsie technologie realizuju tou najprimitivnejsou pracov..u nas ked zavadzali kablovku, tak jami po meste kopali basisti.heh
|