| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Detko P. Detkov
Od: Detko P. Detkov
|
Pridané:
9.10.2007 11:16
Robi to len na XP. Asi preto, lebo je lepsi ako Vista.
|
| |
Dietko P. Dietkov
Od: Dietko P. Dietkov
|
Pridané:
9.10.2007 11:20
Skor naopak?
Inak Opera rulezzz.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
9.10.2007 11:22
chapes ironiu?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.10.2007 11:18
preto pouzivam Macromediu Dreamweaver, chyb v readeri mam uz pokrk, pomaly je to deravejsi system ako WINDOWS ME
|
| |
toto
Od: toto
|
Pridané:
9.10.2007 12:16
Nuz a prave preto som prestal puzivat reader ako celok....a este aj preto ze zere privela ram!!! Foxit Reader rulez!!!!
|
| |
muffy69
Od: muffy69
|
Pridané:
9.10.2007 14:29
jj Foxit Reader je super
|
| |
mdl
Od: mdl
|
Pridané:
9.10.2007 16:33
ha.. konecne sa zbavim acrobata :)
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
10.10.2007 9:36
A co si ty cirkusovy principal?
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
9.10.2007 18:46
Nechapem ako niekto moze pouzivat taky binarny BORDEL akym je Adobe Reader. Asi to je rovnaka kategoria nesvojpravnych dementov pouzivajucich produkty od Norton, ICQ "Lite" klienta alebo Nero 7+
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
9.10.2007 20:06
alebo icq ako protokol. jabber ma narozdiel od icq buducnost. je jedno kto akeho klienta pouziva. ide o protokol
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
9.10.2007 20:07
este som zabudol... mohol by sa prustastit nejaky clanok o tomto protokole a klientoch. par ludi co poznam ani nevie, ze existuje nieco ine ako icq a msn :D
|
| |
GaRoL
Od: GaRoL
|
Pridané:
9.10.2007 19:08
A je ta chyba aj ked pouzivam adobe profesional nie reader?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.10.2007 21:52
Tieto chyby mi uz lezu na NERVY za chvilu budeme na DSL.sk citat toto:
"Chyba umožňuje útočníkovi získať kontrolu nad PC len po sadnuti uživatela za PC"
Všeci sa teraz odjebeme lebo niekto ziska kontrolu nad mojim PC.... A a co ma byt. Co? chcel by ukradnut tie stvky GB toho porna alebo tie obrazky z poslednej swingers akce... nech si ich bere...
|
| |
Alino
Od: Alino
|
Pridané:
9.10.2007 22:50
Foxit Reader je best, nenarocny na RAMku ovela rychlejsii etc.
|
| |
Alino
Od: Alino
|
Pridané:
9.10.2007 22:51
Foxit Reader je best, nenarocny na RAMku ovela rychlejsii etc. a je zadarmo
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
11.10.2007 20:29
No nepamatam si ze by som za Acrobat Reader niekedy nieco platil ...
|