
neprihlásený
|
Utorok, 23. júna 2026, dnes má meniny Sidónia |
|
|
AMD zlacnila dvojjadrové procesory
DSL.sk, 9.10.2007
|
|
Ako sme avizovali minulý týždeň v tomto článku, spoločnosť AMD s účinnosťou od pondelka 8. októbra opäť prístupila k zníženiu cien svojich dvojjadrových procesorov.
Znížená bola cena všetkých štandardných 65 W, 89 W a 125 W modelov okrem najnovšieho Athlon X2 5000+ Black Edition s odomknutým násobičom a modelu X2 4200+.
Nové ceny modelov Athlon X2 4000+, 4400+, 4800+, 5000+, 5200+, 5600+, 6000+ a 6400+ pri odbere tisíc kusov sú 68, 89, 104, 115, 125, 146, 167 a 220 dolárov.
Pôvodné ceny boli postupne 73, 94, 115, 125, 136, 157, 178 a 251 dolárov. X2 5000+ Black Edition stojí stále 136 dolárov, model X2 4200+ 78 dolárov.
Zlacnenie bolo celkovo šiestym za posledný rok, ktoré sa týkalo dvojjadrových procesorov AMD.
Pondelkové zlacnenie prišlo v čase, keď sa v posledných troch mesiacoch tohto roka očakáva uvedenie desktopových procesorov AMD postavených na novom jadre K10 a nových procesorov Intelu s jadrom Penryn vyrobených 45-nm technologickým procesom.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
AMDckar
Od: AMDckar
|
Pridané:
9.10.2007 8:59
AMD rlz ;)
|
| |
INTELckarka
Od: INTELckarka
|
Pridané:
9.10.2007 13:04
AMD rlz ;)
|
| |
PCCckar
Od: PCCckar
|
Pridané:
9.10.2007 13:04
AMD rlz ;)
|
| |
AMDckar
Od: AMDckar
|
Pridané:
9.10.2007 13:05
INTEL rlz ;)
|
| |
rlz
Od: rlz
|
Pridané:
9.10.2007 13:06
AMTEL rlz ;)
|
| |
VIAckar
Od: VIAckar
|
Pridané:
9.10.2007 13:06
VIAGRA rlz ;)
|
| |
AMDVIAINTELPPCckar
Od: AMDVIAINTELPPCckar
|
Pridané:
9.10.2007 13:08
Koncim! norlz ;)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.10.2007 13:20
Bozz Rulezz!
|
| |
ha!:-D
Od: ha!:-D
|
Pridané:
9.10.2007 13:28
aj tak si všetci honíte na www.youporn.com tak čo!
nejde o to aký maš procesor :D
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
9.10.2007 15:05
Moja rec
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.10.2007 15:51
Nie, moja!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.10.2007 15:51
Nie, moja!
|
| |
Deni
Od: Deni
|
Pridané:
9.10.2007 19:55
len sa toľko nehádajte :D šak si sadni a masti :D
|
| |
Boris
Od: Boris
|
Pridané:
9.10.2007 14:30
AMD IS BEST
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
9.10.2007 17:32
a teraz seriozne: v com je lepsie AMD ako INTEL, a v com INTEL ako AMD. vopred thanks
|
| |
Goku
Od: Goku
|
Pridané:
9.10.2007 18:38
No podla mna Amd je pre beznych uzivatelov, ktori pouzivaju PC na hranie, surfovanie, nechcu vyhodit vela penazi za CPU, ved o chvilu tu budu este vykonnejsie a nepotrebuju brutal vykon v aplikaciach na spracovanie videa.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
9.10.2007 18:46
AMD je lepsie v tom,ze je lacnejsie.Intel vo vsetkom ostatnom.Ale teraz uz aj najlacnejsie AMD je ovela lepsie nez co vacsina ludi potrebuje,takze v tejto chvili som uz za AMD
|
| |
Intel
Od: Intel
|
Pridané:
10.10.2007 11:33
Co tak kvalita vyrobkov AMD mam Opteron 939 a stale mam s tym problem, Intel taketo problemy nemava a hlave nemeni Socket LG775 je tu viac ako vsetky patice od AMD.
|
Pridať komentár
|
|
|
|