| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
PistaBoss
Od: PistaBoss
|
Pridané:
8.10.2007 8:09
Konecne dake to ozivenie zo strany vyrobcu MB. Ako alternativa pri nefunkcnom OS to nieje zle.
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
8.10.2007 13:59
jj
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
8.10.2007 14:45
matova reakcia ma oboznamila blizsie s vecou :)
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
9.10.2007 12:52
nesťažuj sa, lebo ťa pohryznem!
|
| |
xape
Od: xape
|
Pridané:
8.10.2007 8:30
Ten start do 5s nieje na zahodenie.
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
8.10.2007 9:16
ak sa dobre pamatam, pri vyvoji Win Vista tiez slubovali extra rychly boot systemu, a vysledok ??? :D
Jedina vec co mi na XP vadí je prave bootovanie, kiež by raz MS spravil system ktory nastartuje komplet za 10 - 15s od stlacenia POWER az k nacitaniu sluzieb a ikon na ploche.
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
8.10.2007 10:22
ved XP to aj dokaze.... kamos mi dal Pc ze sa mu pomaly spusta..... tak som som odinstaloval par somarin, pustil regcleaner a teraz mu nabehne za 8 sek..... staci mat dobru masinu a ide to rychlo...... (ja taku nemam.....:((((
)
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
8.10.2007 10:26
mozes byt konkretnejsi aku masinu to ma ?
Pojmom start PC nemam namysli len boot OS, ale proste aj POST test (cas zavisi od dosky), ako aj nacitanie uvodnej obrazovky a jej prepnutie uz do samotneho uzivatelskeho rozhrania az po nacitanie ikon na ploche. Vtedy zastavujem stopky :)
|
| |
.....
Od: .....
|
Pridané:
9.10.2007 11:22
taketo zvasy hovor doma mame je to vpodstate nemozne aby sa po cistom zapnuti dostal do plne funkcneho stavu a spustenia vsetkych procesov min 20 s
|
| |
dagi
Od: dagi
|
Pridané:
8.10.2007 12:11
ja mam 2ghz dualcore a 2gb ram a vista mi nabieha hadam aj vyse ako dve minuty. mozno to bude aj tym ze tam je iba 4200 otackovy disk (ak to nebol preklep na krabici) ale aj tak je to zufalo vela
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
8.10.2007 14:31
hmm no mne vista nabehne maximalne za 50 sekund neviem presne a to je asi 2,5 x rychlejsie ako priblizne rovnako pouzivane xpcko, a to mam o triedu horsi pocitac ( amd 3000+, dual 2*512 ram)
na druhej strane mam sata II 7200 ot/s disk a popravde kedy sa pouzivali tie 4200 otackove ? na tie si nespominam
|
| |
origin
Od: origin
|
Pridané:
8.10.2007 15:08
4200 otackove disky sa pouzivaju stale napr. v notebookoch.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
8.10.2007 15:25
no ale dnes sa uz urcite neinstaluju ze nie ?
|
| |
jas
Od: jas
|
Pridané:
8.10.2007 18:17
Bohužiaľ, niektorí výrobci to pchajú aj do úplne nových notebookov, len aby znížili náklady.
|
| |
r.a.s.
Od: r.a.s.
|
Pridané:
9.10.2007 2:37
4200 otackove HDD maju nizsiu spotrebu, ako 5400 otackove. Preto sa v poslednej dobe dodavaju do mnozstva NB. Komu ide o vykon, hlada vyssie otacky a komu o vydrz..
|
| |
Tak tak
Od: Tak tak
|
Pridané:
8.10.2007 18:57
V notebookoch sú 4500 a nie 4200.Sú aj 7200 ale v novších typoch
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
8.10.2007 19:25
kurnik to len ja tu cely cas hovorim 5800 ?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
8.10.2007 19:26
kurnik to len ja tu cely cas hovorim 5800 ?
|
| |
dzulm
Od: dzulm
|
Pridané:
28.10.2007 18:02
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
dzulm
Od: dzulm
|
Pridané:
28.10.2007 18:02
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
qoeth
Od: qoeth
|
Pridané:
27.10.2007 13:34
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
8.10.2007 12:42
Ja mam Vistu a bootuje extra rychlo, urcite rychlejsie ako XP (nove)
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
8.10.2007 8:51
Skvele, keby sme mali webové aplikácie na serveri, tak vôbec nepotrebujeme inštalovať OS.
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
8.10.2007 9:40
presne, je to akurat taka hracka, ktoru bude vyuzivat malo ludi (hlavne z tych, pre ktorych je konkretne tento model urceny) - pri browsovani som vacsinou na IM sietach a pocuvam hudbu z mojho playera.
Mozno v tom distre linuxu budu aj IM klient a nejaky multimedialny prehravac, ale ich synchronizacia bezproblemova urcite nebude.
|
| |
ivcqs
Od: ivcqs
|
Pridané:
30.10.2007 6:27
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
rikk
Od: rikk
|
Pridané:
8.10.2007 9:19
myslim ze na tejto platforme vam nikto nenanuti ziaden OS pokial si ho sami nevyberieme.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
8.10.2007 10:23
"softvér je integrovaný vo flash pamäte"
vo flash apamti / do flash pamate
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
8.10.2007 10:24
kua preklep =)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.10.2007 13:18
sam si Mokot tak co opravujes druhych hmmm ?
|
| |
lvr
Od: lvr
|
Pridané:
8.10.2007 10:58
Sony ma uz nejaky cas zabudovany linux na svojich notebookoch. Neobsahuje sice browser a moznost pripojenia na internet(to ani nie jeho ucel), ale obsahuje audio a video/dvd player a prehliadac obrazkov - mozete si prehravat a prezerat subory na hdd.
Bootuje to behom par sekund je to postavene na fluxboxe(i ked sa to s vyzoru poznat neda) celkovo to vyzera ako embeded player v stolnych dvd prehravacoch. Celkom uzitocna vec pokial si chcete len prehrat hudbu alebo pozriet DVD a nechcete kvoli tomu startovat OS - tiez to bude aj menej zrat baterku.
Len dodam ze sa to spusta specialnym gombikom, a pri normal starte sa to vobec neukaze (ziadny dualboot). A pokial si uzivatel nevsimne pribalenej GPL licencie v krabici(a vie co to je), tak ani nevie ze ma nejaky linux v notasi, defaultne je tam Vista. Ja som to videl na CR serii novych VAIO, neviem ci to maju aj ostatne.
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
8.10.2007 11:26
cool a je to na disku v skrytej particii alebo volakde vo flash? ale predsa len notebook a doska je pekny rozdiel. na notebooku mavas casto vselico...
|
| |
lvr
Od: lvr
|
Pridané:
8.10.2007 16:47
som si myslel ze to je flash ale prekvapujuco je to len skryty adresar v C:/. ta rychlost startu je dost dobra kedze tam mas kernel, plus nejake kniznice, xka, a blackbox (som napisal predtym ze tam je flux, ale to som sa pomylil)
ano notebook a doska je rozdiel ale som to pisal na margo toho ze dnes uz mas linux v kope zariadeni ani o tom nevies, napr kopec routerov ma v sebe linux(mozno aj bsd), mobily atd.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
8.10.2007 18:30
a co keby urobili dosku zo zabudovabou vistou :)
|
| |
nksil
Od: nksil
|
Pridané:
25.10.2007 2:56
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
ffxdgd
Od: ffxdgd
|
Pridané:
8.10.2007 21:15
tak to pc ani nenastartuje lebo na doske ma hlisty
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
10.10.2007 19:08
potom by dosku , zakaznika aj predajcu trebalo odčervovat :D
|
| |
wnjva
Od: wnjva
|
Pridané:
29.10.2007 19:49
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
mr.mystic
Od: mr.mystic
|
Pridané:
24.10.2007 11:49
nooo mne sa to nadmerne luby
|
| |
Jimbdv
Od: Jimbdv
|
Pridané:
10.2.2008 23:40
http://qfbrwsqfwredd.host.com
<a href="http://qfbdwsqfegsgq.host.com">desk3</a>
[url=http://qfbswsqfswrdw.host.com]desk4[/url]
[link=http://qfbawsqfdbrse.host.com]desk6[/link]
|