| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
radoo
Od: radoo
|
Pridané:
5.10.2007 14:24
kto kupi 32 MB SDRAM 100 MHz ? :D
|
| |
win xp
Od: win xp
|
Pridané:
5.10.2007 14:29
vymením ti to za žuvačku.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
5.10.2007 14:30
vymenim za 8x1MB 30pin SIMM + doplatok ;)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
5.10.2007 14:30
Je to rozdiel moja 256MB 400MHz a toto
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
5.10.2007 14:43
..nie,plech ako plech hehe
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
5.10.2007 15:27
Kto mi na ne prispeje?
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 15:28
Dakujem portalu dsl.sk za vymazanie dalsieho, uz druheho prispevku. V nich som len upozornoval na to, ze clanky su vzdy pisane rovnakym stylom, pouzite rovnake slova a vetne konstrukcie.
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
5.10.2007 15:31
Setria zdroje :)
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
5.10.2007 15:38
Vážený pane neklamte. Buďte rád, že nikto tu nemá záujem ďalej riešiť Vaše vulgarizmy a útoky.
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 15:42
Aha, takze 2-3 vymazane prispevky to je sirenie bludov, hej?
V prvom prispevku vulgarizmy neboli, v druhom takisto nie.
Aj tak je to cele o nicom.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
5.10.2007 17:33
omg keď sa ti na dsl nepáči tak načo sem chodievaš...
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
5.10.2007 17:37
no vsimal som si tento nick uz dlhsie a mal niekedy uplne zcestne kritiky, vyzera to na nejakeho provokatera, ktovie, mozno konkurencia.
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 19:06
Paranoja? Hm a aka konkurencia? Uvadzam snad nejake adresy? Alebo nie je dost portalov na sk/cz o IT?
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.10.2007 19:44
Praveze kvalitnych SK/CZ IT stranok je malo, DSL.sk je jedna z nich. :)
|
| |
378312
Od: 378312
|
Pridané:
6.10.2007 0:36
Skutocne, najma tie nadpisy stoja za to... Vestim z kariet, ze do roka a do dna tromfnu Novy Cas...
|
| |
TheTOM.SK@hotmail.com
Od: TheTOM.SK@hotmail.com
|
Pridané:
6.10.2007 8:53
Tak mi prosim posli zoznam IT stranok, ak nejake poznas. :)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.10.2007 16:00
Na stránke máte stovky spamu dlhé mesiace.
Na "nevhodné" príspevky bez vulgárnosti reagujete promptne.
Je to riadená diskusia alla Radek Hulán.
"Striktně moderovaná diskuse k tématu je zde."
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
5.10.2007 16:20
Z odstránených príspevkov užívateľa MiK[3]Zz vyberám napríklad výrok "... nech mu do roka zhnije hrube crevo..." smerom na autora článku.
Nechápem o čo Vám a komu ide týmito primitívnymi útokmi, môžem Vás len upozorniť, že ak prekročia akceptovateľnú mieru, k čomu sa blížia, budeme nútení ich začať riešiť.
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 19:06
Ale no, snad zijeme v demokracii a nic som nemusel mysliet vazne, takze nechapem co chcete riesit.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.10.2007 19:48
Nikto nemoze vediet, ci to myslis vazne alebo nie, kazdopadne take komentare sa skor hodia na bulvarne forum ako sem. ;)
|
| |
joy
Od: joy
|
Pridané:
5.10.2007 23:42
ty si teda pekny pako LOL
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
6.10.2007 17:10
najprv porozmyslaj nez nieco vypustis z hlavy a potom hovor hlupakom ze si to myslel zo srandy ked uz je zle...
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
6.10.2007 18:00
a mali by ste riesit registraciou
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
5.10.2007 15:58
DDR 3 Je pokrok :D:D: ved Intel pred 2 rokmi si presadzoval RIMM a oni zacinali na 1800Mhz :D:D
|
| |
joy
Od: joy
|
Pridané:
5.10.2007 23:44
to fakt? Intel RIMM presadzoval, aj sa nejaky cas pouzivali, boli drahe, ale nazacinali nahodou na > 800Mhz < ked bezne boli ddr200, ddr333 a pod.???
|
| |
joy
Od: joy
|
Pridané:
5.10.2007 23:47
ano, 800Mhz...bolo to asi 200Mhz QDR..latencia velmi vysoka co sa malo dohanat velkou cache praziaceho sa P4..
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
5.10.2007 16:41
mne osobne sa vase clanky pacia.citam ich kazdy den po praci.moc by ma potesilo keby sa na vasej stranke dalo zaregistrovat a do diskusie by mohli vstupovat len registrovani.
chysta sa nieco take?
|
| |
MIKI
Od: MIKI
|
Pridané:
5.10.2007 18:47
no, mne sa DSL taktiez paci, clanky su super :) ale registraciu nie, lebo niekedy, teda skoro vzdy :-D sa tu da najviac pobavit, nie na clanku, ale ich komentarov :-D a keby bola registracia, tak no neviem, ci by bolo vela takychto prispevkov, na ktorych sa da perfektne zabavit :) Aj ked by som prijal registraciu, ale napr. do diskusie by mohli prispievat aj neregistrovany :) avsak s aspon dakou ochranou, napr. opisat ochranny kod, pretoze som si vsimol, ze k jednemu clanku, bol komentar "utok spambotov" co sa mi nepacilo, lebo sa text opakoval, kebyze aspon len 10 krat, ale 1000 krat :( a nevedel som teda, ci este nieco na konci je alebo nie. Takyto utok som na dsl este nezazil :) Viacmenej neviem, preco tu takato ochrana nie je :) pred SpamBotmi :)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
6.10.2007 17:16
mna ta registracia az tak netrapi... osobne by som zvolil formu nepovinnej registracie a visitors
len jednej veci nechapem.. dsl.sk vzdy odpovie na nejaku nejasnost k teme alebo na taketo konflikty s vulgarizmami ale odkedy tento portal navstevujem tak som si naozaj nevsimol aby ste co i len raz odpovedali na otazky typu registracia... akoby ste sa bali povedat svoj nazor alebo .. jednoducho nechaapem a myslim ze nie som sam co si to vsimol. uz som viackrat prosil aspon o nazor a nedockal som sa
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 19:14
Presne toho nazoru som. Uz to bolo povedane a navrhnute, ale dsl.sk sa do toho ocividne nezenie. Mozno nie su schopni zabezpecit taku funkciu...
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
5.10.2007 19:17
ty si fakt pako.
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 19:30
O tebe sa radsej vyjadrovat nebudem.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.10.2007 19:52
To mas pravdu, dsl.sk trochu stagnuje vo vyvoji, ale pokial viem, tak stale hladaju novych ludi. Mne je to jedno, ja nemam vo zvyku sa registrovat na kazdej stranke, len aby som mohol pisat komentare.
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
6.10.2007 18:01
REGISTRACIA RULEZZZ!!!!!
|
| |
Majio
Od: Majio
|
Pridané:
6.10.2007 1:13
Myslim si ze registracia by bola fajn,minimalne z toho hladiska ze by vam nikto nekradol nick,ale povinna registracia, to by asi nebolo najstastnejsie riesenie. 4DSL-> Ak je pravda a naozaj hladate novych ludi napiste mi, rad by som aspon raz za cas napisal nieco pre dsl prip. by sme sa mohli dohodnut na inej forme spoluprace durkovicovic@centrum.sk
|
| |
co chcete riesit?
Od: co chcete riesit?
|
Pridané:
6.10.2007 2:10
mozte riesit akurat tak rovnice k90k90ti
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
6.10.2007 8:44
Na DDR3 je teraz este skoro, nielen kvoli cenam ... Pri takych vysokych frekvenciach musia byt vysoke latencie a priam astronomicke napatie (1,9-2,0 V na DDR3 je taky zabijak ako 2,3 - 2,4 V pre DDR2). Tolko stavy si do pamati moze pustit len blb, ktory chce o ne prist za rok ...
Boli casy ked DDR2 5-5-5-18 na 800 MHz bezali len na 2,2 - 2,3 V a dnes tu mame DDR2 4-4-4-15 na 800 MHz pri 1,9 V !!!!.
Radsej by sa mali sustredit na 1 GB a 2 GB moduly (2 GB a 4 GB kity) 1333 a 1600 MHz pri 1,5-1,6 V a znizovat latencie. A nie ponukat 1900-2000 MHz DDR3 (take su tiez uz vyrobene) pri 2,0 V a latenciami 9-9-9 ... naco? Narast vykonnosti mozno 5% oproti nejakym 1333 MHz na latenciach 5-5-5 ci 1600 MHz na 6-6-6 ...... ktore hadam raz pridu. Odpoviem si sam ... preukazanie technologickych schopnosti a marketing ... nato. Je to ale podla mna diskutabilne.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
6.10.2007 8:58
To je pravda, ale kedze vyrobcovia ponukaju 10 rocne, resp dozivotne zaruky, tak to je ich problem. Najskor musia zvysit frekvenciu, aby ludi presvedcili, ze sa DDR3 oplati, pretoze zatial ponuka len nizsiu spotrebu, vyssi vykon zacina az od 1600 oproti 800 DDR2, aj ked je to aj kvoli tej latenci. ;)
|
| |
m15k0
Od: m15k0
|
Pridané:
6.10.2007 13:09
Musim trochu nesuhlasit s autorom claku, lebo sa thru su stale najvykonnejsie pamate DDR2! Su to konkretne tieto : OCZ DDR2 PC2-9600 FlexXLC Edition s CL5. V teste skusali aj CL4 a pri tomto im to dalo vysledok vyzsi ako druhe najrychlesie pamate a to DDR3 a to tieto: OCZ DDR3 PC3-14400 Platinum Edition. Sice maju casovanie CL8, pri ktorom boli rychlejsie ako stock DDR2, ale pri OC bolo testovane casovanie aj CL7 a ani to nepomohlo na vykon DDR2.
V skratke: stock DDR2 a DDR3 su lepsie DDR3 asi o 10 %, ale pri OC (menili tam iba casovaie. frekvencii sa ani nedotkli)su zasa lepsie DDR2 o necelych 5%.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
6.10.2007 16:22
CL7
CL8
:(
Toto uz IMHO vadi aj Conroe
Ten (Penryn) bude mat sice az 12MB L2, ale ..
Uz pri DDR2 sa mi zdalo, ze ide hlavne o to, pretlacit cosi nove za kazdu cenu.
Tam vsak aspon trosku zrychlili Intel CPU.
Ale 666 (nie 800/1066) DDR2 vs 1800 (trojnasobok) DDR3 a zrychlenie 2 az 12% ?! :(
|
| |
drdrdrr
Od: drdrdrr
|
Pridané:
6.10.2007 17:54
uz asi kus neskoro k tej registracii, trebars sa inspirovat trip kodmi co sa kradnutia nickov tyka
|
| |
Pjetro
Od: Pjetro
|
Pridané:
7.10.2007 9:49
Trosku je to potrebne poopravit, ale ozaj len "trosku":
OCZ DDR2 PC2-9600 FlexXLC Edition s CL5 pracuju na efektivnej frekvencii 1200 MHz (!!!) a nie 666,6 MHz !!!
9600/8 = 1200
Jednoducho po prichode DDR2 platilo:
DDR2 533 MHz CL5 = DDR 400 MHz CL3 ci CL2,5
DDR2 666 MHz CL5 = rychle DDR 400 MHz CL2 ci CL2,5 ci 500-550 MHz CL3
Podobne dnes:
DDR3 800 MHz CL5 je uplna blbost, lebo vykonovo su na tom este horsie DDR2 666 MHz CL5
DDR3 1066,6 MHz CL5 su cca na urovni DDR2 800 MHz CL5 ci CL4
DDR3 1333,3 MHz CL5 su cca na urovni DDR2 1066,6 MHz CL5
ked DDR3, tak az nad 1333,3 MHz - napr. 1600 MHz pri CL6 (tam uz by mali takmer vsetky DDR2 pod 1066 MHz problemy) ...
|