| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
win xp
Od: win xp
|
Pridané:
5.10.2007 12:28
dobre im tak.. :)))
|
| |
win Vista
Od: win Vista
|
Pridané:
5.10.2007 12:37
aj ja vravim
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
5.10.2007 12:39
jako keby niekoho sralo ze kolko ma niekto zakaznikov
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
5.10.2007 12:47
no očividne serie, ale prečo sa mi tým zaoberáme to je už na zamyslenie
|
| |
0fca
Od: 0fca
|
Pridané:
5.10.2007 12:48
tak ono ho to trocha aj serie,ked niekomu platis za reklamu ktoru teotericky zhladne 100 000 uzivatelov a prakticky ju zhliadne len o 1/3 menej ludi...platis za nieco co v podstate nikto nikdy neuvidi. :}
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
5.10.2007 12:53
no verizon to samozrejme nerobi preto, aby zarobil trosku viac na reklame ale aby vyzerala optika atraktivnejsie... otazka je, ci to potrebuje alebo aky ma verizon problem...
|
| |
uio
Od: uio
|
Pridané:
5.10.2007 13:01
dnes sa nepredavaju veci preto ze ich niekto potrebuje ale hlavne preto, ze je niekto oblbnuty reklamou, na co su v mobile zbytocnosti ako java, hry, pesnicky, obrazky, ked telefon je na 99 percent urceny na telefonovanie?
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
5.10.2007 16:52
lol
|
| |
M3dz!k
Od: M3dz!k
|
Pridané:
5.10.2007 17:04
Naco ku klavesnici dostanes aj PC s operacnym systemom, vacsinou Windowsom (podpora multimedii, zabava, praca..), monitor, repraky a podobne?
Ved by uplne stacilo keby ku klavesnici dostanes tlaciaren, ktora by dokument dokazala vytlacit bez pouzitia tychto "zbitocnosti", nemyslis?
Dnes su vsetci taki blbi... Pouzivaju v telefonoch IM klientov, hraju hry, pouzivaju to ako stupidne MP3 prehravace, nudzovo na ukazovanie fotiek. Ved dnes ma kazdy notebook, tak naco z telefonu? Alebo to kazdy doma vytlaci, a bude vlacit zo sebou. Ved to je len par desiatok/stoviek kusov papiera. Aj tak ma kazdy farebnu tlaciaren doma... Jedna brasna, a sme hotovy :)
|
| |
peto30
Od: peto30
|
Pridané:
5.10.2007 17:30
Heeej? A to si na to prisiel sam alebo ti niekto poradil? Zobud sa clovece, uz je 21. storocie, a o telefonoch by som uz pomaly aj prestaval hovorit, komunikatory by asi bolo presnejsie oznacenie. Ale tebe asi doma staci ceruzka a papier.
|
| |
Jazykové okienko SDL.ks
Od: Jazykové okienko SDL.ks
|
Pridané:
5.10.2007 12:52
obvivenia
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
5.10.2007 12:58
neplatime nahodou pri aute za kilo zelesa 1000 sk? a v obchde stoji 20 sk?
neplatime nahodou za liter/kilo/ vody 10 korun a za kilo uhlia 2 koruny?
neplatime nahodou za liter kofoly co vyrobia z vody v susednom meste 30 Sk a za liter benzinu co vyrobia tisicky kilometrov od na 15 korun?/bez spotrebnej dane statu/?
neplatime nahodou za 1 MB SMS sprav 100.000 Sk ?
|
| |
win xp
Od: win xp
|
Pridané:
5.10.2007 13:21
a čo si tým chcel vlastne povedať?
|
| |
3247324
Od: 3247324
|
Pridané:
5.10.2007 13:39
"neplatime nahodou za 1 MB SMS sprav 100.000 Sk ?"
Ak platis 13.35 Sk za spravu, tak ano.
|
| |
VOODOO
Od: VOODOO
|
Pridané:
7.10.2007 15:34
ioio ty co si hulil?
|
| |
Boko
Od: Boko
|
Pridané:
5.10.2007 13:06
to co??? jemne nechapem pointe prispevku na domnou :D
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
5.10.2007 13:11
no ja aj vacsine chapem a aj asi viem co mal autor na mysli ale asi to nedokoncil -- alebo tomu vobec nechapem ;)
|
| |
Greenhorn
Od: Greenhorn
|
Pridané:
5.10.2007 13:33
Tak ja by som sa rád stal z potencionálneho reálnym zákazníkom za 10 mesiacov. Na Slovensku sa nam mňa T-com aj Orange vykašľú a potencionálnym ostanem ešte 5 rokov...
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 14:46
"až 33% deklarovaného počtu zákazníkov, teda polovicu skutočného počtu. "
DEMENCIA?
|
| |
preco...
Od: preco...
|
Pridané:
5.10.2007 14:53
preco na slovensku ziju takito idioti?
hlavne tvoja uplna hlupost a neschopnost spocitat jednoduchu rovnicu
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 15:05
Tie clanky ako som uz spominal su pisane takym stylom, ze sa ani citat nedaju, autor clankov ma slovnu zasobu asi o polovicu menej nez normalny clovek. Ak by to bolo napisane prehladnejsie, tak by som si nemusel stazovat.
No uznaj, ze kazdy clanok o nejakych MS updatoch ma na vlas rovnake konstrukcie viet, je to az trapne...
|
| |
preco...
Od: preco...
|
Pridané:
5.10.2007 15:12
svoju primivnost si neospravedlnuj, je to trapne. asi si na zlej stranke a hladas skor knizky poezie.
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
5.10.2007 16:30
Ak sa ti nepáčia články tak ich nečítaj a choď na iný IT server...
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
8.10.2007 15:48
Aj ty pises jak polepetko... a nikto ti nic nehovori...
|
| |
rlly
Od: rlly
|
Pridané:
5.10.2007 23:30
a kto ma chut vecer konstruovat a prepocitavat nejake rovnice ktore sa ucia v stvrtej triede zs?
|
| |
rlly
Od: rlly
|
Pridané:
5.10.2007 23:38
no trvalo chvilku predstavit si to ze operator prizna ze 33% zakaznikov vlastne neobsluhuje ale v skutocnosti neobsluhuje 50%...rozdiel len 17%..to je akurat tak na zapocitanie do neucinnosti reklamy...ale ak sa da zalovat tak treba zalovat..
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
6.10.2007 5:04
omg to je tu samy hlupak ? mas 30 000 zakaznikov dajme tomu. 33% potencionalnych = 10 000 , 66 % kutocnych = 20 000.
a pre totalne dilina .... tych 10 000 potencionalnych zakaznikov je polovica z 20 000 :)neviem o akom rozdiele 17% sa tu toci
|
| |
syfondt
Od: syfondt
|
Pridané:
5.10.2007 22:16
Mne to pripomina kauzu ENRON, blbi amici...
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
6.10.2007 9:32
.. sa velmi necudujem. Dnes je firma plna mladych ambicioznych managerov, ktorych tlacia k dobrym vysledkom a tak, ked to nejde realne, tak uspech dosiahnu aspon odrbavanim.
Ved aj doma ich vychovali sposobom klamania sameho seba o svojich neomylnych nazoroch a schopnostiach Supermana. Zlyhanie sa neodpusta - vitajme vo svete "American dream!"
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
6.10.2007 11:45
Spacer, vystihol si podstatu !!!
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
6.10.2007 11:48
Spacer, vystihol si podstatu !!!
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
6.10.2007 11:48
Spacer, vystihol si podstatu !!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.10.2007 17:09
A teraz šup do postele !
|
| |
kyblik
Od: kyblik
|
Pridané:
7.10.2007 22:21
za prehananie?!! sak to je podvod. o chvilku si tu budeme ratat zakaznikov podla poctu Set top boxov na sklade hihi
|