| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
5.10.2007 11:10
ten Time Machine je zaujimavy vie niekto na akom principe to funguje ? t.j. ci to len surovo zalohuje subory na disk a obsadzuje pamat alebo to ma v sebe nejaky algoritmus ktory si pamata iba vykonane zmeny a dokaze ich vratit spat ?
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
5.10.2007 13:07
Na rozdiel od Mrkvosoftu to ukladá len to čo sa zmení takže sa nemusíš obávať zahlteného disku.
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
5.10.2007 14:48
Moze to byt rsync/diff.
|
| |
BodĽak
Od: BodĽak
|
Pridané:
7.10.2007 18:31
alebo fuf5i/zhrmm
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
5.10.2007 12:33
podla mna to funguje ako svn, vytvori si zalohu originalu a potom uz len si uklada aka zmena kde nastala (ci sa pridal nejaky riadok alebo bol zmazat atd atd).
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
5.10.2007 12:38
tak to teda nie je bohvieco.. pripomina mi to adobe photoshop :)
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
5.10.2007 12:40
ako mne tuto v praci sa zdrojaky ukladaju takymto sposobom. a funguje to spolahlivo.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
5.10.2007 14:02
netvrdim ze to nie je spolahlive ale nic prevratne .. stale to dost bitov papa :)
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
5.10.2007 14:39
ako jasne ze to nie je nic prevratne... ale je to prevratne z toho hladiska ze to este neimplementoval nikto na domace desktopove OS
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
5.10.2007 13:08
Už sa neviem dočkať kedy sa bude dať táto šelma kúpiť aj na Slovensku. Potom bez mihnutia oka kupujem.
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
5.10.2007 13:14
omg a teraz zacne flame :) inac OSX sux, skusal som si to a bolo to blbe a nepekne
|
| |
stafer
Od: stafer
|
Pridané:
5.10.2007 13:33
Vznietil sa zdroj počítača. Rozhorel sa počítač. Prekočili ohníčky na stôl. Chytila aj záclona s podlahou. Rozšíril sa požiar po izbe. Užívateľ nestihol ujsť a uhorel tiež. Takto horela celá izba a horel byt. Plamene sa šírili ďalej a ďalej. Rodine sa podarilo ujsť, aj keď ich plamene skoro pohltili.
Náhle prišli hasiči a začali s nasadením života hasiť. Plamene po chvíli dostali pod kontrolu.
A to bol koniec flame ( keďže užívateľ zaživa uhorel, tak už nikdy žiaden nerozpútal)
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
5.10.2007 14:41
no vidis.. presne pre takych ako ty nie je ten system urceny.. chod dalej klikat na windowse.
|
| |
hl2run
Od: hl2run
|
Pridané:
5.10.2007 16:45
Predpokladam ze si to skusal na beznom PC kde si nainstaloval hacknuty Mac OS X.
Ani sa nedivim ze nadavas pretoze MAC OS X na PC je katastrofalny.
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
6.10.2007 17:11
Tak predsa sa oplatí kúpiť si Mac. Myslel som si, že vyrtualizovaný OS X na PC beží v pohode.
|
| |
miki
Od: miki
|
Pridané:
5.10.2007 15:00
no jo:) uz sa na to tesim ked si to budem moc kupit a nainstalovat :)
|
| |
sadfds
Od: sadfds
|
Pridané:
5.10.2007 18:30
linux ftw
|
| |
Brkotus
Od: Brkotus
|
Pridané:
5.10.2007 18:47
Zdravim
Tesim sa velmi na novy oper. system, i ked stale nepocitujem potrebu menit mojho tigra
ale potesi to,
Skoda ze tak malo ludi na Slovensku vie o Apple
A nemyslim si ze ich ludia zacnu chapat ako nieco vynimocne, ked TM zacal rozdavat iPod shuffle zdarma, snad to ludi aspon trosku trhne zbehnut na www.apple.com
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
6.10.2007 17:13
Nebyť iPodov tak už mám dávno kúpený PC s jehovistou. Len tak som si zisťoval info o iPodoch a zrazu som sa ocitol na stránke macov najprv som nechápal o čo ide ale dnes ich mám v malíčku.
|
| |
Lukáš
Od: Lukáš
|
Pridané:
5.10.2007 20:02
O Apple vie na Slovensku veľmi veľa ľudí. Problémom ostávajú nemalé finančné prostriedky spojené s kúpou takéhoto pc (personal computer) :P
|
| |
miki
Od: miki
|
Pridané:
5.10.2007 22:52
nemyslim si. ked som bol v BA v novej predajni Apple - premlelo sa tam dost ludi, aj takych co kupovali notebooky, tusim aj Apple TV a pod.
|
| |
Miroslav Bakos
Od: Miroslav Bakos
|
Pridané:
6.10.2007 18:07
ceny na slovensku sa pomaly dostavaju do prijatelnych hladin....
novy iMAC a jeho cena - to je pecka :)
|
| |
Biroslav Makos
Od: Biroslav Makos
|
Pridané:
7.10.2007 7:20
zopar ludi sa tou peckou zadrhlo ;)
|
| |
Miroslav Bakos
Od: Miroslav Bakos
|
Pridané:
8.10.2007 6:32
no neviem, poznam ludi co si ho kupili, a su nim nadseni....
m.
|
| |
miki
Od: miki
|
Pridané:
5.10.2007 22:50
No ja som si pred 2 tyzdnami kupil MacBook. Za tu istu cenu si kamarat kupil skoro 2x vykonnesti notebook, ale nelutujem. Ja som student a vela to vyuzivam na programovanie (PHP, JAVA, MySQL, C++, QT ...). Doteraz som maximlne spokojny a nevymenil by som to za nic. Bolo to sice drahsie, ale oplatilo sa. Akuram v skole musim pouzivat soft ktory bezi iba pod MS Windows. Ale tak co uz nejak to prezijem:P. (Parallel desktop, bootcamp :P )
Dlho som sa rozhodoval, bolo viac proti dovodov ako za. Ale potom som zistil ze boli neopravnene:)
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
5.10.2007 23:22
Mohol si si kupit vykonny notebook a dat tam FreeBSD a tiez by so nelutoval, Mac OS je prerobene BSD na kvalitnom HW.
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
8.10.2007 10:32
Tvrdit, ze Mac OS X je prerobene BSD je ako povedat, ze Vista je prerobeny DOS :)
Vazne: toto je dost zjednodusene tvrdenie.
|
| |
miki
Od: miki
|
Pridané:
6.10.2007 9:08
co sa tyka pouzivania OS. Taz zacinal som na Windows. Potom to bol linux (mandrake, potom byvaly redhat). Ked som objavil FreeBSD bol som z neho uplne nadseny. Je super :). Ale Mac OS (vyuziva BSD, Darwin mi viac vyhovuje)
|
| |
Miky Forgget
Od: Miky Forgget
|
Pridané:
6.10.2007 13:26
nj, tiež by som radšej bral Mac OS ako Windows, Windows má tú výhodu že je proste rozšírený viac a PC je lacnejší hardvér ako Apple PC, čo sa softu týka, problém by bol u mňa s hrami čo tam mám a musel by som zohnať verziu pre Mac, ak existuje, Windows je najrozšírenejší - pozrite napr. shark-a a uvidíte samé PC, samý hardvér pre PC a pre Apple PC nič, alebo málo.
A keď ide niekto kúpiť svoj prvý PC a príde k susedovi že aký by mu odporučil, čo uvidí uňhho doma? Windows určite.
Na školách, v zamestnaní , videl niekto Maca ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.10.2007 18:32
maca ? v lese !
|
| |
Bozzeraj
Od: Bozzeraj
|
Pridané:
8.10.2007 0:22
v ZOO!!!
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
8.10.2007 10:34
Suhlasim, jedina vyhoda PC a Windows je ze su lacne a rozsirene.
|