| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
slota
Od: slota
|
Pridané:
5.10.2007 8:59
pointa ?
|
| |
Jano
Od: Jano
|
Pridané:
5.10.2007 9:48
ziadna
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
5.10.2007 9:56
...klasika.
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
5.10.2007 10:06
co to meles primitiv o pointe? nerozumies slovenskemu textu? redakcia, nedalo by sa nejak zabranit prispievaniu takychto hlupakov?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.10.2007 15:13
pete ak ti vadi ze tu pisu takito hlupaci ako ty tak tu nepiš a je vybavene
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
6.10.2007 10:25
Bezpecnost a potom FLAME o Linuxe :D
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
5.10.2007 9:42
Hmm... ja som predvcerom instaloval akutualizacie kolegyni a bola tam jedna hardverova - na sietovku, a odvtedy nesiel windows. Robil som vsetko, safe mode, odinstalacie driverov, restore pointy... vzdy ked som to potom zapol, zacali sa drivre automaticky instalovat a zmrzlo to a uz sa do Windowsu nedalo dostat. Tak sme museli kupit novu sietovku....
Bola to sietovka na P5B Plus Vista, na Win XP... len pre upozornenie aby ste nespravili rovnaku chybu.
|
| |
wirgonc
Od: wirgonc
|
Pridané:
5.10.2007 9:55
len taka otazka. Kolko miesta by zaberali VSETKY zaplaty na WinXP v dnesnych dnoch?
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
5.10.2007 10:43
Na HDD par stoviek MB, kvoli niekolkonasobnym zaloham predoslych verzii suborov, ale ak by si tie zaplaty integroval na instalacne CD, tak nic moc, pretoze len nahradzaju starsie suborov verzie novymi.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.10.2007 13:38
Akoze nechapem ludi tipu Klasika... Nezeby by boli radi za na systeme ktory pouzivaju sa aktivne pracuje, stale sa aktualizuje co prispieva k zlepseniu celeho systemu. Ja som rad za kazdy aktualizaciu updat zaplatu atd
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.10.2007 15:13
A mam rad dsl.sk
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
5.10.2007 23:46
A mňa?
|
| |
walter
Od: walter
|
Pridané:
5.10.2007 15:41
ehm... zeby pretoze to je windows?
Ma v sebe chyby ktore sa sice objavia, ale kym sa vyda zaplata tak uz je v podstate neskoro? ;)
btw. byt rad za aktualizaciu, ktora sposobi pad systemu ... ehm ... prestal by som byt, pretoze mam skusenost, ze originalny winXP dokazal crashnut po aktualizacii (ziadny trojan, virus nebol)
Pre tych, ktori by radi aj do linuxu zarypli ... aj aktualizacie na linux by zaberali niekolko MB ... ale oproti windowsom maju jednu vyhodu a to uz spomenuta rychlost vydania zaplaty
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
6.10.2007 10:21
tie zaplaty budu pre vsetky verzie Windows? ...
|
| |
sdl.ks
Od: sdl.ks
|
Pridané:
6.10.2007 12:24
to je jedno! ...
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
6.10.2007 17:46
ja som tiez dnes dostal jednu zaplatu ktoru som nechcel a vola sa WORM/brontok.H
celkom som sa bavil az som to vzdal a obnovil win z recovery partition
|