| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
den
Od: den
|
Pridané:
4.10.2007 11:19
wow
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
4.10.2007 11:46
Odskusal som Primo pdf a aj Open Office na konverziu dokumentu z doc do pdf. Obidva programy sa siece tvaria, ze nastavili "security" (zakaz tlacenia, pozmenovania, kopirovania vysledneho pdfdokumentu), ale co z toho ked funguje napr. obycajny ctrl+A a ctrl+C ...
Videl som pdfdokumenty, kde nefungovalo ani ziadne ctrl, ani oznacovanie a ani tlecenie... Neviete v akom SW boli vyrobene ???
|
| |
michal_ka
Od: michal_ka
|
Pridané:
4.10.2007 11:56
toto sem asi moc nepatri (((o: ale skus program PDF Creator, vytvori ti virtualnu tlaciaren a ta ti zmeni format do *.pdf je freeware a ma vela moznosti v nastaveniach .....
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
4.10.2007 13:14
zo vsetkych pdf dokumentoch sa da kopirovat pokial ten text nie je vlozeny ako bitmapa.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
4.10.2007 19:52
nein!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.10.2007 19:53
DA!!
|
| |
pdf
Od: pdf
|
Pridané:
5.10.2007 4:51
v pdf suboroch je mozne zablokovat aj pouzivanie schranky, t.j. kopyrovanie akehokolvek obsahu z pdf suboru. ide ale iba o nastavenie dokumentu, prekonanie tejto ochrany je otazkou niekolkych sekund..
|
| |
emsierik
Od: emsierik
|
Pridané:
8.10.2007 11:54
ak je ako bitmapa staci to vytiahnut ako obrazok a cez OCR program hodit do textu.. napriklad FinePro to zmakne aj s mekcenmi
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
4.10.2007 16:14
To sa bude pripajat na cudzie pocitace. Len taka radost. :D
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
4.10.2007 19:01
To spoločnosť Qumranet vytvorila aj Spice Girls ??? :-))
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
4.10.2007 21:31
to: lifo. Ako sa uklada text do pdf ako bitmapa ?
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
5.10.2007 15:51
To je super, takhle někdo bude tvrdnout v pátek odpoledne v práci a připojí sen adomácí počítač, kde si pustí Counter Strike... ve firmě nic nemá a je to v pohodě.. super protokol :-D
|
| |
Dionýz
Od: Dionýz
|
Pridané:
8.10.2007 19:48
Pošli mi zase kvety !
|