| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
3.10.2007 18:20
pekne od nich ze zlacneli. ja som si myslel ze vsetko bude uz len zdrazovat :)
kedy sa planuje prejst kompletne na IPv6?
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
3.10.2007 18:36
Ked internet providery nebudu lenivy. (samozrejmost ze treba aj IPv6 zariadenia)
|
| |
Benzin petrolejovic naftenko
Od: Benzin petrolejovic naftenko
|
Pridané:
3.10.2007 18:34
dvestopade za prvy rok a za dalsie 290 ? by som cakal ze cim dlhsie tym lacnejsie jak aj sade <>
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
3.10.2007 19:15
doména .pl
registrácia 970,-
predĺženie 2390,-
|
| |
TheWorld_Maker
Od: TheWorld_Maker
|
Pridané:
3.10.2007 19:28
no nekúp to..
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
3.10.2007 20:42
ono to bude asi preto ze po dlhsom case tvoju stranku pozna viac ludi a server je viac vytazeny kedze sa pripaja viac navstevnikov
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
3.10.2007 20:48
a aky server prosim ta pekne? Co ma CZ-NIC s tvojou navstevnostou?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
5.10.2007 11:12
pardon myslel som dusevnu hodnotu domeny
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
3.10.2007 19:27
akoze domeny s diakritikou to je super napad. To by som bral. Aj ked by to vyzeralo zo zaciatku dost divne ale bol by aspon rozdiel v www.domena.sk a www.doména.sk.
|
| |
TheWorld_Maker
Od: TheWorld_Maker
|
Pridané:
3.10.2007 19:29
to je sice pekne ale nemusim vypisovat aj diakritiku :/ to by bolo otravne
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
3.10.2007 19:40
hlavne v zahranici,,si neviem predstavit instalovanie sl. klavesnice kvoli diakritickej stranke,,aj ked,jednoduchsie by bolo napisat nazov do googla bez nej a cez googla sa k nej preklikat........
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
3.10.2007 21:16
ja by som zakazal diakritiku na internete
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.10.2007 21:40
Tak tak, keby som bol FICO uz by bola zakazana
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
3.10.2007 21:47
ty nie si fico?
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
3.10.2007 21:45
Zamyslajte sa radsej k veci a uvazujte nad tym ako su Cesi opat (a zatial stale) krok pred nami. Vieme o kolko su u nich vyssie platy ako u nas, aky maju vyssi zivotny standard a k tomu este zlacnenie domen...? Neviem si predstavit kedy sa dockame u nas ceny napr. 250,- Sk/rok za domenu "sk". A to nam nasi mocipani neustale pripominaju aky sme ekonomicky tiger... Drzim Cechom palce aj preto, ze ich mentalita a zmyslanie je trochu ine ako u nas.
|
| |
0fca
Od: 0fca
|
Pridané:
3.10.2007 22:21
Hlavne sa zamysli ake je zmyslanie ceskych dievcat ,s ktorymi sa vyspis hned prvu noc...cesi su prasata ..konec :)
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
4.10.2007 19:34
Kua......a ty si velky mudrc, co pojedol vsetku mudrost sveta.
Na to si ako prisiel? Bol som 2 roky na vojne v Liberci, mozem dobre porovnavat. Najvacsi curaci boli z južneho Slovenska....nehovorim Madari, ale Slovaci z juhu.
|
| |
zlodej:)
Od: zlodej:)
|
Pridané:
3.10.2007 22:49
www.zlodejina.cz/kradez.php?id=8604
|
| |
Justiz
Od: Justiz
|
Pridané:
3.10.2007 23:03
Ich habe ein interessantes Quiz entdeckt:
Es gibt was zu gewinnen. Habe mitgemacht.
Ist eine interessante Frage zum unvermeidbaren
Verbotsirrtum. Es handelt sich um die Ansichten
der Staatsanwaltschaft Frankfurt, der Generalstaatsanwaltschaft
Frankfurt und dem Oberlandesgericht Frankfurt am Main.
Das Thema: Aufklaerungspflicht der Geschwindigkeit bei
Faxabrufen, welche durch die Telekom auf 1 Stunde begrenzt
sind. Zur Frage der Strafbarkeit.
Das Ergebnis ist verblueffend und macht Angst.
Probiert es selbst mal aus! Interessantes juristisches Thema.
Wahre Tatsachen. Wer es nicht glaubt, fragt...
<a href=http://www.frag-einen-staatsanwalt.de> Das Jura Quiz</a>
Georg Rihlandsk
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
4.10.2007 17:08
Arsch spameeeeeer!!! :P
|