| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
2.10.2007 14:15
by ma zaujimalo, ze ak si ho kaufnem, ci pri vydani novej verzie 9 budem aj tu musiet kupovat.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
2.10.2007 14:26
nieco urcite. byva tam zlava ale pri prechode na novu hlavnu verziu sa u nera tusim vzdy platilo
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
2.10.2007 17:15
to si robis srandu??? za nero chces dat peniaze???
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
2.10.2007 17:27
Nie kazdemu sa paci predstava, ze je zlodej. ;)
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
2.10.2007 20:15
Nie kazdy chce pouzivat Nera :D.
|
| |
Saver1
Od: Saver1
|
Pridané:
13.11.2007 22:34
Naco bys to kupoval ked to je vsade na stiahnutie? Cekuj warezky... LOL
|
| |
Warezky.sk
Od: Patres
|
Pridané:
15.3.2008 13:13
Áno. Presne tak. Čekuj warezky.sk na stránke http://www.warezky.sk a tam nájdeš aj Nero 8 Zadarmo na Stiahnutie ;)
|
| |
Jano
Od: Jano
|
Pridané:
2.10.2007 14:23
ano znovu to treba kupovat
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
2.10.2007 14:50
Ani zadarmo, ja si pockam na Nero 8.9.9.9.exe cca 3 GB
|
| |
StEvO
Od: StEvO
|
Pridané:
2.10.2007 14:52
Pouziva vobec niekto 7 nero? Skusal som 8 ultimate, napalovacie prostredie takmer rovnake. Ja pouzivam stare 6.6.016 nemam hd dvd ani blu ray napalku, tak naco?:D
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
2.10.2007 15:08
Jedine dovody su opravene chyby a doplnene o nove funkcie, ak ich potrebujes. Dalsia vec je, ci stary nero 6 je este podporovany, to znamena, ze sa este hladajua opravuju chyby.
|
| |
ĐaviĐ
Od: ĐaviĐ
|
Pridané:
2.10.2007 15:23
nero 7 4rever je proste naj stiahol som demo s limitom 15 dni hekol som ho obycajnym registracnym kodom ktory neni problem zohnat na nete a nema to chybu!!
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
2.10.2007 15:34
takze ak ta spravne chapem chvalis sa tym ze si lama a zlodej? :) mozes sa hanbit
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
2.10.2007 15:47
Lama, ze by on bol z Himaláááájííí ? Presne tak hanbi sa, co skusas ten soft. Kup to a drz *icu, a ked vyjde 9 aj tu kup. Co uz potom ze nic z toho nevyuzijes ale kup to.
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
2.10.2007 16:39
"Lama, ze by on bol z Himaláááájííí ? " ?? myslis tym ze lama je z himalaji?:D ... podla mna lama zije v Andach v juznaj amerike.
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
2.10.2007 19:15
Aj v bojnicek zoo ich majú ;)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
2.10.2007 22:14
no david... si drsný hacker
R3ŠP3KT
|
| |
Saver1
Od: Saver1
|
Pridané:
13.11.2007 22:27
Ten vyraz: "hakol" nooo obdiv prepisat reg kod je ozajstna trestna cinnost! cisty hacker z teda David! LOL =D
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
2.10.2007 20:08
Nie je lama ako dalajlama.
Dalajfoun.
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
2.10.2007 16:48
Ak to hekol sa spravne pise Hackol tak ti drzim palce si silny hacker ktory dokaze AZ skopirovat jeden kluc s keygenu/stranky a vlozit ho do okienka pri instalacii.
A prosim ne ze ma hacknes.
|
| |
ĐebiL :D
Od: ĐebiL :D
|
Pridané:
2.10.2007 17:12
ty ams vazne chyby pri vyjdrovani (že hacker :D), nie si ty dislektik ?
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.10.2007 20:55
To si pisal tak naschval, ak hej, tak preco? A ak nie, tak si aj ty...
|
| |
Matus
Od: Matus
|
Pridané:
5.1.2008 16:25
Kde si zohnal ten kód?
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
2.10.2007 15:44
Renomovani testeri vycitaju 9-ke, ze naozaj neprisla s nicim novym. Oproti starsim verziam ma okrem kozmetickych a drobnych uprav len vacsiu databazu poznanych medii a inu (rozsirenu) heruistiku pri hladani chyb na napalovanych mediach. Teda pre bezneho pouzivatela nic podstatne. Tak ci tak pri porovnavani s kokurencnymi softami je NERO stale najlepsi.
Ono je jedno ci mate NERO 9 alebo NERO 6 (ci nebodaj 5) - dramaticky vplyv na kvalitu napalenie ma mechanika. (Oj, kde je ta zasla slava Teac-u) :-)
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
2.10.2007 16:30
je to osmicka inac :) v recenzii v tom linkovanom clanku tu porovnavali cisto burning rom a ten sa medzi 7 a 8 absolutne nezmenil - ani jedna nova moznost, nic, uplne rovnaky
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
2.10.2007 17:11
Hocičo len nie napaľovanie cez OS Vista!!!!
TO JE TAKA KRAVINA KUA!!!
AK SOM CHCEL NAPALIT DVD-R , TAK SOM MUSEL ZADAT NAJPRV NAZOV DISKU A POTOM BOLO DVD-R NAFORMATOVANE!!!!
A KED SOM CHCEL NAN DAT DATA , TAK SOM SI MOHOL IST AKURAT TAK LESTIT BAMBUS!!!!!!!! :@@@@@@@@
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
2.10.2007 17:18
zavri piˇu a nevrieskaj
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
2.10.2007 17:30
Mas pravdu, skusal som 2 hod napalit subor na DVD, potom som to nechal tak a radsej som urobil ISO image cez ImgBurn a cez neho som to potom aj napalil. :)
|
| |
Ťuťo
Od: Ťuťo
|
Pridané:
2.10.2007 18:14
Vista to je taká sranda . že je nám až do plaču .
|
| |
mayko
Od: mayko
|
Pridané:
3.10.2007 17:42
neviem co mate za vistu ale ja mam ultimate a napaloval som aj dvd a cd a bez problemov. hold basic je basic
|
| |
Saver1
Od: Saver1
|
Pridané:
13.11.2007 22:31
Mas OS Vista? Aj ja! Tak co riesis nera? Vista ma hadam jednu god vec a to je napalovanie. Preco nenapalujes cez Vindooozu?
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
2.10.2007 18:36
Vraj kupovať...
lol tak toto je sranda a všetko máme kupiť ne tak toto može človek povedať len taký ktorý je naozaj lama veď keby sa všetko muselo kupovať tak počítače by mali snad len tý najbohatší...
Ale ja som za ja si ho kupim aj všetko ale nie za také nehorázne ceny veď preboha dať za soft 2000 a vic SK tak maximalne 100 aj to tak povedzme za sonyvegas za nero tak dvacku,a ano kto to potrebuje na komerc využitie ten nech cvaká ale my začo za tu hromadu ničoho veď to čo urobý nero pre bežného užívatela urobia viacere freesofty a vela razy kvalitnejšie.Už by sa mali mali ty zasrany kapitalisti zbadať že nie všetko sa dá speňažiť vždy a tý čo tu trepu kup si myslíte že oni maju všetko legal lol
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.10.2007 20:55
nojo, zladý socializmus, áve Lenin ;o)
|
| |
mayko
Od: mayko
|
Pridané:
3.10.2007 18:01
suhlasim s tebou aj s tym platenim ale hlavne vtom co pises ohladom tych poctivych kupujucich. Už by ma len zaujimalo ked si tak vsetko kupuju original tak naco je im Nero.... necham nech si každy odpovie sam
|
| |
ciny
Od: ciny
|
Pridané:
2.10.2007 18:58
no neviem ale mne osobne na bezne napalovanie bohate postacuje Total commander cd/dvd burner plugin... :) nero je pre mna iba obrovsky moloch ktoreho polovicu funkcii nielenze nepouzijem ale ani o nich nebudem vediet ;)
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
2.10.2007 20:56
Kde ho stiahnem?
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
2.10.2007 21:09
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=930
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
4.10.2007 10:04
diky
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
2.10.2007 20:25
sranda je to ze pri pustenom programe mi vypisuje ze mam nelegalnu kopiu a ze si mam kupit seriove cislo :D
|
| |
ruby
Od: ruby
|
Pridané:
2.10.2007 20:27
Mne sa zdaju doposial vsetky Nero vydania (8 som neskusal) dost nestabilne. Ako za ten cas co som ho pouzival sa vzdy nasli nejake tie problemy, ktore mi obcas znemoznovali pracu..
|
| |
luke
Od: luke
|
Pridané:
3.10.2007 0:45
este stale pouzivam 6 ktoru som dostal ku napalovacke a som happy.
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
3.10.2007 7:26
Nero je picovina jak mraky...Spamatajte sa chlapci. Stare dobre Nero ako bolo pred 10 rokmi uz neexistuje. Dnesne Nero je nenazrana, pomala, odjebana sracka co vam zozere vsetky prostriedky...
Ked uz kupovat, tak jedine Alcohol 120%, alebo zadarmo CD Burner XP postaveny na .net farmeworku.Malicky, rychly a plne funkcny soft na napalovanie.
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
3.10.2007 12:07
suhlas
|
| |
Saver1
Od: Saver1
|
Pridané:
13.11.2007 22:32
Alebo napalovat cez Vindozu napr. Vista... No problem!
|
| |
Re:jebl ce goro do chevy
Od: ocec ci puckoš
|
Pridané:
4.9.2012 14:16
presne tak kokocina do piči som vyjebal kvoli tomu počitač cez okno a teraz ma to jebe do piče matere kurva no čo už postači mi zatial tento višmatlany drvič odpadkov
|
| |
srtik
Od: srtik
|
Pridané:
3.10.2007 9:42
Mne nejde Nero 8 vobec nainstalovat. Spustim instalaciu, subory sa rozpakuju a ked sa ma uz zacat instalacia tak mi vyhodi len okno s oznamenim Sprievodca instalacie prerusil instalaciu a da sa kliknut len na Dokoncit. Nevypise ziadnu chybu ani dovod. Nero 7 som mal odinstalovane. Mam Win XP SP2, viete mi niekto poradit?
|
| |
tupoň počítačový
Od: tupoň počítačový
|
Pridané:
3.10.2007 12:17
aj ja prosím
|
| |
kreten imbecilovy
Od: kreten imbecilovy
|
Pridané:
3.10.2007 22:37
rob si p!cu z plasteliny
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
4.10.2007 10:02
Skus si nahodit najnovsi windows installer, alebo ho preinstalovat
|
| |
Lukáš
Od: Lukáš
|
Pridané:
18.1.2008 15:46
Chcel by som si stiahnúť Nero 8
|
| |
muffy69
Od: muffy69
|
Pridané:
3.10.2007 15:26
akurat skusam osmicku na viste a zatial ziadne problemy s napalovanim, zda sa mi ze sa vsetky aplikacie nera zapinaju rychlejsie ako v sedmicke ale mam problem ze mi pada proces prevhost.exe ked pustim waveeditor alebo soundtrax, zatial som to vyriesil prepnutim do rezimu kompability
|
| |
webboy
Od: webboy
|
Pridané:
3.10.2007 17:43
Ja mam jednu prakticku otazku....na co vam je vobec NERO ?
Kolko funkcii,ktore ponuka vyuzijete? Myslim,ze napalovanie ;) To nepotrebujete program,co zabera tolko miesta .....ale hadajte sa dalej,ide vam to ;)
|
| |
muffy69
Od: muffy69
|
Pridané:
3.10.2007 23:50
no to je pravda ze vela ludi pouziva nera len na napalovanie a pri tom je vela dobrych alternativ ktore su zadarmo a nemusia tam mat (pre niektorych) zbytocne aplikacie ktore len zbytocne zaberaju miesto na disku
|
| |
silver
Od: silver
|
Pridané:
4.10.2007 22:51
Ja tiez Nera pouzivam a neviem preco by ho ludia nemali pouzivat..ked ho ces len na napalovanie cisto, tak si zvolis nainstalovat cisto len burning rom a nic ine, nezaberie ti to vela miesta..len tolko..
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
6.10.2007 9:05
Momentalne pouzivam Nero 7.7.6 Premium Edition a je super, nemam ho legal a na novy Nero neprechadzam hned este si pockam nech poopravuju chyby a vychytaju muchy ale potom na neho urcite prejdem ale zase nem legal...
|
| |
Hrusky
Od: Hrusky
|
Pridané:
6.10.2007 20:15
http:// rapidshare.com/files/55111655/lietadlo.part01.rar
http:// rapidshare.com/files/55112703/lietadlo.part02.rar
http:// rapidshare.com/files/55113690/lietadlo.part03.rar
http:// rapidshare.com/files/55114684/lietadlo.part04.rar
http:// rapidshare.com/files/55115570/lietadlo.part05.rar
http:// rapidshare.com/files/55116565/lietadlo.part06.rar
http:// rapidshare.com/files/55117610/lietadlo.part07.rar
http:// rapidshare.com/files/55118604/lietadlo.part08.rar
http:// rapidshare.com/files/55119591/lietadlo.part09.rar
http:// rapidshare.com/files/55120687/lietadlo.part10.rar
bez medzier...enjoy
|
| |
tanier
Od: tanier
|
Pridané:
20.10.2007 18:06
To ako ze sa da aj stiahnut pise ze nero 8 dostupný na stiahnutie a ja nigde to nevidei gde bi sa to dalo stiahnut???
|
| |
Saver1
Od: Saver1
|
Pridané:
13.11.2007 22:33
Hamba! Ludia vy ste si uz kupili original soft? Ze Vas hamba nebije! Pirated edition by www.serials.ws with reg.key a pod! Dema su vsade! Tak co tu riesite! Len staci hladat! Ziadne kupovanie! =D
|
| |
JERRY
Od: JERRY
|
Pridané:
23.12.2007 7:15
CO STE SA VSETCI ZBLAZNILI.VED MOZTE NERA STIAHNUT,TAK NA CO HO KUPOVAT
|
| |
rammstein151@centrum.sk
Od: rammstein151@centrum.sk
|
Pridané:
25.12.2007 17:37
A kide si ho mozem stiahnut uz aj s serivim cislom alebo kde mozem stiahnut to seriove cislo nero8 uz mam ale iba demo odpis pls
|
| |
milan kukura
Od: milan kukura
|
Pridané:
1.2.2008 12:41
nero8
|
| |
rammstein151@centrum.sk
Od: rammstein151@centrum.sk
|
Pridané:
25.12.2007 17:36
Prosim vas kde si mozem stiahnut to seriove cislo na nero8 prosim piste na tento e mail rammstein151@centrum.sk fakt to potrebujem dik
|
| |
misiak
Od: misiak
|
Pridané:
12.1.2008 21:26
ludkovia mate niekto seriove cislo na instalaciu NERA 8?????Ak hej poslite mi ho prosim vas na e-mail misiak1717@azet.sk....diky moc
|
| |
hhhhhhhhhhhhhh
Od: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
Pridané:
16.3.2008 18:20
awojte vy debili skarany ze by vás mačky zjedli
|
| |
NERO 8
Od: 01filo
|
Pridané:
24.3.2008 21:44
Cawte ludkovia poslali by ste mi seriove cislo na nero 8 na email: 01filo@post.sk
DIk
|
| |
Re: NERO 8
Od: peter56
|
Pridané:
14.4.2008 21:23
cauko uz mas to cislo?
|
| |
jfhfgh
Od: peter56
|
Pridané:
14.4.2008 21:21
prosim vas newie niekto seriove cislo na nero 8? diky moc
|
| |
Nero 8
Od: alesanko
|
Pridané:
30.4.2008 14:30
Kde sa dá stiahnut seriove cislo na Nera8.Pls
|
| |
nerooooo
Od: fery
|
Pridané:
21.3.2009 18:06
je to total ................:D
|
| |
Prosim o pomoc
Od: mimus99
|
Pridané:
12.5.2009 19:21
potrebujem vediet kde mozem najstr seriove cislo na nero 8 trial
|