Hoci myš s numerickom klávesnicou nie je nezvyčajným produktom, zaujímavý model tohto typu uviedla dnes japonská spoločnosť Sanwa.
Jej nová myš NT-MA2 sa snaží byť čo najergonomickejšou v tejto kategórii.
Oproti pôvodnému modelu NT-MA1 tohto typu vymenila štandardné klávesy za menšie a menej prekážajúce tlačidlá a má výrazne ergonomickejší tvar a kompaktnejšie rozmery.
NT-MA2 je opäť možné tlačidlom na bočnej strane prepnúť do jedného z troch režimov, v ktorých pracuje ako myš aj numerická klávesnica, len ako myš alebo len ako numerická klávesnica.
Myš je optická s 800 dpi, k PC sa pripája cez USB. Disponuje 19 klávesmi, z toho jedným špeciálnym pre zadanie 00.
Starší model NT-MA1 a novší NT-MA2
Myš má rozmery 108 x 53 x 33 mm, dostupná bude od polovice októbra s daňou za 5 754 jenov, v prepočte za 1 190 Sk. Viac informácií o produkte je možné nájsť na tejto stránke.
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
gfru
Od: gfru
|
Pridané:
1.10.2007 16:05
Moze sa stat ze omylom stlacim nejake klavesy alebo je to nejakym sposobom zablokovane?
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
1.10.2007 16:06
NT-MA2 je opäť možné tlačidlom na bočnej strane prepnúť do jedného z troch režimov, v ktorých pracuje ako myš aj numerická klávesnica, len ako myš alebo len ako numerická klávesnica.
|
| |
wave :P
Od: wave :P
|
Pridané:
3.10.2007 14:58
a nieje mozne aby som omylom stlacil nejake numericke tlacitko? ci sa to da zablokovat?
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
1.10.2007 16:08
Za tu cenu by som rasej kupil nejaku slabsiu gamersku mys (aj ked hry ja malo) Alebo tu mys s ventilatorom :)
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
1.10.2007 16:44
uuu dam dve nuly jednym uderom, to si dovolte!
Neviem ako vy, ale ja mam numericku cast klavesnice zhruba 10cm od pravej ruky, ked potrebujem rychlo posuvat kurzor a pisat cislice. Zaujimalo by ma, ake hodnotenie by dostala tato mys co sa tyka ergonomie, vyzera dost placato a kam si mam polozit celu dlan?
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
1.10.2007 17:17
vidno, ze si zjavne pouzitiu tejto mysoklavesnice nepochopil. To, ze mas na klasickej klavesnici aj cisla, je jasne, ale moze sa to hodit napriklad ludom co pracuju s cislami (napr. uctovnici), ktori pouzivaju notebook, kde sa cisla nepisu velmi dobre.
|
| |
jjj
Od: jjj
|
Pridané:
1.10.2007 17:27
presne ako pises, na 99% ak sa tato sranda dostane k nam na trh tak kupujem pre mamu uctovnicku, ktorej prave numericka cast ktoru ma teraz externe kupenu k NB dost zavadzia a presne takato mysoklavenica by sa jej zisla
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
2.10.2007 17:27
no nekup to !
|
| |
Justiz
Od: Justiz
|
Pridané:
1.10.2007 17:43
Ich habe ein interessantes Quiz entdeckt:
Es gibt was zu gewinnen. Habe mitgemacht.
Ist eine interessante Frage zum unvermeidbaren
Verbotsirrtum. Es handelt sich um die Ansichten
der Staatsanwaltschaft Frankfurt, der Generalstaatsanwaltschaft
Frankfurt und dem Oberlandesgericht Frankfurt am Main.
Das Thema: Aufklaerungspflicht der Geschwindigkeit bei
Faxabrufen, welche durch die Telekom auf 1 Stunde begrenzt
sind. Zur Frage der Strafbarkeit.
Das Ergebnis ist verblueffend und macht Angst.
Probiert es selbst mal aus! Interessantes juristisches Thema.
Wahre Tatsachen. Wer es nicht glaubt, fragt...
<a href=http://www.frag-einen-staatsanwalt.de> Das Jura Quiz</a>
Georg Rihlandsk
|
| |
german-sprecher
Od: german-sprecher
|
Pridané:
1.10.2007 17:50
Ihrer quiz ist nicht gut. :) lol
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
1.10.2007 19:06
Neviem síce po nemecky, ale môže ťa j3bať.
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
1.10.2007 21:51
Hellow, I'm looking for son of the bitch, who'd like to kick his head for spamming. Please send me your contact.
|
| |
spammer
Od: spammer
|
Pridané:
2.10.2007 0:23
pinkytt@freeanimalporn.com
|
| |
Max
Od: Max
|
Pridané:
8.2.2008 3:49
Accordo [URL=http://www.diseno-de-casa.trenibuti.info] de diseno cosa casa [/URL] punto [URL=http://www.gays-desnudos.trenibuti.info] desnudos usa gays [/URL] la, ora <a href='http://www.aishwarya-rai.trenibuti.info' >rai proprio aishwarya</a>,.
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
1.10.2007 17:45
je to totalne zbytocna vec .a to enni mys ale POTKAN !
|
| |
limki
Od: limki
|
Pridané:
1.10.2007 18:49
hmm, keby sa tak dali naprogramovat makra na jednotlive klavesy ...
inak, kopa gombikov trpiacich hodiny pod spotenymi dlanami
nemyslim ze to maju az tak dokonale premyslene
|
| |
zaujimave
Od: zaujimave
|
Pridané:
1.10.2007 20:55
podla mna je to super vec, ludia co maju klasicke klavesnice a k tomu mysku si to neuvedomuju co to je mat notas, dalsie kable na numlock, zavadzia to, neda sa dobre prehmatavat z mysky na numlock, pod jednym to musi byt super, napr. len take ucotvnicke programy, kde klikaju myskou do tisice koloniek a hned maju ruku na numerickej klavesnici. sa mi fest paci jak to ludia hned odcudzuju :D podareni
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
1.10.2007 21:53
mne by sa to hodilo asi ako necht na cicine.
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
2.10.2007 14:26
A čo na to manželka? Nesťažuje sa?
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
3.10.2007 15:00
ma kramy kazdy vykend...
|
| |
Lopta
Od: Lopta
|
Pridané:
1.10.2007 22:47
Staci si kupit notebook s numerickou klavesnicou
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
3.10.2007 10:12
no ta ty si teraz uderil...!
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
1.10.2007 23:14
nejeto az taka blbost..hodi sa to k NB..no neviem ci to domysleli..mis sa ma hladko klzat po podlozke,a ak by som chcel tukat cisla,tak mis bude mat tendenciu "utekat";))
|
| |
win sk
Od: win sk
|
Pridané:
2.10.2007 7:43
Nie, veď keď píšeš text, alebo čísla, tak Ti utekanie kurzora môže byť ukradnuté, nie? Nemá to vplyv na písanie..
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
2.10.2007 16:47
LOL TOT JAKA PICOVINA TA MNE STACI ONé CSKO A MIS Z KABLOM NECH MOEM HRAT FURT
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
2.10.2007 17:26
Tak si ho strč do nohavic
|
| |
infarkt
Od: infarkt
|
Pridané:
2.10.2007 21:10
hovadina
|
| |
kilsdox
Od: kilsdox
|
Pridané:
3.10.2007 16:13
http://nunanuna.pop3.ru
http://nunanuna.pop3.ru
|
| |
kilsfdoxb
Od: kilsfdoxb
|
Pridané:
3.10.2007 16:42
http://nunanuna.pop3.ru
http://nunanuna.pop3.ru
|
| |
kilswdoxu
Od: kilswdoxu
|
Pridané:
4.10.2007 4:45
http://nunanuna.pop3.ru
http://nunanuna.pop3.ru
|
| |
kilsodoxm
Od: kilsodoxm
|
Pridané:
4.10.2007 6:29
http://nunanuna.pop3.ru
http://nunanuna.pop3.ru
|
| |
kilswdoxi
Od: kilswdoxi
|
Pridané:
4.10.2007 8:14
http://nunanuna.pop3.ru
http://nunanuna.pop3.ru
|
| |
dilsgdoxu
Od: dilsgdoxu
|
Pridané:
7.10.2007 2:04
http://mature.mxmd.org/327.html they failed to show their superiority and please all the world; so that the fault does not lie with the public that insists upon nonsense
http://mature.mxmd.org/308.html 'for a fresh sin a fresh penance.'" While this was going on they saw coming along the road they were following a man mounted on an ass
http://mature.mxmd.org/273.html unless I am short of memory." "At all events
http://mature.mxmd.org/231.html into the yard with them!" They were handed to her
http://mature.mxmd.org
|
| |
dilsvdoxh
Od: dilsvdoxh
|
Pridané:
7.10.2007 6:49
http://mature.mxmd.org/164.html that woman is an imperfect animal
http://mature.mxmd.org/84.html "and tie you to a tree as naked as when your mother brought you forth
http://mature.mxmd.org/441.html the two best wine-tasters that have been known in La Man
cha for many a long year
http://mature.mxmd.org/70.html bene quidem; if not
http://mature.mxmd.org
|
| |
dilsidoxc
Od: dilsidoxc
|
Pridané:
7.10.2007 9:13
http://mature.mxmd.org/387.html and the Moors
http://mature.mxmd.org/139.html " said Carrasco
http://mature.mxmd.org/14.html and told him the jewels and money were buried there; but that they might easily be recovered if I myself went back for them. All this I told him
http://mature.mxmd.org/171.html and courteous salutations were exchanged; and one of the new comers
http://mature.mxmd.org
|
| |
dilspagxb
Od: dilspagxb
|
Pridané:
11.10.2007 1:00
http://kaderoli.pop3.ru
http://kemanolo.pop3.ru
|
| |
dilscagxw
Od: dilscagxw
|
Pridané:
11.10.2007 2:43
http://kaderoli.pop3.ru
http://kemanolo.pop3.ru
|
| |
dilsvagxl
Od: dilsvagxl
|
Pridané:
11.10.2007 4:25
http://kaderoli.pop3.ru
http://kemanolo.pop3.ru
|
| |
dilsyagxq
Od: dilsyagxq
|
Pridané:
11.10.2007 6:06
http://kaderoli.pop3.ru
http://kemanolo.pop3.ru
|
| |
dilsdagxv
Od: dilsdagxv
|
Pridané:
11.10.2007 9:33
http://kaderoli.pop3.ru
http://kemanolo.pop3.ru
|
| |
dilshalxa
Od: dilshalxa
|
Pridané:
25.10.2007 15:21
http://big-titted-american-girls.kurwtwg.org
http://huge-tit-young.kurwtwg.org
http://latina-shows-her-big-tits.kurwtwg.org
|
| |
dilsealxc
Od: dilsealxc
|
Pridané:
25.10.2007 17:42
http://ugly-breasted.kurwtwg.org
http://busty-pussy.kurwtwg.org
http://big-black-tits.kurwtwg.org
|
| |
dilsnalxz
Od: dilsnalxz
|
Pridané:
25.10.2007 19:51
http://big-tits-on-big-dicks.kurwtwg.org
http://blonde-cute-busty.kurwtwg.org
http://men-squeezing-big-titties.kurwtwg.org
|
| |
kelotren
Od: kelotren
|
Pridané:
4.11.2007 12:54
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
kelotren
Od: kelotren
|
Pridané:
4.11.2007 14:38
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
kelotren
Od: kelotren
|
Pridané:
4.11.2007 16:20
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
kelotrens
Od: kelotrens
|
Pridané:
4.11.2007 17:08
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
lelotrens
Od: lelotrens
|
Pridané:
8.11.2007 20:01
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
lelotwrens
Od: lelotwrens
|
Pridané:
8.11.2007 21:42
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
Kde sa teraz taká dá kúpiť?
Od: RomanVr
|
Pridané:
8.10.2014 8:41
Už niekoľko rokov používam túto myš (model NT-MA1), a veľmi mi vyhovuje. Teraz sa mi však pokazila, a tak som si na ňu zvykol, že by som rád kúpil novú. Nevie mi prosím niekto poradiť, kde by sa dala zohnať myš s numerickou klávesnicou? Čo som hľadal, tak žiadny predajca na internete niečo podobné neponúka. Podľa mojich skúseností je to výborná vec. Kto s tou myšou neskúsil pracovať, nepochopí. Ďakujem.
|