| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Petko D. Petkov
Od: Petko D. Petkov
|
Pridané:
27.9.2007 12:47
v DirectX 9, je chyba
|
| |
danfoss
Od: danfoss
|
Pridané:
27.9.2007 13:09
a nie len jedna :o)
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
27.9.2007 13:25
keby len v dX..
|
| |
MiFi
Od: MiFi
|
Pridané:
27.9.2007 13:39
v kazdom z nas...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
27.9.2007 13:57
cest vynimkam :D
|
| |
rlol
Od: rlol
|
Pridané:
27.9.2007 15:56
vynimka cestiam
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.9.2007 14:41
vdaka
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
28.9.2007 15:50
nedokaz to!
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
28.9.2007 18:21
a ja teba tiež!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.9.2007 20:51
Máme rádi zvířata
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
29.9.2007 0:30
Ty bozzoofill!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.9.2007 20:25
Nehraj sa na neviniatko !
|
| |
hura
Od: hura
|
Pridané:
27.9.2007 15:33
koncene ... na toto som cakal :D uz len aby bol ten chleba lacnejsi
|
| |
revucan
Od: revucan
|
Pridané:
27.9.2007 21:53
idem vyskusat vmware slopaci
|
| |
ramirez
Od: ramirez
|
Pridané:
28.9.2007 0:34
Kua a zeby nokia 5100 zvladla aj DX11 Jupiiiiiiiii
|
| |
kkl
Od: kkl
|
Pridané:
28.9.2007 7:54
ako ja na tom VirtualBox?
|
| |
llk
Od: llk
|
Pridané:
28.9.2007 11:54
dobre
|
| |
Kefa
Od: Kefa
|
Pridané:
28.9.2007 20:55
Včera mal horučky 90 na 120 ale potom som mu dala klobasu z medom a priznaky balkanskeho syndromu sa znormalizovali na hodnotu požadovanu zubnou komorou nepraktickych črevnych lekarov
|
| |
Kafe
Od: Kafe
|
Pridané:
29.9.2007 0:32
Takže v pondelok nepôjde do školy?
|
| |
Kefa
Od: Kefa
|
Pridané:
29.9.2007 20:26
Nie , pretože patológ mu predpísal antianaboliká .
|
| |
Kafe
Od: Kafe
|
Pridané:
29.9.2007 23:58
Že ho pozdravujem.
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
30.9.2007 14:36
myslím,že takto sa prejavuje to povestné:"posledné štádium" tejto zákernej nevyliečiteľnej choroby.
rest in pece........
|
| |
fí...
Od: fí...
|
Pridané:
30.9.2007 16:52
requiem in pace
R.I.P.
|