| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
27.9.2007 11:43
Chybka - v gmaili (v stroji) alebo v gmaile (v dube), teraz neviem, ktore je spravne, ale urcite nie v gmaily.
|
| |
Jazyková redakcia dsl.sk
Od: Jazyková redakcia dsl.sk
|
Pridané:
27.9.2007 13:06
prehliači?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.9.2007 17:48
Uvidime čo na to Bozz.
|
| |
Petkov D. Petko
Od: Petkov D. Petko
|
Pridané:
27.9.2007 12:03
Peťko je buď mimozemšťan alebo Vesmírny lid. Čo on vôbec robí??? Podľa mňa normálne zvýšľajúci človek na toto by nemal vôbec čas.
|
| |
Dedko P. Dedkov
Od: Dedko P. Dedkov
|
Pridané:
27.9.2007 13:08
Money
money
money
...
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
27.9.2007 14:10
Presne. Ten typek za kazdu jednu objavenu chybu moze mat tolko penazi, ze to nezarobis za neviem kolko normalnou pracou.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.9.2007 12:20
ja si Gmail aj tak neotvaram v prehliadaci...na maily mam Thunderbird
k tomu prvemu komentu: kde vidis slovo Gmaily? ja vidim len emaily - koho? co? duby...koho co emaily
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.9.2007 12:23
cize sa mi nemoze stat, ze otvorim gmail a podvrhnutu stranku v tom istom prehliadaci :-* cmuq
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
27.9.2007 13:06
ako dobre, ze si jediny, kto ho pouziva...
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
27.9.2007 17:04
..."podvrhnutú stránku" odhalí Opera okamžite - ak je niekto blbec a G-mailuje zároveň s hľadaním porna...
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
27.9.2007 12:22
Petko D. Petkov :-)
|
| |
Petko D. Petkov
Od: Petko D. Petkov
|
Pridané:
27.9.2007 12:47
na spominanu chybu som prisiel pri citani Bozzovych prispevkov na dsl.sk
|
| |
xalo
Od: xalo
|
Pridané:
27.9.2007 13:04
Skvela praca, PDP.
|
| |
Dedko P. Dedkov
Od: Dedko P. Dedkov
|
Pridané:
27.9.2007 13:05
aj ty?
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
27.9.2007 13:12
Rofl nick :D
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
27.9.2007 17:56
Pouzivam firefox + noscript - cize cross-site je blokovany...
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
27.9.2007 20:06
to nemusi a v tomto pripade to nie je zrejme pravda, ide to aj bez js
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
28.9.2007 0:35
Ja pouzivam didactic gama.... co to microsoft a co toje ten eemajl kua
|
| |
Mirarež
Od: Mirarež
|
Pridané:
28.9.2007 11:56
didaktik
|
| |
Šľapkomer
Od: Šľapkomer
|
Pridané:
28.9.2007 19:58
píšeme didactic , čítame dthayjjdaktighhh
|
| |
Mirage
Od: Mirage
|
Pridané:
29.9.2007 0:34
aha
|
| |
Lenin
Od: Lenin
|
Pridané:
29.9.2007 9:46
Učiť sa Učiť sa Učiť sa !
|
| |
Stalin
Od: Stalin
|
Pridané:
29.9.2007 12:04
Zabiť, zabiť, zabiť!!!
|
| |
Lenin
Od: Lenin
|
Pridané:
30.9.2007 9:36
zabudol si tam dať zvratne zameno "sa"
|
| |
Stalin
Od: Stalin
|
Pridané:
30.9.2007 12:30
Ty syfilitik mi do toho budeš kecať?
Keď, tak "ťa"!!!
|
| |
milos
Od: milos
|
Pridané:
29.9.2007 20:12
pre somarou a lamy Gmail je internetova postova stranka google kam sa mozete zaregistrovat len ked vas tam niekto pozve a ma neobmedzenu velkost E-mail je postova sprava ktora vam chodi do vasich ubohych niekolko desiatok mb velkych schranok na rvoznych serveroch centrum zoznam pobox a podobne
|
| |
supersmrad
Od: supersmrad
|
Pridané:
30.9.2007 11:26
nemas pravdu, do gmailu sa uz moze registrovat ktokolvek
|