| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Misiak.pb
Od: Misiak.pb
|
Pridané:
27.9.2007 9:23
Vydrz cca 30min max hod ???
Sice pekne na hranie ale asi dost neprakticke a isto aj extremne drahe :--(
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
27.9.2007 10:53
2500 doláčov nie je extrémne drahé.
Bol by som za, keby sa za takú sumu predávali aj u nás.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.9.2007 11:24
Ja som skor za to ze ked sa chce clovek fakt dobre zahrat mal by to robit na desktope, tie su na to stavane, notebooky su v prvom rade prenosne, a za 2500 dolarov mam taky desktop, ze sa na neho ziaden notebook v tej cene nechyta. Jedina vyhoda - lahka portabilita
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
27.9.2007 22:13
este som nevidel hraca co nema k dispozicii el....
|
| |
roman
Od: roman
|
Pridané:
27.9.2007 9:38
vsak tam pisu ze 2000 az 2500 dolarov. citaj :)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.9.2007 10:00
6000 mAh kapacita baterie ale ako dhlo vydrzi nikde nic. Inac opravte si grafika ma 512 vlastnej + 255 dynamicky pridelovanej takze moze mat max 767 mb.
|
| |
SUPER
Od: SUPER
|
Pridané:
27.9.2007 11:24
Cena je super na zaciatok... Vsak este pojde dolu... Ta bateria urcite nieco vydrzi...
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
27.9.2007 11:40
Trochu vyšinuté... Podľa mňa treba mať notebook na iné veci ako na bláznivé gamblenie na pripojenom 30" monitore... Nato je PC.
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
27.9.2007 14:46
mam notebook fujitsu siemens amilo xa1526
mam tam tiez 2x120GB disky 17 zoll display,ma to tiez nieco cez 4 kila, grafika GF 7600 a ostatne blbosti a bateria mi vydrzi pri uspornom rezime cca jeden a pol hodiny. to mam 4400mAh
henta masina bude mat vydrz fakt max 1 hodinu
|
| |
kiki
Od: kiki
|
Pridané:
27.9.2007 16:27
niesu na hranie lepsie konzoly? Notebook za 20 s nejakou slabsou grafikou a kupis si konzolu za 15 a usetris 25. A mas daleko lepsi vykon v full HD rozliseni
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
27.9.2007 17:52
hmm, akoze nevidim ziaden zmysel kupovat notas s 2x8600... to uz by som radsej dockal na 8800M, co bude urcite lacnejsie a aj vykonnejsie...
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
27.9.2007 23:54
toshiba s predinstalovanou vistou, to je kombinacia za ktoru by mali platit zakaznikom a nie od nich nieco pytat :) hnus
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
28.9.2007 0:44
Ja viemmmmm nekamenujte ma ale ine veci mi mozte robit blu blu
Toshiba za cenu dvovh golfov kua to je sila BTW.Ja mam ACER z dvoma chybami co vy nato
P.S: nic v zlom ale redaktor tochto fora by sa mal zamysliet a premenovat to na lama dsl.sk
|