| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
26.9.2007 11:54
...no a nekup to za tu cenu...
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
26.9.2007 12:07
No nekupim to ani za tu cenu, ...
|
| |
m.as
Od: m.as
|
Pridané:
30.9.2007 17:53
lebo si kokot ... :)
|
| |
Pity
Od: Pity
|
Pridané:
27.9.2007 21:05
price je gutt , skoda ze neni do notasov :-)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
29.9.2007 4:45
Mne windows ukazuje ze mam v notasku dva 3GHz procesory
:) ja take daco nejak nepotrebujem :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.9.2007 12:03
Tak mi ho daj a sme si kvit
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
26.9.2007 12:22
pretaktovanim zbernice vsak dochadza k vyssiemu vykonu celeho systemu a nie len taktovacej frekvencie procesora ako je tomu pri odomknutom nasobiči. Ale v poriadku, tento procesor je asi to najlepsie co ponuka dnes AMD.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
26.9.2007 12:47
Samozrejme, to vyjadrenie sa týkalo čisto stability. Ale nič nikomu nebráni aby rovnako nezvýšil takt zbernice aj s týmto CPU.
|
| |
Majo007
Od: Majo007
|
Pridané:
27.9.2007 20:35
Najlepsi JE intel .napriklad ziadny AMD sa nevirovna mojmu INTEL CORE 2 DUO 6850 ..3.0 GHz 4MB L2chase
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
28.9.2007 23:46
A napriek tomu nestaci nato, aby po Tebe skontroloval aspon gramatiku :-).
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
29.9.2007 8:49
100 bodov :-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.9.2007 20:19
100 bodov z 90
|
| |
Miro
Od: Miro
|
Pridané:
30.9.2007 17:54
Vtáka poznáš po perí, kokota po inteli .....
Popros Intel technickú podporu nech ti zdarma zašlú k tvojmu shit cpu aj príručku vidlák na internete .....
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.9.2007 20:34
Ja by som tuto vetu "Vtáka poznáš po perí, kokota po inteli ..... " zaradil do skolskej literatury
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
26.9.2007 12:33
Agem kupi za tuto cenu a nam preda za 6.000 a viac. _|_
|
| |
a co:
Od: a co:
|
Pridané:
26.9.2007 15:43
a co cakas, ovocnickov? Si myslis ze agem je charita a nepotrebuje zarabat?
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
26.9.2007 20:16
nebudem robit nikomu reklamu,ale mylis sa. Praveze Agem ako jediny bude tento procesor predavat za cenu okolo tych 4000 Sk si myslim. Ostatny predajcovia pojdu s cenou do urovne aku spominas ty, cca aj tych 6000 Sk. Ved si staci pozriet aktualne ceny procesorov v Ageme, a porovnat ich s inymi obchodmi.
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
27.9.2007 8:17
By si sa cudoval , ze Agem ma na procakov dost malu marzu....
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
26.9.2007 12:34
kde su tie casi ked som po L1ke cmaral ceruzkou..ach joo..;))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 16:46
to jo K6 atd
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
26.9.2007 12:44
Konkurenčný boj prospieva v konečnom dôsledku len nám, koncovým užívateľom... No 5000+ BE za 3300... Dojdeš do obchodu a usmieva sa na teba z regálu... no nekúp ho...
|
| |
fefa
Od: fefa
|
Pridané:
26.9.2007 12:59
nekupim
|
| |
anis
Od: anis
|
Pridané:
26.9.2007 13:18
ani ja, lebo realna cena bude tak 4500
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
26.9.2007 13:44
no nekup ho...
|
| |
jozo
Od: jozo
|
Pridané:
26.9.2007 15:03
ja to kupim
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 16:47
ja tiez
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
26.9.2007 19:09
Dokáž to!
|
| |
kdejetenkokot
Od: kdejetenkokot
|
Pridané:
26.9.2007 22:43
AHA!
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
27.9.2007 14:04
Tak sa už vyšti!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
28.9.2007 21:00
Nekaz to!
|
| |
Petsof
Od: Petsof
|
Pridané:
26.9.2007 14:04
hmmm..kedy to bude v predaji ?? :P :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 16:47
až ostrihaš tie gaštany
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 16:45
Joooo jo jooo uz ut sa idem po nom poobzerat
|
| |
only me
Od: only me
|
Pridané:
26.9.2007 20:14
na jaku ric by som si kupoval nove procaky dvoj stvor jadrove a este ich aj taktoval ked mam AMD 3500+ a vpohode staci aj na narocne aplikacie...a hry nehram
|
| |
K()K()T ako RAMPA
Od: K()K()T ako RAMPA
|
Pridané:
26.9.2007 22:04
Tak predaj tu haraburdu a kup si ruske pocidadlo... A hraj sa piskvorky LOL
|
| |
K()K()T ako RAMPA
Od: K()K()T ako RAMPA
|
Pridané:
26.9.2007 22:42
idem fajcit fotra, dam mi dolare na cigy
|
| |
Hudobný nástroj
Od: Hudobný nástroj
|
Pridané:
28.9.2007 21:02
Ne že si znova popletieš camelky s petardami
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
26.9.2007 23:23
asi ho kupim, zalezi kedy dobehne do shopov..
|
| |
Kefa
Od: Kefa
|
Pridané:
28.9.2007 21:00
Ja ti zatancujem ty jeleň
|
| |
dexter
Od: dexter
|
Pridané:
24.10.2007 17:58
od agemu ani podlosku pod mys.najviac poruchove komponenty.
|