| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Swampy
Od: Swampy
|
Pridané:
25.9.2007 11:33
zaujimave.
|
| |
Rudi.B
Od: Rudi.B
|
Pridané:
25.9.2007 22:01
Tak toto uz neni normalne,krompachy maju tesco,krompachy maju 3g siet,ale gelnica co je okresne mesto nema nic iba neschpnu primatorku,keby bola taka ako v krompachoch tak by sme mali aj my
|
| |
ShaRach
Od: ShaRach
|
Pridané:
26.9.2007 11:25
lol to tesco som pomahal stavat , uprostred kopcov tesco sranda no...
|
| |
Stavbyveduci tesco
Od: Stavbyveduci tesco
|
Pridané:
29.9.2007 12:04
to ty si nam kradol tie tehly zo staveniska ??
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
25.9.2007 12:08
Kde mozem najst zoznam vsetkych miest, ktore su pokryte 3G?
|
| |
Miroslav Bakos
Od: Miroslav Bakos
|
Pridané:
25.9.2007 12:21
minimalne to najdes na stranke orangeu v mape pokrytia ;)
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
25.9.2007 17:26
Zoznam 100 miest pokrytých k 9.7. nájdete tu - http://www.dsl.sk/article.php?article=4159, v tomto článku je podľa informácií Orange doplnok na súčasný stav.
|
| |
sheriff6241
Od: sheriff6241
|
Pridané:
25.9.2007 12:24
mam flarion a to i v BA tazko niekedy hladam schopny signal.
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
25.9.2007 13:18
Na flarion je lepsia nejaka diera, kde sa nenapaja tolko ludi...v BA je to fakt problem...
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
25.9.2007 14:35
No som rád, že aj taká metropola, ako Veľký Krtíš je už pripojená k 3G Internetu.
|
| |
Axwell
Od: Axwell
|
Pridané:
25.9.2007 15:20
Konecne uz aj Hurbanovo :-)
|
| |
KLasik
Od: KLasik
|
Pridané:
25.9.2007 15:25
Najsračkovejšie pripojenie ake som kedy videl a mal.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
25.9.2007 15:31
3G nieje len net. je to komplet siet ako gprs. takze na net sa vykasli, je to pre mobily...
mimochodom, kolko ma SR obyvatelov? lebo podla clanku viac nez 6 milionov..
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
25.9.2007 16:57
nauc sa zakladne pocty. ak je 3 mil 56%, 100% je 5.36 miliona
|
| |
laco
Od: laco
|
Pridané:
27.9.2007 19:32
to si este asi nemal EDGE
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
25.9.2007 17:17
V skutocnosti Flarion nie je prakticky ziaden priamy konkurent akejkolvek 3G sieti, kym sa nebude dat pouzivat aj na mobilnych telefonoch a smartfonoch!
Co sa nikdy nestane kedze jedina skutocne pouzitelna Flarion siet je len na Slovensku.
T-Mobile by sa mal naozaj zobudit so svojou ubohou 3G "sietou"!
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
25.9.2007 19:47
hlavne by sa mali zobudit tymi cenami,lebo co orange chce za mobilny internet to je neslychane.uvital by som nejaky flatrate.
|
| |
lamer
Od: lamer
|
Pridané:
25.9.2007 20:29
Flatrate? Aby si stahoval dni a noci? A obmedzoval ostatnych? Dakujem, neprosim...datove limity su na tento typ pripojenia super...i ked mohli by byt kusok vyssie...
|
| |
rudko
Od: rudko
|
Pridané:
25.9.2007 20:06
trstená 3g zatial nemá
|
| |
Cool man
Od: Cool man
|
Pridané:
25.9.2007 22:35
kolko ludi tolko chuti ale len par vas vie o com toci.....
|
| |
gulo
Od: gulo
|
Pridané:
26.9.2007 7:04
mna tieto ich cislo o percentach pokrytia vobec nezaujimaju, lebo kym to pride do nasej dediny tak by museli mat pokrytie nim 99 percent a toho sa ja nedozijem.
|
| |
rspeed
Od: rspeed
|
Pridané:
26.9.2007 9:20
gulo-sak sa prestahuj nee
|
| |
Humpolec
Od: Humpolec
|
Pridané:
26.9.2007 10:08
Flarion je super mam ho skoro rok a slape krasne
|
| |
Humpolec
Od: Humpolec
|
Pridané:
26.9.2007 10:17
Flarion je super mam ho skoro rok a slape krasne
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 18:13
Totych troch gejov s velkym G všade pchaju no toto
|