| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
25.9.2007 10:03
no komaci sa nebabru..
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
25.9.2007 10:04
:) pasak..
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
25.9.2007 10:22
dobru paletu vyfasoval chalan. Kto vie ci mu natrhnuty kakac stal za tych 12 litrov $
|
| |
eze
Od: eze
|
Pridané:
25.9.2007 10:22
este ze to nespravil v islamskych statoch, by mu ruky odtali
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
25.9.2007 18:41
odkedy su v islamskych statoch pocitace? a odkedy nanich nieje cenzura?
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
26.9.2007 15:09
Ty blbecek, v islamskych statoch mali pocotac skor ako si Ty vobec nejaky zazrel sam. Si uplne osprosteny propagandou a naivny hlupak,ak si myslis, ze v islamskych krajinach nemaju to, co mas Ty.
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
26.9.2007 15:09
Oprava: pocitac...
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
25.9.2007 11:04
Podľa mňa je to smutné, pretože pomery v Čínskych väzniciach sú aké sú, pričom závažne sa v Číne porušujú ľudské práva dennodenne. Považujem tento trest za neadekvátny, a príliš prísny. Pri posudzovaní zodpovednosti treba brať do úvahy aj spoločenskú závažnosť vyplývajúcu z tohoto vírusu, a jeho nebezpečnosť pre spoločnosť ako takú, čo konkrétne v tomto prípade je diskutabilné. Štyri roky je veľa. Mali mu dať peňažný trest a podmienku.
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
25.9.2007 11:09
Ako by si nevedel aku hodnotu maju v dnesnom svete peniaze. Pripravoval ludi o peniaze a za to su 4 roky az primalo, v USA by dostal viacej, kebo bol len niekoho zabil, tak to by dostal tu penaznu pokutu a podmienku, pretoze tak to dnes funguje.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
25.9.2007 13:28
hlavne ze ty to nerobis :/
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
25.9.2007 18:21
Ja pouzivam hlavne freeware. ;)
|
| |
Uhlik*
Od: Uhlik*
|
Pridané:
26.9.2007 11:32
a ty si kto ? ...
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
25.9.2007 11:28
aspon dakde sa robi poriadok.kazda minca ma dve strany,aj ta cinska ma svoju dobru.takto by sa malo zatocit so vsetkymi jemu podobnymi.az ti raz niekto vybieli ucty v banke pomocou nejakeho cervu,tak prestanes mat sympatie k hajzlom.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.9.2007 12:01
MAs pravdu, vidim ze si prezyvku nedavas nadarmo...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.9.2007 14:55
je jasne ze maju radsej zatvarat tych dementov co tam chovaju medvede v prepravkach takych uzkych ze sa im ani nevyvynu nohy a nebodavaju ich na lesenarske trubky rovno do zlcniku koli "zazracnemu elixiru vecneho zivota", ale preco by boli 4 roky privela??? ved ty vlastne vyjadrujes sympatie ludom, ktory ta okradaju... ked ti je...ty holohlavy ko..t zapali restauraciu, alebo ti ukradne tovar v sklade... alebo ti organizovana skupina ukradne auto ci vykradne byt a policajti (je to sice nepravdepodobne na Slovensku) ich chytia..budes ich zastavat?
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
25.9.2007 11:30
tolko prachov by v cine zarabal asi 1 zivot, takze za 4 roky sa este raduje ;)
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
25.9.2007 16:52
toto je nadherne slovne spojenie "čierny trh hackerov" ako z noveho casu ;)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.9.2007 17:01
aj ja som si vsimol :D
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
25.9.2007 18:43
ticho. z nemenovaneho dennika predsa!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.9.2007 23:19
verte že v čínskom vezení by nik z Vás nechcel byť
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
26.9.2007 15:12
Oproti Guantanamu a zaobchadzaniu s nevinnymi budu cinske basy ako dovolenka na Seychellskych ostrovoch.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 16:15
vieš vôbec co je guantanamo? a kde lezi?
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
28.9.2007 9:40
http://en.wikipedia.org/wiki/Gua
nt%C3%A1namo_Bay_detainment_camp
|