| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
25.9.2007 9:22
uvidime, co to poriesi, mozno predsa len zvazim prechod na Vistu
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
25.9.2007 9:36
konecne nejake dobre spravy... uz sa neviem dockat
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
25.9.2007 11:47
Ani ja len treba este dokupit 4 GB RAM aby x64 mala zmysel...
|
| |
Miki
Od: Miki
|
Pridané:
27.9.2007 19:58
100 GB nie? :)
Vista je zrut, ale 2GB je bohate dost.
|
| |
Slavius
Od: Slavius
|
Pridané:
25.9.2007 10:31
Zaujimave, vydat nestabilny, spomaleny a funkcne obmedzeny OS pod hlavickou finalnej verzie a postupne na ludoch testovat, doplnat a opravovat co nie je v poriadku... To je novy trend, Bill???
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
25.9.2007 10:54
aj linux sa stale vyvyja a opravuje...takze o com tocis?
|
| |
jjh
Od: jjh
|
Pridané:
25.9.2007 11:12
zasa jeden z pokusov o flame... mimochodom, neviem preco tu spominas XPcko (tj nestabilny, spomaleny a funkcne obmedzeny OS, ktory navyse ked chces realne vyuzivat musis doplnit o dalsie 4GB pomocneho software...)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.9.2007 12:56
Bez komentára, azda len toľko že tí testeri sú dobrovolní, každý soft treba testovať, ale to ty ťažko vieš keďže podľa mňa ani neprogramuješ. Keď budeš trošku rozumieť programovaniu, tak až potom zistíš a oceníš prácu ľudí z MS.
PS: nadávať na človeka, ktorý má s Windowsom spoločných asi 10% vrátane jeho histórie (vravíme o kódení samotného operačného systému), si myslím je pod tvoju úroveň, v opačnom prípade je mi ťa lúto.
|
| |
froggie
Od: froggie
|
Pridané:
25.9.2007 12:55
pouzivam BitLocker a fakt, ze vie sifrovat iba systemovy disk, mi vadi, kedze data mam oddelene na D:
ako vidno, SP1 to napravi :-)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.9.2007 12:57
a naco je tebe ako domacemu uzivatelovi BitLocker?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
25.9.2007 13:24
no ja osobne taham hodne porna, a nechcem aby k tomu mali pristup neautorizovane osoby.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.9.2007 14:24
Ty mozno hej ale Uhlik nie
|
| |
Uhlik*
Od: Uhlik*
|
Pridané:
26.9.2007 11:34
a to som sa tu neukazal len jeden den ...
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
25.9.2007 14:38
Mohli by daco spravit aj s instalaciou ovladacov. Hlavne nieco take, aby ked zasuniem do pc daky usb kluc a nie som pripopjeny k netu, aby to nehladalo ovladace v pc 10min (kazdy treba potvrdit samostatne a nechat vyhladat) :-(
To je asi jedina vec co mi na Viste vadi...
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.9.2007 16:00
No neviem, kamos ku mne doniesol USB WiFinu, strcil som ju do USB a za cca 15 sekund slapala
|
| |
TA JA
Od: TA JA
|
Pridané:
25.9.2007 18:54
Ja mam Vistu a nemám problém pripojiť nejaky USB flash disk.Vista ho spravne detekuje a potom nainštaluje potrebne ovládače a všetko ide.Neviem čo za "usb kľúč" ako tomu hovoríš používaš ty keď ti ho Vista nenájde.
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
25.9.2007 23:39
Aj mne potom funguje ale dlho to trva kym sa nainstaluje. Alebo teba bavi cakat 10min na doinstalovanie ovladacov???
A mimochodom mam Vista Home Premium SK 32bit legalnu takze na takejto to dajako nejde...
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
25.9.2007 17:00
"Veľkou zmenou je samozrejme možnosť zvoliť iný štandardný desktopový vyhľadávač ako od Microsoftu, ktorý ale je kvalitný a tak k tomuto kroku reálne pristúpi zrejme len malé množstvo užívateľov." mne to pripada ako keby to pisal ten, ktoreho meno sa nevyslovuje ani nepise. ale nazvat toto velkou zmenou moze len clovek s dokolane vyplachnutou hlavou :D
|
| |
to cem
Od: to cem
|
Pridané:
25.9.2007 19:45
oplati sa to stahovat?
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
25.9.2007 21:37
No ja by som si BETU nedaval :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.9.2007 23:25
radsej Aničku alebo Vieru
|
| |
bany
Od: bany
|
Pridané:
3.10.2007 11:18
tak mne vista pyta ovladac aj na usb kluc a dokonca aj na virtualnu cd rom!!!!!!!!!!!
|