| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pravda
Od: pravda
|
Pridané:
23.9.2007 12:20
Myslim ze sa to potvrdi....
|
| |
O T
Od: O T
|
Pridané:
23.9.2007 15:19
sry za offtopic ale nepozna niekto program pomocou ktoreho sa daju spojit dve dvd do jedneho ?
|
| |
pre DSL.SK
Od: pre DSL.SK
|
Pridané:
25.9.2007 7:41
mate chybicku ;)--> "Viacero DISKUJÚCICH v komentároch pod oznámením"
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
23.9.2007 12:36
pouzit pdf ako trojan..muhehe..cool;))
|
| |
ClopeFeelfLof
Od: ClopeFeelfLof
|
Pridané:
23.9.2007 16:31
YOU ARE HERE >, Entertainment > Lottery Results. Lottery Results. For the latest lottery results, click on a state below ...
<a href=http://lottery.artshost.com>Visit swedishloto to buy your lucky ticket.</a>
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
23.9.2007 12:46
takze tato chyba je iba pri pouziti s IE? tak to ma potom nezujma, to rozhodne uz dooooooooooooooooost dlho nepouzivam =D
|
| |
Dimitry
Od: Dimitry
|
Pridané:
23.9.2007 12:53
ale adobe reader snad pouzivas :)
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
23.9.2007 12:54
Wow, si frajer, ibaze ide o nainstalovane IE a to asi mas...
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
23.9.2007 15:42
po 1. staci mat IE nainstalovane, nemusis ho pouzivat
po 2. este nie je iste ci s tym IE ma nieco spolocne... citaj clanky pozorne!!!
|
| |
hl2run
Od: hl2run
|
Pridané:
23.9.2007 12:57
Myslite že sa to môže týkať aj Mac OS X ?
|
| |
PCnity
Od: PCnity
|
Pridané:
23.9.2007 13:07
URCITE NIE...
Tak ako ani inych UXov
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
23.9.2007 14:32
napriklad SUCKS ???
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
23.9.2007 16:28
spominal unix, nie windos
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.9.2007 16:39
myslel sUXov
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
23.9.2007 13:10
Ake mate skusenosti? Potrebujem robit z doc materialov dokumenty pdf, ale tak aby mohli mat zakaz kopirovania a tlacenia. Ake ine (najradsej free) programy odporucate?
|
| |
2345
Od: 2345
|
Pridané:
23.9.2007 13:32
napriklad PDFCreator
http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/
|
| |
hl2run
Od: hl2run
|
Pridané:
23.9.2007 13:34
Mame podobne myslienkove pochody :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.9.2007 13:44
ak vytvorim z .DOC cez PDF Creator .PDF ako sa zbavim toho velkeho nadpisu na celu stranu PDF CREATOR nejaka verzia ...vie niekto poradit?
|
| |
hl2run
Od: hl2run
|
Pridané:
23.9.2007 13:33
Skus PDFCreator. Je to free a je to po cesky.
Vytvorí ti to v PC virtualnu tlaciaren a v nastaveniach sa da zakazat kopirovanie, tlacenie a tak dalej...
|
| |
phate
Od: phate
|
Pridané:
23.9.2007 13:38
Skus tiez novy OpenOffice
|
| |
host
Od: host
|
Pridané:
24.9.2007 18:54
a pocitaj s tym ze odstranenie tohto zabezpecenia je zalezitost niekolkych sekund..
|
| |
tomaws
Od: tomaws
|
Pridané:
23.9.2007 14:29
primoPDF.. je to free s moznostou nastavovania security..
|
| |
deathclaw
Od: deathclaw
|
Pridané:
23.9.2007 15:07
odkedy som objavil foxit reader tak sa môžem vykašlať na celý Adobe Reader..o koľko menej zaberá v pamäti a aj na harddisku, o koľko je rýchlejší.to sa ani nedá porovnať..a pritom poslúži tak isto! takéto produkty sú najlepšie, nie nafúknutý Adobe Reader, ktorý absolútne nehľadí na systémové nároky..
|
| |
vajaj
Od: vajaj
|
Pridané:
23.9.2007 15:15
jj foxit redader je super, ale aj on udajne trpi touto chybou co je skoda...
|
| |
JohnyBravo
Od: JohnyBravo
|
Pridané:
23.9.2007 16:13
Wyszperalem doskonala strone, samodzielnie zakupilem bielizne.
http://www.bieliznadlaciebie.pl , zawiadamiam na twojej witrynie bo rozmyslam, ze na tak ekskluzywnej stronie powinna istniec informacja o pozostalych bajeranckich stronach.
Widzialem, ze znajduje sie tam bielizna, bielizna erotyczna, bielizna damska! Nagminnie sa jakies promocje! Sam skorzystalem.
<a href=http://www.bieliznadlaciebie.pl title="bielizna">bielizna damska<a>
ZALECAM DLA WSZYSTKICH!! Z jakiego powodu? Nabylem blyskotliwy komplecik dla towarzyszki zycia :P Powinno sie!!
Przyrzekli mi, ze bede mial ustalony rabat. Kupowalem drugi raz i 3% rabatu juz mialem!
Nie orientuje sie co ty bedziesz w stanie wykryc i kupic, natomiast zapewne troche ci sie uda.
<a href=http://www.bieliznadlaciebie.pl>bielizna damska</a>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.9.2007 16:39
no kurva polsky spam :)
|
| |
jacek
Od: jacek
|
Pridané:
23.9.2007 16:45
pšia kref cholera
|
| |
111
Od: 111
|
Pridané:
23.9.2007 16:36
111
|
| |
testfilipa
Od: testfilipa
|
Pridané:
23.9.2007 18:01
Hello Guest<a href=http://testfilipa.info>test filipa</a>
Before the emergency meeting
|
| |
aeowquovyp
Od: aeowquovyp
|
Pridané:
15.10.2007 19:36
Hello! Good Site! Thanks you! dxxlvghhbx
|
| |
ATTENTION
Od: ATTENTION
|
Pridané:
23.9.2007 18:05
!!!! WO WINDOWSE SA NEDA SYNCHRONIZOVAT CAS S ICH SERVEROM
"time.windows.com" STALE VYHADZUJE ERROR,. A NIKTO NEVIE CIM TO BUDE SPOSOBENE MOHLI BY UZ STYM NIECO UROBIT LEBO BEZ PRESNEHO CASU NEMOZEM PRACOVAAAAT !!!!!
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
23.9.2007 18:35
Vy nemate atomove hodiny???
|
| |
Zoja v Dolnej Hornej
Od: Zoja v Dolnej Hornej
|
Pridané:
23.9.2007 19:15
Nie.
Iba presýpacie.
|
| |
23424
Od: 23424
|
Pridané:
23.9.2007 19:51
atomove hodiny, do kazdej rodiny!
|
| |
Lolo s Hornejsej Hornej
Od: Lolo s Hornejsej Hornej
|
Pridané:
23.9.2007 21:55
... A k nim aj atomovy reaktor zadarmo do kazdej rodiny... (Akciova ponuka: ak zakupite 2 atomove hodiny dostanete zadarmo 2 sulceky urania pre vas atomovy reaktor)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 17:55
Atomove šulčeky na taketo domaace žuvanie !!!
|
| |
gejmbl6lvn
Od: gejmbl6lvn
|
Pridané:
23.1.2008 6:34
1oswuqc9 <a href = http://www.352397.com/1003726.html > ho2nk5sd </a> [URL=http://www.473361.com/698107.html] 6suboehp [/URL] br1jacpxbi76
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
23.9.2007 19:23
aj ja som si vsimol tento problem. je to haluz. trapny mrkvosoft.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.9.2007 20:14
Nemaš to blokované horiacim murom?
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
23.9.2007 21:51
divne, tiez mi to nejde po zvoleni update now. ani jeden z time serverov. a na horiacom mure nemam blokovane ziadne odchadzajuce spojenia. :-(
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.9.2007 22:38
chyba bude asi inde lebo ani mne to nejde
|
| |
mmm
Od: mmm
|
Pridané:
24.9.2007 0:57
už to nefunguje asi 3 mesiace.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
24.9.2007 11:06
NTP server - sundial.columbia.edu
NTP port - 37
|
| |
hrkot
Od: hrkot
|
Pridané:
26.9.2007 14:24
namiesto "time.windows.com"
pouzi 129.6.15.28
je to ip "time.nist.gov"
chyba nie je len tam mas proxy v ceste
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
23.9.2007 19:29
zapnutie PC umoznuje utocnikovi ziskat kontrolu nad PC...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.9.2007 21:55
Omráčenie umoznuje utocnikovi ziskat kontrolu nad PC...
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
23.9.2007 22:59
Jaj Bozz objevil novou chybu na ovládnutí Windows... fíha. Jináč taky mám Foxit Reader a je naprosto v pohodě. Fakt nechápu DSL... tak si tam dejte javascriptovou kontrolu proti spamu. Že už to tu je i polski :-D
Já umím akorát "ladné láski"
|
| |
mmm
Od: mmm
|
Pridané:
24.9.2007 0:59
Polski Związek Piłki Nożnej
|
| |
gogDeernbrien
Od: gogDeernbrien
|
Pridané:
24.9.2007 0:58
Ěű çŕíčěŕĺěń˙ ęîěčńńčîííűě îôîđěëĺíčĺě ŕâňîňđŕíńďîđňíűő ńđĺäńňâ ń ďîäăîňîâęîé âńĺő íĺîáőîäčěűő äîęóěĺíňîâ (ńďđŕâęč-ń÷ĺňŕ č âńĺ îńňŕëüíîĺ) äë˙ ĂČÁÄÄ č âŕřĺé áóőăŕëňĺđčč.
Ŕ ňŕęćĺ ěű ďđîčçâîäčě îôîđěëĺíčĺ (ďĺđĺîôîđěëĺíčĺ) ĎŃĚ íŕ ńŕěîőîäíűĺ ěŕřčíű, ňđŕęňîđîâ, ńíĺăîőîäîâ, íîěĺđíűő ŕăđĺăŕňîâ ń ďîäăîňîâęîé âńĺő íĺîáőîäčěűő äîęóěĺíňîâ äë˙ Ăîcňĺőíŕäçîđŕ č âŕřĺé áóőăŕëňĺđčč.
<a href=http://www.autokar.ru/>îôîđěëĺíčĺ ŕâňîěîáčëĺé ţđčäč÷ĺńęčő ëčö</a>
P.S. Čçâčíčňĺ, ĺńëč äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ďđč÷číčëî Âŕě íĺóäîáńňâî
|
| |
Tonytang
Od: Tonytang
|
Pridané:
24.9.2007 1:28
What a great idea and thank you for all the interesting info.
<a href=http://reddit.com/user/Buy_HGH_Online>Buy HGH</a>
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.9.2007 17:57
Daj si facku a klakni si do kuta ty krt necychovany!
|
| |
FuhGloff
Od: FuhGloff
|
Pridané:
24.9.2007 3:13
<a href=http://topsearche.info/tramadol.htm>Bush warns against hasty Iraq withdrawal</a>
|
| |
GodBanner
Od: GodBanner
|
Pridané:
24.10.2007 13:43
Really Cool Website! I wish my own government were as open and forth coming.
http://oretsiti.iitalia.com/ - a credit http://eqsyrar.idoo.com/ - printer ink http://itosqotawi.ifrance.com/ - ace insurance http://dirytotuzwbk.ifrance.com/ - syliphone http://wereton.idoo.com/ - dku nokia
|
| |
Floma
Od: Floma
|
Pridané:
24.10.2007 19:36
Nice site!
http://itosqotawi.ifrance.com/ - ace insurance http://tqyqiwari.newmail.ru/ - webgames online http://oputyqyrar.iitalia.com/ - malnutrition http://ywypy.lan.io/ - gps watches http://bosapysipyri.iquebec.com/ - 21 black jack http://wosuqto.iquebec.com/ - ahdh medications
|
| |
Floma
Od: Floma
|
Pridané:
24.10.2007 19:39
Nice site!
http://itosqotawi.ifrance.com/ - ace insurance http://tqyqiwari.newmail.ru/ - webgames online http://oputyqyrar.iitalia.com/ - malnutrition http://ywypy.lan.io/ - gps watches http://bosapysipyri.iquebec.com/ - 21 black jack http://wosuqto.iquebec.com/ - ahdh medications
|
| |
jjjonesman
Od: jjjonesman
|
Pridané:
30.9.2007 6:41
Hey, can anyone recommend a site that supports <a href=http://www.veoh.com/users/ringtonejones>3410 Nokia ring tone</a>? Nokia forums weren't much help unfortunately.
I'm an IT guy but apparently I suck at cell phone tech. Heheh :)
|
| |
kellybbelly
Od: kellybbelly
|
Pridané:
28.10.2007 6:30
hey all, I was just wondering if those <a href=http://www.diigo.com/user/paidsurveyso>get paid to answer surveys</a> sites are legit or not. any have experience? please share, thanks
kelly
|
| |
randirhodez
Od: randirhodez
|
Pridané:
5.11.2007 3:21
So I caught my husband looking at <a href=>live adult webcams</a>.
what do i do? punish him?
thanks for advice,
randi
|