| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Lacinko
Od: Lacinko
|
Pridané:
22.9.2007 10:05
Dobreeeee
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
22.9.2007 10:05
kua sak ten google bude za par rokov monopol(uz teraz je tak o com tocim?)
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
22.9.2007 12:39
pravda, vyzera to ohromujuco to rozsirovanie
|
| |
gogol
Od: gogol
|
Pridané:
22.9.2007 17:36
už teraz je, tak o čom točíš ?
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
22.9.2007 10:08
pani z dsl.. mozem sa spytat aky je pacifický oceán?!
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.9.2007 10:14
zeby tichy ocean? ;)
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
22.9.2007 10:14
Vieš objavili nový oceán :P asi by tam mal byť tichý oceán
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
22.9.2007 10:19
Pacifický oceán je legitímne synonymum Tichého oceánu.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
22.9.2007 12:28
Synonymum Tichého oceánu je Pacifik ... Pacifický oceán neexistuje ...
|
| |
ghffghgf
Od: ghffghgf
|
Pridané:
22.9.2007 12:44
keby povedali o svetovom oceane a nekecali by o azii a australii vedel by si kde ten kabel bude ????
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
22.9.2007 13:30
nevedel, ale aspon by to bolo spravne ;o) ...
|
| |
h5n1
Od: h5n1
|
Pridané:
23.9.2007 13:58
obcas som v nemom uzase ze co za problemy tu riesite ....
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
22.9.2007 17:53
Trosku vzdelania by ti nezaskodilo. Tichy je pridavne meno, Pacifik nie je, ale Pacificky ano. Takze spravne je Pacificky ocean.
P.S.:Ale mas pravdu spravne je aj Pacifik.
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
22.9.2007 11:23
No ja by som povedal, že niekto tu nevie prekladať. Pamätám sa,že niekto tu v článku napísal, že iPhone má 2MPx kameru. Čo je dosť veľká blbosť. Ale stále si myslím, že toto je lepší server ako pcserver.sk kde som sa dočítal také blbosti že až.
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
22.9.2007 11:33
ludia co to tu trepete za hovadiny? pacificky ocean je uplne normalny nazov. ked nemate ani zakladne vedomosti tak sa nestrapnujte prezentovanim svojich vedomosti.
|
| |
4326732478348
Od: 4326732478348
|
Pridané:
22.9.2007 12:20
Ked sa raz nieco vola Tichy ocean, tak sa to vola Tichy ocean. Pacificky ocean vznikol prave prekladom a je to HOVOROVE oznacenie, ktore sa do clanku urcite nehodi (keby pisali "Z desiatky najlovatejsich Amikov je pat z IT" alebo "Testovany 100-dolarovy notak", tak by to asi tiez nebolo ono).
Proste je jasne ze niekto to zase word by word prekladal z anglictiny (alebo preco asi neuvadza nikdy dsl.sk poriadne zdroj? vzdy len odkaz na podobnu spravu inde alebo len grafy/zavery apod., pretoze ked si najdete zdroj, uvidite ze je to len okopirovane) a toto si neustriehol.
Zase na druhu stranu u dsl.sk je zla jazykova stranka uz uplne bezna, napr. "ceny Flashu"... Len redakcia sa bude stale hadat ze podla nich to je jazykovo OK, ale budiz.
|
| |
4326732478348
Od: 4326732478348
|
Pridané:
22.9.2007 12:25
A este som zabudol - nizsie si pisal o hladani cez google - vyskusal si si to vobec sam? HA?
"pacifický oceán" site:.sk
84 vysledkov
"tichý oceán" site:.sk
27 000 vysledkov
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
22.9.2007 14:13
Preto sa toto označenie používa pri výuke geografie na PRIF UK?
http://oldwww.fns.uniba.sk/ prifuk/studium/ 2004_05/program/ program.php?pomucitel=Reichwalder+P
To ste si nás asi pomýlili s inými IT serverami. Čím sa odlišujeme je, že pátrame po originálnom zdroji informácií. V tomto článku máte nalinkovaný zdroj, ktorý s tou informáciou prišiel. (Je austrálsky, jednanie Google a viacerých pacifických operátorov ohľadne tohto projektu sa konalo tuším v Austrálii a títo to zistili.)
Na Vašom mieste by som bol opatrnejší s takými vymyslenými obvineniami. Môže sa stať, že na niektorom serveri usúdia, že ich takýmito výmyslami úmyselne poškodzujete a zariadia sa podľa toho.
|
| |
32474584658945
Od: 32474584658945
|
Pridané:
22.9.2007 14:52
Nie je podstatne co pouziva PRIF UK, ale co pouziva JULS SAV. Vela dalsich fakult tiez pouziva oznacenia, ktore by jazykovedca polozili do truhly. Navyse ide o stranku 3 roky staru.
Inac staci zadat "pacificky ocean" a "tichy ocean" do:
slovnik.juls.savba.sk
Slovo pacificky sa tam vyskytuje len ako pridavne meno = tichomorsky, nie ako vlastne podstatne meno - nazov.
Uznavam, s tym kopirovanim som to prehnal, ospravedlnujem sa, ale musite uznat, ze zdroje neuvadzate. Z desiatich aktualnych sprav tri (micro-usb, serialy, folding@home) neobsahuju ani jeden odkaz na zdroj (mozno to usb len nazov organizacie).
|
| |
32474584658945
Od: 32474584658945
|
Pridané:
22.9.2007 14:52
Inac niekedy je odkaz neuplny a odkazujete len na ciastkove informacie. Netvrdim, ze preklad z inych zdrojov a pouzitie podobnych viet je zle, na jednu temu sa neda napisat 10 uplne roznych sprav, ale ked neuvediete ziaden zdroj, tak je to podozrive a ked sa najde nejaky zdroj, tak to vyzera ako keby ste z neho kopirovali, aj ked ste spravu napisali sami a z ineho (ale neuvedeneho a to je ten problem) zdroja.
A dakujem za upozornenie, budem opatrnejsi...
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
22.9.2007 15:37
V tom slovníku sa nenachádza ani Severný ľadový oceán ani Severný oceán, vyzerá to tak. Ako voláte Vy ten oceán na severe? Myslím, že je veľmi relevantné čo učia pri štúdiu geografie na vysokej škole, vlastné podstatné mená zrejme slovníky nebudú nikdy obsahovať všetky.
Ten termín nie je evidentne často používaný, podľa dostupných informácií je ale jednoducho správny. Nechápem ale, prečo sa rozpúta takáto diskusia o výbere vhodného názvu z X možných (je ich ešte viac) pre oceán na IT serveri.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
22.9.2007 15:59
v tom slovniku sa nachadza zaznam:
oceán -a/-u m. jedna zo 4 súvislých častí vodnej plochy Zeme: Tichý, Atlantický, Indický, Severný ľadový o.;
nic v zlom, ale je skoda, ze diskusia k clanku z 90% rozobera kvalitu clanku a z 10% jeho obsah ...
|
| |
Kyslik
Od: Kyslik
|
Pridané:
22.9.2007 18:13
To sú Tí tvrdohlaví Íri ;-)
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
23.9.2007 9:53
na slovensku po slovensky tichy ocean , basta a neries to.
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
25.9.2007 22:37
dávam ti za pravdu pacifik je úplne bežný odborný názov pre tichý oceán a zrozumiteľný pre každého aspoň priemerne sčítaného človeka, akurát blbý iťáci, ktorí v živote nemali otvorený atlas sveta a na hodinách zemepisu zo zásady chrápali, ho nepoznajú
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
22.9.2007 15:37
Absolútna väčšina správ, všade tam, kde je to možné, je u nás vypracovávaná z priamych informácií tých, ktorých sa týka. Tam uvádzame zdroj vždy vtedy, keď to má ako čitateľa obohatiť, v ostatných prípadoch je to na autorovi. Navyše uviesť zdroj neznamená nutne tam dať aj linku.
Ste možno zvyknutý na servery, ktoré si tú námahu nedajú a takmer všetko je u nich prebraté z iných zahraničných IT serverov, preto tam vidíte samé linky na zdroje.
Čo sa týka týchto článkov, Micro-USB bola vypracované priamo z oznámenia na stránkach OMTP, Folding@home priamo zo stránky projektu s aktuálnymi štatistikami. Seriály NBC Vám neviem v tejto chvíli povedať, zistím, predpokladám, že bola tlačová správa NBC.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.9.2007 19:51
Dont worry ;)
Vzdy budu ludia co zavidia, ako tam tem PAN dokonalY ktory musi samozrejme okecat vsetko, ak uz tak, tak by so mierne naznacil a nie tak.
Hladat chyby je lahke, vzdy sa najde nieco co sa da zlepsit, VZDY sa da nieco zmenit :)
A ked sa mu DSL.sk nepaci nech ide niekam kde sa mu paci, alebo nech si zalozi vlastny IT server a potom uvidime ake to je.
len moj nazor a takychto "ludoch"
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
23.9.2007 9:48
dobry postreh , vidno ze na preklad pouzivaju translator
|
| |
huhuhu
Od: huhuhu
|
Pridané:
22.9.2007 10:17
oni to prekladali z ENG, a po anglicky je Tichy ocean/ Pacific ocean
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
22.9.2007 10:31
Lenže toto je sk portál a nie eng... ináč mne je to jedno, viem na čo mysleli ;)
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
22.9.2007 10:48
clovece neviem ake mas vzdelania ale pacificky ocean je uplne normalne oznacenie (daj si hladat na google). zrejme jedine tvoje vzdelanie je zakladna skola, kde sa naucili akurat tak tupy nazov ako tichy ocean.
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
22.9.2007 11:18
neviem ako vy ale my sme sa na zakladke pojem Pacifický ocean ucili ako normalne pomenovanie ticheho oceanu..
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
22.9.2007 11:28
tak nema asi ani zakladnu skoncenu...
nechapem co z toho maju taki ludia, ktori nic nevedia, ze len trepu v diskusiach dvenatri.
|
| |
4236324573458
Od: 4236324573458
|
Pridané:
22.9.2007 12:30
No, urcite ty tu zakladnu skolu mas dokoncenu. Asi by si vedel, ze na zaciatku vety sa pise velke pismeno a dve na tri kazde slovo zvlast.
A dve na tri tu trepes akurat ty - vid to tvoje hladanie v Googli a prispevok vyssie, kde to hladanie je.
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
22.9.2007 13:14
OMG ty si teda pekny magor .. niesme na hodine slovenciny a ked sa ti nepaci ako tu niekto pise tak si chod pisat inde a nestaraj sa do nas.. a ked uz sme pri hladani tak si mal dat pacific ocean nie PACIFICKÝ OCEÁN.. potom ti toho da omnoho viac.. a urcite viac ako tichy ocean.. tak sa najprv nauc vyhladavat a potom cosi hovor !!!
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
22.9.2007 13:16
len tak mimochodom to je 78 milionov s heslom pacific ocean.. takze tak..
|
| |
Lotar
Od: Lotar
|
Pridané:
22.9.2007 13:26
Panebože..
Ako môžeš porovnávať počet nájdených stránok s anglickým výrazom, čo Pacific ocean nepochybne je, a so slovenským Tichým oceánom ? Potom rovno porovnávaj "pes" a "dog". Takýto exemplárny príklad sprostosti som ešte nevidel.
Osobne teraz výraz Pacifický oceán vidím po prvý krát. Vo všetkých relevantných slovenských zdrojoch je uvedené Tichý oceán.
|
| |
xwing
Od: xwing
|
Pridané:
22.9.2007 13:27
ty si magor, daj si vyhľadať dane a tax a nájde ti mnohonásobne viackrát tax... takže daň po slovensky je preto tax?
|
| |
12548962
Od: 12548962
|
Pridané:
23.9.2007 11:24
To je tak: Po slovensky je to Tichý ocean, alebo Pacifik , ako synonimum, ktore vzniklo z angl.nazvu Pacific ocean
/citaj oušn/. Teda v ziadnom pripade nie po slovensky Pacifický ocean / citaj ocean/. Bud Tichý ocean, alebo Pacifik.
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
22.9.2007 12:10
Presne tak, aj keby ten clanok bol po anglicky tak to vobec nevadi...:P
|
| |
347634272347
Od: 347634272347
|
Pridané:
22.9.2007 12:35
No, tebe urcite nie, ty si tiez poriadny jazykovy expert. Na tvojej stranke:
"Chyba: Prosím, vložte Váše heslo!
Chyba: Prosím, vložte Vaš kontaktný e-mail!
Chyba: Vložený bezpečnostný kód je nesprávný!"
"Váše", "Vaš", "nesprávný", navyse prosim sa v tomto pripade nevyclenuje ciarkou. Myslim ze ziak 3. triedy ZS by to napisal dvakrat lepsie...
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
25.9.2007 7:31
LOL :))))
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
25.9.2007 7:31
LOL :))))
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.9.2007 10:20
co tak planetu premenovat na google ?
|
| |
waw
Od: waw
|
Pridané:
22.9.2007 10:23
Google earth
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
22.9.2007 10:26
ROFL
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.9.2007 19:40
HAHA :P :P pekne pekne ;)
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
22.9.2007 11:32
konecne nieco k veci... tie rispevky ma tu uz niekedy fakt seru.. nechapem ako sa moze niekto v 10 prispevkoch bavit dokola na tom istom ze tichy/pacific... navrhujem aby bola ku kazdemu clanku rozdelena diskusia na tych co sa chcu urazat a na tych co chcu diskutovat...
co sa tyka toho monopolu, presne ma to napadlo ked som cital ten clanok.. raz sa dozijeme toho ze klasicke siete budu pomale a budeme nuteny vyuzivat rychlejsiu alternativu k dnesnemu internetu a bude to vlastnit GOOGLE a tym padom bude cely buducnost zavisla na GOOOOGLI.. a taky to bol nevinny napad v GARAZI...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.9.2007 19:55
asi tak ;)
co dodat, citas mi myslienky :P :) ;)
to ako vo filme, Google nas bude vyrabat, Google je matrix :D
|
| |
rls
Od: rls
|
Pridané:
22.9.2007 11:06
uz mi neda nezareagovat na jednu podla mna dost zle prekladanu frazu, doteraz som sa ovladal, ale ked to tu vidim napisane uz po 50-ty krat, musim sa ozvat. 'Earlier this year' sa nepreklada ako 'skor tento rok' ale ako na 'zaciatku tohto roku'... iba tolko som chcel. Vacsinou takto na chyby gramatickej povahy nereagujem, pretoze je ovela dolezitejsi obsah ako forma, ale v tomto pripade mi to uz fakt nedalo :|
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
22.9.2007 11:23
Neviem ako ste prišli na to, že články vznikajú prekladom. Tak na žiadnom normálnom serveri nevzniká ani jeden článok a ani nemôže.
"Skôr tento rok" znamená v slovenčine kedykoľvek od 1.1. doteraz. Konkrétne v prípade prejavenia záujmu o 700 MHz licenciu to bolo myslím v období máj, jún, informovali sme o tom. Naši autori tento termín používajú (mesiac, týždeň), keď dátum nie je dôležitý alebo ani presne známy.
A čo sa týka prekladu, hoci to na tento server nepatrí, ale pokiaľ viem Vaša informácia nie je správna. Daná fráza sa prekladá tak aj tak a skôr ako skôr. Ak budete niekedy prekladať, z kontextu to hádam zistíte, ak neviete, k akému dátumu sa to vlastne vzťahuje.
|
| |
rls
Od: rls
|
Pridané:
22.9.2007 11:46
ok, beriem spat co som povedal, bolo to v zapale emocii, nenechajte sa vyrusovat tymito gramatickymi 'rypackami'. Vase clanky velmi rad citam, ako som povedal obsah je ovela dolezitejsi ako forma, len mi tam nesedelo to 'skor tento rok'. Ospravedlnujem sa...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
22.9.2007 12:00
A teraz si daj facku a klakni si do kuta!
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
22.9.2007 12:13
:D
|
| |
3263247
Od: 3263247
|
Pridané:
22.9.2007 12:26
Nahanas page-rank a navstevy? Mat URL namiesto mena je trapne, trapko...
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
22.9.2007 12:31
mat namiesto mena cislo tiez ;o) ...
|
| |
32473458734583458
Od: 32473458734583458
|
Pridané:
22.9.2007 12:36
Ked nemaju registraciu, tak nech tu maju milion roznych nickov.
|
| |
JANciJ
Od: JANciJ
|
Pridané:
23.9.2007 0:58
Heh, ty si vazne neuveritelny chudak, ale aspon si ma dobre pobavil :D.
Robis tu len bordel, niekto chce diskutovat k teme a ty to tu plnis nezmyslami ako hadanie sa, ci je spravne nejaky pacifik alebo tichy ocean a opravujes tu kazdeho styl pisania.
Uz ta vidim v reale, ako o teba nikto nezakopne, preto si liecis svoje komplexy na nete :).
Ak sa ti nepaci, chod prec, nikto tu o takych ako si ty nestoji!
|
| |
ANciášA
Od: ANciášA
|
Pridané:
23.9.2007 10:25
ty nikto(š) ;-)
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
22.9.2007 13:31
Ešte ťa po obede neuložili do postieľky?
|
| |
2365t3214763427
Od: 2365t3214763427
|
Pridané:
22.9.2007 12:29
Vy si tie jazykove problemy riesite sami s nejakymi spomienkami typu "na zakladnej skole mozno nieco take podobne hovorili" alebo to aj s niekym konzultujete?
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
23.9.2007 11:32
ty co mas stale za problem!??..stale tu iba kvakas aky si mudry..a ani raz si sa poriadne nevyjadryl k danej teme!! si snad flustrovany?..stara ti nedala? ci co? ..sa normalne vyjadry, alebo ked ti tak velmy vadia hrubky,tak tu radcej ani neoxiduj!!
|
| |
o_O
Od: o_O
|
Pridané:
22.9.2007 11:35
pekny odpal xO
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
22.9.2007 12:24
moje deti nebudu pouzivat Google Earth, ale budu zit na Earth Google :DD
|
| |
3264723853
Od: 3264723853
|
Pridané:
22.9.2007 12:36
Pekne :)
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
22.9.2007 12:31
no inak google sa uz pekne pcha vsade uz je vyhladavac,zebratel fotiek,reklamny partner,analyzator navstevnosti a kopa dalsich funkcii takto s zhromazduje informacie kto je co ake ma zaujmy,vek atd potom sa im lahko cielia ich projekty
|
| |
2347856892
Od: 2347856892
|
Pridané:
22.9.2007 14:07
nafuknuta bublina ktora raz splaskne, tak ako pred par rokmi vela americkych firiem. uz sa pomaly sa bojim otvorit chladnicku ze aj tam najdem google :-)
|
| |
Pingu
Od: Pingu
|
Pridané:
22.9.2007 16:23
Tak tato diskusia, smerujuca k spravnosti pomenovania oceanu, je absolutne bezpredmetna, nepodstatna, nicim neobohacujuca! To je naozaj hadka o tom, ci si das lizatko alebo lizanku! Nemyslim si, ze dsl.sk je povinny riadit sa pravidlami slovenskeho jazyka, nakolko keby sa mal, tak tristvrte prispevkov do diskusie by muselo byt vymazanych! Ale to je o inom... Takze naozaj som nepochopil, co z toho dotycny prispievatel ma. Tichy ocean, Pacifik, ale hlavne je, ze vie o co sa jedna, len ako velka mudra hlava musela upozornit na seba.
|
| |
Pingu
Od: Pingu
|
Pridané:
22.9.2007 16:39
a este nieco, fraza "earlier this year" prekladana ako "na zaciatku roka"??? keby to malo mat zmysel suvisiaci so zaciatkom roka, neda sa tam prislovka early, ale nejake podstane meno- beginning, onset alebo podobne...
Earlier, alebo uz len samotne early ANI nadodou nema nic spolocne so zaciatkom!!!! Doslovny preklad je v tomto pripade tazky, no zaciatkom roka to ani nahodou nemoze byt. Early je nieco co sa deje skor ako nieco, teda predtym...
Mam rad, ked niekto si mysli, ze vie a este aj vehementne si bije do hrude, ze vie, ale skuotcnost je ina!
|
| |
slr
Od: slr
|
Pridané:
23.9.2007 11:12
http://tinyurl.com/yqvg7d
jasne, ze 'earlier' znamena aj 'skor', alebo 'skorsie' ale v tomto pripade je to chapane ako 'vcasnejsie' - 'zavcasu' - 'na zaciatku', teda na zaciatku niecoho, ako napriklad, ked povies 'early in the evening' - ako to prelozis? 'skor vecer'? nie, prelozis to ako 'zvecera' alebo 'na zaciatku vecera'... podobne ako 'the early part of the century' - 'pociatok storocia', alebo 'it is still early' - 'je este stale skoro/zavcasu', 'early in the morning' - 'skoro/zavcasu rano' - doslova: 'na zaciatku rana' alebo 'get up early' - znamena 'vstavat zavcasu', cize vo vcasnych hodinach dna, na jeho zaciatku, nie v jeho strede... prikladov je neuerekom... (early spring, atd, atd)
|
| |
tune
Od: tune
|
Pridané:
23.9.2007 11:20
ta linka pekne ukazuje, kto sa tu 'vehementne bije do hrude'
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.9.2007 20:01
Uz to vidim, vstante a nabite sa Google ranaky packom, zapnite Google LCD za 9999 Sk, Google vyvinul 10GHz CPU, Google chladnicka spotrebuje najmenej, vyperte svoje znackove Google saty v novej Google pracke, coskoro tu mame GOPD (GOogle Police Departent) ktora Vas chyti lebo ma Google muchy ktore vsetko zachytia a tak GOOGLE VAS VIDI ! :D
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
22.9.2007 21:45
Veru, Google sa derie vpred, to je jasné....Zaujímalo by ma teraz, v tejto chvíli-za 10 rokov budeme viac nadávať na MS alebo Google ? že "hnusný" monopol....xixixi
A verím tomu, že tu ešte obe spoločnosti budú....ešte bohatšie ako teraz.......
|
| |
lelek
Od: lelek
|
Pridané:
22.9.2007 22:04
lol, lami, ste trapny ako moja segra, ked mi povedal vtip: Vies kedy si ozaj strateny? Ked ta ani google nenajde... lami :P
|
| |
lelek
Od: lelek
|
Pridané:
22.9.2007 22:07
je jasne ze google napreduje, ale taketo blbosti to uz je fakt trapne... No a teraz sa tesim na vase nazori na mna... PS, sry ze spamujem forum takymito prispevkami, ale nedalo mi to :D papa
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.9.2007 22:36
ved o to mi islo :P :)
trosku to prehnat, to mal byt ako JOKE VTIP :D
|
| |
bruno
Od: bruno
|
Pridané:
22.9.2007 22:29
google means dollars fuckers!
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
23.9.2007 2:05
čušte
|
| |
SJ-Z
Od: SJ-Z
|
Pridané:
23.9.2007 9:19
Správne sú oba výrazy, ako Tichý, tak aj Pacifický oceán.
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
23.9.2007 11:43
uz sa serte na to, ako sa to povie..vsetci sme to pochopili o co ide..a oto zlavne slo..mozno iba cislo 43942092355 s tym ma nejaky problem..mozno ma nejaky komplex..ktovie co sa mu v detstve stalo;)))))
|
| |
h5n1
Od: h5n1
|
Pridané:
23.9.2007 14:13
och boše .... som sy fšymol že dosc často sa tu stava z dyskusie ohladom YT jazikovo okyenko. kryste jak ja tu slovynu neznasam .... a este aj tu ju treba ryesit. rad bi som porosyl fšetkich sloveňčinaroch nech autorof člankoch zbitocne nebuzeruju zos trapnima prypomienkami .... mislim ze teras som vam dal doztatocnu sancu na odragovanie sa a zkuste my popysat fsetky chibi co som sprayl, pevňe verym ze tu rozoutam siahodlhu diskusyju ....
dls.sk = IT server .... detailom dajte pokoj podstatne je co clanok obsahuje a myslim ze to neovplyvni detailny vyber terminov ....
siiii ja! :o)
|
| |
bozz
Od: bozz
|
Pridané:
23.9.2007 20:16
ale cita sa to dobre, povedal si co si chel a o to šlo
|
| |
alien
Od: alien
|
Pridané:
23.9.2007 20:58
Ja som len zvedavy ze kedy sa Google premenuje na Umbrella corp.
|
| |
tonic
Od: tonic
|
Pridané:
24.9.2007 13:01
kdeze Umbrella.....SKYNET
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
26.9.2007 0:25
skynet je názov siete nie spoločnosti, spoločnosť ktorá stála za jej vývojom sa nazýva Cyberdyne Systems
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
28.9.2007 16:15
= Google
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
24.9.2007 15:13
Ktovie ci im ho nevykopu daki cinski rybari, ako ten minule. :D
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
24.9.2007 18:50
Ten kábel tí rybári určite nevykopú... asi tak len vylovia ;))
|
| |
Thriller
Od: Thriller
|
Pridané:
25.9.2007 0:01
To nepoznáš čínskych rybárov!!!
|
| |
creryilky
Od: creryilky
|
Pridané:
12.10.2007 22:56
<a href=http://wood-pellets.blogspot.com>Wood Pellets</a> are clean burning, 100% natural, renewable resource.
<a href=http://wood-pellets.blogspot.com>Wood Pellets</a>
|
| |
Katayviva
Od: Katayviva
|
Pridané:
28.10.2007 0:24
Amateur homemade porn sites :)
Star wars homemade porn - <a href=http://pornhomemade.blogspot.com/>Free homemade porn sites</a>
Amateur homemade porn - <a href=http://pornhomemade.spazioblog.it/>Mature homemade porn</a>
Amateur blowjob - <a href=http://zorgia.net/blog/amateurxz/>Nude amateurs</a>
Free homemade porn trailers - <a href=http://blog.deksiam.com/amateurvid/>Homemade porn videos</a>
Free homemade porn movies - <a href=http://amateurxz.boomp.com/>Homemade porn sites</a>
Free homemade porn pictures - <a href=http://blogs.fclaunch.com/amateurxz/>Cartoon homemade porn</a>
D homemade porn - <a href=http://blog.bakililar.az/amateurxz/>Xxx homemade porn</a>
Amateur porn movies - <a href=http://amateurxz.myblog.ro/>Simpsons homemade porn</a>
|
| |
zookcoiffinty
Od: zookcoiffinty
|
Pridané:
28.10.2007 4:31
http://excite-adult-personals.9-info.com - adult manhattan orthodontist
http://adult-manhattan-orthodontist.9-info.com - excite adult personals
|
| |
zookcoiffinty
Od: zookcoiffinty
|
Pridané:
28.10.2007 4:37
http://excite-adult-personals.9-info.com - adult manhattan orthodontist
http://adult-manhattan-orthodontist.9-info.com - excite adult personals
|
| |
Kiskalesbi
Od: Kiskalesbi
|
Pridané:
2.11.2007 11:30
Anal porn sites
Free home made anal porn - <a href=http://blogak.kaixo.com/alexvideos/>Free anal porn movies</a>
Anal porn videos - <a href=http://alexvideos.forum66.com/>Anal sex porn</a>
Anal sex porn - <a href=http://www.alexvideos.fora.pl/>Adult anal porn</a>
Anal lesbian porn - <a href=http://alexvideos.bleublog.ch/>Anal porn movies</a>
Free anal porn videos - <a href=http://www.yourblogs.net/alexvideos/>Black anal porn</a>
Free anal porn videos - <a href=http://blogya.de/alexvideos/>Free anal porn videos</a>
Teen anal porn - <a href=http://alexvideos.spazioblog.it/>Free home anal porn</a>
|
| |
Vivalondon
Od: Vivalondon
|
Pridané:
7.11.2007 0:30
Anal porn sites
Home porn video - <a href=http://pakstop.com/blog/?u=videoclipsvc>Free black porn videos</a>
Free video porn clips - <a href=http://blog.thelord.cc/videoclipsvc/>Teen porn videos</a>
Free lesbian porn videos - <a href=http://videoclipsvc.bloghost.ro/>Free hardcore porn videos</a>
Celebrity porn videos - <a href=http://blog.bakililar.az/videoclipsvc/>Free hardcore porn videos</a>
Home made porn videos - <a href=http://videoclipsvc.beeplog.com/>Free amatuer porn videos</a>
Porn video clips - <a href=http://videoclipsvc.blog.com/>Porn video</a>
Free lesbian porn videos - <a href=http://videosxxxv.free-blog-hosting.com/>Free porn video</a>
Free teen porn videos - <a href=http://videosxxxv.spazioblog.it/>Homemade porn videos</a>
|
| |
Marinalivas
Od: Marinalivas
|
Pridané:
13.11.2007 22:45
Amatuer anime videos - <a href=http://www.iseekblog.com/myhentaivids/>Tits hentai video</a>
Anime video sharing - <a href=http://myhentaivids.iwannaforum.com/>Paris hilton hentai video</a>
Gay anime videos - <a href=http://tithentai.hollywood-blog.com/>Anime hentai videos</a>
Gay hentai videos - <a href=http://biographyjournal.com/tithentai/>Tits hentai video</a>
Long anime videos - <a href=http://besthentaix.blog4u.gr/>Anime video clip gallery</a>
|
| |
Alxandirox
Od: Alxandirox
|
Pridané:
4.12.2007 22:50
<a href=http://incesthome.blog.com/>Mom son incest</a>
<a href=http://incesthome.blogviaje.com/>Incest d</a>
<a href=http://incesthome.foros.tv/>Incest d</a>
<a href=http://realtaboo.spazioblog.it/> incest quest</a>
<a href=http://realtaboo.myblog.de/>Incest video</a>
|
| |
Susliksuomi
Od: Susliksuomi
|
Pridané:
6.12.2007 22:39
<a href=http://homesonclub.iwannaforum.com/>Gay incest</a>
<a href=http://homesonclub.blog.com/>Gay incest porn</a>
<a href=http://homesonclub.hollywood-blog.com/>Gay incest dad and son</a>
|
| |
Siskapixc
Od: Siskapixc
|
Pridané:
11.12.2007 19:01
<a href=http://genxanax.sosblog.com/>Cheap xanax</a>
<a href=http://genxanaxx.blog.com/>Buy xanax online</a>
<a href=http://genxanaxx.spazioblog.it/>Buy xanax internet</a>
<a href=http://genxau.myblog.de/>Cheapest xanax</a>
<a href=http://vivalsdfas.20six.de/>Order xanax</a>
|
| |
arxhonvisa
Od: arxhonvisa
|
Pridané:
14.12.2007 19:54
<a href=http://pepillsx.blog.com/>Does penis enlargement work</a>
<a href=http://pepillsx.tabulas.com/>Penis enlargement stretches</a>
<a href=http://pepillsx.2usite.com/>Herbal penis enlargement</a>
<a href=http://pepillsx.myblog.de/>All about penis enlargement pills</a>
|
| |
Alexkozitog
Od: Alexkozitog
|
Pridané:
20.12.2007 19:05
PeMeds links
<a href=http://pemetods.blog.com/>Enhancement info.com male</a>
<a href=http://www.mfbb.net/?mforum=pemetods>Make my penis grow</a>
<a href=http://www.freeforum101.com/pemetods/>Ebook enlargement exercise penis</a>
<a href=http://pemetods.spazioblog.it/>Bid penis enlargement pill top</a>
<a href=http://pemedsx.velocityblog.com/>Do penis enlargement pill really work</a>
<a href=http://pemedsx.blogbeam.com/>Penis size by age</a>
<a href=http://pemedsx.forum5.com/>Cobra enhancement male</a>
|
| |
Akelabd
Od: Akelabd
|
Pridané:
25.12.2007 2:27
Acne cure sites:
<a href=http://antiacne.spazioblog.it>Acne Cure Clearpores Skin Cleansing System</a>
<a href=http://antiacne.kostenlose-foren.org/>Acne Treatment System</a>
<a href=http://antiacne.spazioblog.it/>Acne Cure</a>
|
| |
Incxagas
Od: Incxagas
|
Pridané:
26.12.2007 18:35
<a href=http://incestartw.blog.com/>3d incest</a>
<a href=http://ncestartw.spazioblog.it/>incest comics</a>
<a href=http://www.setbb.com/ncestartw/>animated incest</a>
<a href=http://ncestartw.hollywood-blog.com/>incest cartoons</a>
|