| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
21.9.2007 11:56
keby to mala radsej FOX, ta ma prison break aj lost ....
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
21.9.2007 12:04
lost je tusim ABC. fox aj abc vysielaju streamovane
|
| |
kaza
Od: kaza
|
Pridané:
23.9.2007 12:09
naco mi je to, ked mam slovensku IP??? :D
|
| |
to hej
Od: to hej
|
Pridané:
21.9.2007 12:04
aj simpsonovcov :)
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
21.9.2007 12:26
... a ako hlavny nocny program...
|
| |
MD.
Od: MD.
|
Pridané:
21.9.2007 14:57
a housa
|
| |
MD.
Od: MD.
|
Pridané:
21.9.2007 15:11
som prave zistil za o 4 dni sa airuje nova sesson...
|
| |
MD.
Od: MD.
|
Pridané:
21.9.2007 15:17
absofuckingfuny
http://rapidshare.com /files/57219036/Simpsons-TheTrueAboutFox.avi.html
|
| |
MD.
Od: MD.
|
Pridané:
21.9.2007 15:17
Opravte medzeru ".com /files"
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
21.9.2007 17:54
Prisona si radsej stiahnem v x264 neskor z internetu. Mam cas :) . Ved tolko to netrva...
|
| |
sak_ja
Od: sak_ja
|
Pridané:
22.9.2007 13:23
take picoviny ako to mozes pozerat
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
21.9.2007 12:27
to sa stale viac oplati cucnut z torrentov, bez reklami a mozem pouzit prehravas aky ja xem a nie ze som obmedzeny na trapny WMP alebo neviem co
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
21.9.2007 14:45
ty radsej cucaj na hodine slovenciny pravidla pravopisu."bez reklami"????Clovece...
|
| |
Smith
Od: Smith
|
Pridané:
21.9.2007 14:46
Daj nejake dovody preco je WMP 11 trapny.
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
21.9.2007 15:15
wmp11 je na pocudovanie velmi kvalitny prehravac, v kombinacii s codec packom, v poravnani s built-in wmp9 je to nebo a zem.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.9.2007 19:32
jj mate recht.. niektore tie plugini a kodeky chybaju ... ale je dobry
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
21.9.2007 13:20
Nic proti, ale pacia sa mi taketo "novinky", ktore sa stejne budu tykat len USA.
Na jednu stranu chapem, ze chcete informovat ale na druhu stranu je to podla mna zbytocna informacia :)
Peace
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
21.9.2007 13:29
zbytocna informacia pre tych, co vedia co s tym, to zbytocna informacia nie je. aj ked je to takto obmedzene, da sa to skoro vzdy stahovat aj od nas
|
| |
aVe
Od: aVe
|
Pridané:
21.9.2007 14:49
Obchadzanie cez proxy servery alebo tor siete a anonymizery je porusovanie licencnych podmienok, ktore sa zavazujes dodrziavat stiahnutim toho serialu. Preto suhlasim, ze tato novinka je jednoducho nepodstatna lebo nema nijaku informacnu hodnotu pre ludi zijucich v nasich koncinach.
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
21.9.2007 22:46
by si sa divil, casto to porusenim podmienok nie je. okrem toho ak ak je, je to zanedbatelne porusie v porovnani s tym, ked si to len tak stiahnes z netu a bez reklam. pre samotnu televiziu ak nebudu mat vyznamne velke percento mimo USA a nezacne to vadit inzerentom je to len plus, ziskaju na inzercii viac a v podstate nic nestratia.
|
| |
uff
Od: uff
|
Pridané:
21.9.2007 13:51
ja chcem krokodila
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
21.9.2007 14:48
ale tam chodim aj heroes vyborny serial som rad
|
| |
Alfonz Hermelin Gargamel
Od: Alfonz Hermelin Gargamel
|
Pridané:
21.9.2007 18:47
Heroes su najlepsi prison sa nechyta ani nahodou.
|
| |
innu
Od: innu
|
Pridané:
21.9.2007 20:19
a bambulku sa bude tiez dat pozerat?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.9.2007 23:50
dokonca aj pasli ovce valasi
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
22.9.2007 20:07
no tie tvoje komentare ako sledujem...si fakt boss ale vo svojej !osobitnej! kategorii
|
| |
PetoU
Od: PetoU
|
Pridané:
22.9.2007 1:29
hehe pre televizie to bude super lebo budu lepsie vediet urcit sledovanost daneho serialu a zaroven to hned nato zuzitkovat na vynosoch z reklamy :)
|
| |
csdfvsav
Od: csdfvsav
|
Pridané:
23.9.2007 14:15
stargate, heroes, lost. ostatne ma nezaujimaju, kokotiny.
a este je dobre invasion, ale oni kokoti natocili len 1 seriu kua, a taka popicovka to je
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.9.2007 20:15
hip hip hurá
|