| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
21.9.2007 9:40
samé pozitívne správy hneď po ránu
|
| |
456
Od: 456
|
Pridané:
21.9.2007 15:30
napriek obovskemu vypadku Samsungu???
to nie je mozne!!!
Patrik...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
21.9.2007 9:48
ta tak uz aby boli tie flash disky a kupim si uz aj ja nejaky ten notebook..pretoze ide mi hlavne o rychlost
|
| |
miiicho
Od: miiicho
|
Pridané:
21.9.2007 13:07
No ale stale mi to vychadza nejak draho, takze este si rok pockam :)
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
21.9.2007 13:31
1GB DDRII modul za cca 1000Sk je draho?
tak to radsej si kupim 4GB, nebudem swapovat, cakat na disk.. a usetrim viac casu ako by som usetril napr. 300Sk za rok cakania..4GB flash stoji cca 1100Sk..ceece, Tvoj cas fakt asi nema cenu =o)))
|
| |
Norwaiz
Od: Norwaiz
|
Pridané:
21.9.2007 13:45
trepes ;-) az take lahke to nieje :-)
Taky photoshop CS2 dokaze vyuzit max 1.7GB s RAM ;-)
|
| |
Finwaiz
Od: Finwaiz
|
Pridané:
21.9.2007 15:25
urob si RAMdisk a hod si tam pagefile ;;-o
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:46
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM drahé. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:48
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM drahé. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:48
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:48
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:51
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:52
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 14:52
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
derek
Od: derek
|
Pridané:
21.9.2007 15:06
Ty jooo, tomu vravim Refresh jak hovado. Uz by to konecne mohli vyriesit.
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 15:06
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 15:07
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 15:08
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoke. Minuli rok v oktobri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB za 3500SK !!!!!
|
| |
Lacné!!!
Od: Lacné!!!
|
Pridané:
21.9.2007 15:27
Minulý rok sa nám Kingstony minuli ;-o
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
21.9.2007 16:05
:D
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
22.9.2007 17:28
lol
|
| |
Drahe???
Od: Drahe???
|
Pridané:
21.9.2007 15:37
Pre všetkých ktorým sa zdajú ceny RAM vysoké. Minuli rok v októbri som kúpil KINGSTONE DDR2 533 2x512MB DualChan. za 3500SK !!!!!
|
| |
Sorry
Od: Sorry
|
Pridané:
21.9.2007 15:58
Sorry za ten viackrát zopakovaný príspevok "Drahe???", posielal som to z mobilu (opera mini) a asi 6-8 krát mi vypísalo chybu a že to nieje odoslané. No čo aspoň máte načo nadávať ;-)
|
| |
m15k0
Od: m15k0
|
Pridané:
22.9.2007 18:09
A ze opera je dobra :-)))
|
| |
m15k0
Od: m15k0
|
Pridané:
22.9.2007 18:09
A ze opera je dobra :-)))
|
| |
Sheriff6241
Od: Sheriff6241
|
Pridané:
21.9.2007 17:40
Co je lepsie pri 4GB RAM a WinXp resp. Vista ?
bud vypnut swapfile uplne
alebo vytvorit 2GB RAMdisk a presunut ho tam
diki
|