| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
20.9.2007 11:56
ako to len ta Secunia dokaze odhalovat tolko chyb ?
|
| |
szaba
Od: szaba
|
Pridané:
20.9.2007 17:27
jednoducho ... len plnia plán
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
20.9.2007 17:55
Za odhalovanie chyb Secunia plati. Taky MS na to zamestnava vlastnych hackerov. ;)
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
20.9.2007 11:58
vsade citam len toto vo Windows XP sa nachádza vážna bezpečnostná chyba, ktorá umožňuje spustiť útočníkom zvolený kód a získať kontrolu nad PC. uz by si mohli nieco ine vymysliet lebo 190 krat opakovat to iste .. a uy vidim to forum ako sa tu budu hadat ci je lepsi linux alebo win
|
| |
Baxxter
Od: Baxxter
|
Pridané:
20.9.2007 12:00
niet nad win xp sp2
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
20.9.2007 12:34
ja sa nejdem hadat... Vista je best :)
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
20.9.2007 13:10
Hej Vista je best hlavne ked nainstalujes vsetky hotfixy a potom to chodi ako po masle :) Ale vazne je to sunt americky ktory sa dobre predava...
|
| |
34624572534
Od: 34624572534
|
Pridané:
20.9.2007 13:54
Samozrejme, mna by len zaujimalo, preco ti redakcia DSL nezatrhne tu reklamu na tvoju stranku, kde akurat kopirujes ich clanky...
Akoze trapny sunt si tu ty, kebyze nedas namiesto nicku URL, tak asi nemas ziadnych navstevnikov...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
20.9.2007 15:24
mozno to beru ako mirror :D len v inom dizajne :D
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
20.9.2007 17:27
pisat si ako nick domenu je vzdy lepsie nez nemat ziadnu domenu ;o) ...
|
| |
p360t
Od: p360t
|
Pridané:
20.9.2007 19:20
Nemať doménu a nebyť debilom je vždy lepšie ako mať doménu a byť debilom.
|
| |
chatpall
Od: chatpall
|
Pridané:
21.9.2007 9:15
uhlik pisat pipikoviny a mat domenu je trosku horsie ako nepisat pipikoviny a nemat domenu :)
|
| |
phate
Od: phate
|
Pridané:
20.9.2007 14:21
To som si myslel aj ja, ale len dovtedy, kedy som svoj osvedceny Win XP prof. vymenil samozrejme za leg. Win Vista Premium 32 bit. Doteraz nadavam, za to ze som sa nechal oblbnut, kde su zlate casy stabilneho Win XP, ceresnicka je este aj to, ze Vista nechape co je to 4GB RAM, ktore mam v PC.
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
20.9.2007 14:40
mozno by chapala keby si si nahodil 64bitovu verziu. 32bitov totiz tolko adresovat akosi nezvlada ;)
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
20.9.2007 19:45
Hej chlape, kúpil si nesprávnu edíciu... až 64bitová plne dokáže využiť potenciál 4GB operačnej pamäťi. Na dsl.sk tu už boli v minulosti na túto tému kvalitné články.
|
| |
zorik
Od: zorik
|
Pridané:
21.9.2007 11:44
ty vis picu :)
|
| |
garcia
Od: garcia
|
Pridané:
20.9.2007 12:45
ale sak nech sa o tom len pise... aspon si ludia uvedomia aky bordel maju nainstalovany v PC..
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
20.9.2007 14:44
Chlapče aj v Linuxe aj v Mac OS X sú chyby ale len o XP sa hovorí. Nie raz som čítal o OS X že sa opravujú bližšie neurčené chyby novou opravou. A to koľko je tých chýb a aké sú závažné si máme domyslieť.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
20.9.2007 14:57
yo3hi.eu mas pravdu. Co mozes cakat od takych co ani nevedia naco je pc... LOL
|
| |
VladoC
Od: VladoC
|
Pridané:
21.9.2007 7:43
Preto vo Windows XP, lebo je v 90% všetkých PC.
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
20.9.2007 12:10
Ještě, že nepotřebné knihovny se dají i smazat a zvlášť ty Visual Basic... akorát pak nějakej software napíše, že mu chybí nic víc, systém funguje dál. ;-)
|
| |
qiko
Od: qiko
|
Pridané:
20.9.2007 12:20
"nějakej software napíše, že mu chybí nic víc" si uvedom ze to moze byt skutocne hocijaky soft.
A len tak, na co ti bude potom system na ktorom nic nespustis ... ???
|
| |
laco
Od: laco
|
Pridané:
20.9.2007 12:35
vygooglim a stiahnem to dllko :-)
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
20.9.2007 12:37
Neviem preco, ale mam pocit, ze Visual Basicom sa neda programovat MFC... :]
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
20.9.2007 14:08
Mas pravdu, ja len nechapem, ako je mozne, ze stale existuju masochisti, ktory robia s MFC.
|
| |
Goku
Od: Goku
|
Pridané:
20.9.2007 14:22
MS Visual C++
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
22.9.2007 11:52
lebo este stale existuju masochisti, ktory si nezelaju mat na stroji .net a nechcu to v jave, tak preto.
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
20.9.2007 15:30
Visual Studio neznamena Visual Basic. Keby si zmazal MFC tak ti skoro nic nepobezi, kedze je to kniznica z vc++ (nastastie ma borland vlastnu).
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
20.9.2007 16:29
MacOsX forever
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
20.9.2007 18:04
noo tak si vsetci nainstalujme Win 95 a nikto sa na chyby nebude stazovat :D:D:D (PS: aj tak mam radsej linux)
|
| |
mayko
Od: mayko
|
Pridané:
20.9.2007 18:29
Ja len cakam ze sa ten Vaš LINUX rotširi natolko že si ho konečne hackery začnu všimat a potom na to kolko je v nom chyb a ako dlho im bude trvat ich oprava
|
| |
XcoRpi
Od: XcoRpi
|
Pridané:
20.9.2007 19:53
Preco by si hackery podkopávali sami seba a svoj používany systém?
Mimo to, štatistiky zranitelnosti OS :
http://hubka.net/ archive/2007/ 08/17/ zranite-nos-opera-n-253-ch-syst-233-mov.aspx
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
20.9.2007 19:14
Jo sry.. jinak těch MFC knihoven mám 7 v počítači a protože nemám IE, tak mezi nimi ta zneužitelná není. A pak, že to nejde bez IE.
|
| |
Pr0nguy
Od: Pr0nguy
|
Pridané:
23.9.2007 18:25
"ktorá umožňuje spustiť útočníkom zvolený kód a získať kontrolu nad PC."
toto pri Windowse uz pocut dajak velmi casto krat ^_^
|