| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
18.9.2007 20:57
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
18.9.2007 21:43
takto vyzera moj znamy v siltovke
d:-)+-<
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
18.9.2007 21:59
c:-=
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
18.9.2007 22:01
tot je moj oblubenec (,') akurat ine pismo potrebuje
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
19.9.2007 14:50
tak to je dobre ;)
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
19.9.2007 18:59
ja ti nato (_!_), )=D
|
| |
:-)
Od: :-)
|
Pridané:
18.9.2007 20:57
:-)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
18.9.2007 20:57
smajliki su fajn vec.......smileys rulezzu :-)
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
18.9.2007 20:58
:)
|
| |
jarod
Od: jarod
|
Pridané:
18.9.2007 20:58
:)
|
| |
O.o
Od: O.o
|
Pridané:
18.9.2007 21:02
:,-D
|
| |
nanuk:)
Od: nanuk:)
|
Pridané:
18.9.2007 21:03
:-)
|
| |
:D:D:D
Od: :D:D:D
|
Pridané:
18.9.2007 21:06
:-D
|
| |
haf
Od: haf
|
Pridané:
18.9.2007 21:07
...teraz budu same smajlove komenty x)
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
18.9.2007 21:08
:o)
|
| |
:) :-) :( :-( ;) ;-) :o) :O) xD
Od: :) :-) :( :-( ;) ;-) :o) :O) xD
|
Pridané:
18.9.2007 21:08
:) :-) :( :-( ;) ;-) :o) :O) xD
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
18.9.2007 21:12
O.o
|
| |
Najpopularnejsie
Od: Najpopularnejsie
|
Pridané:
18.9.2007 21:12
xD
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
18.9.2007 21:15
<:o)
|
| |
Regulus
Od: Regulus
|
Pridané:
18.9.2007 21:16
[:-o]-
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
18.9.2007 21:25
prsicka poznate?
(.)(.) (o)(o)
(.Y.) (oYo)
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
18.9.2007 21:46
nie, to je super :)
|
| |
inac prsia su takto
Od: inac prsia su takto
|
Pridané:
18.9.2007 22:55
; % ( . )( . )
( . Y . )
\ A /
I I
/ \
/ v \
l I l
\ I /
l I l
l I l
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
19.9.2007 9:34
Ked uz sme pri tych organoch, tu je ina cast :) pri istom ukone (ono to ma aj naslednost), ale pochybujem ze sa to na stranke zobrazi dobre (to o v druhom riadku patri k poslednemu "dejstvu" :)
(_._) (_o_) (_O_) (_._)
o
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
19.9.2007 14:52
10 z 10 :P :D ;)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
18.9.2007 21:29
Dojdem sem zajtra a budem prvy alebo druhy. Seckych pomazu :) (no musel som ho aj ja dat)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
18.9.2007 21:32
Zeby bol dalsi slavny vypadok ICQ? Lebo mile dusicky na pokeci sa stazuju ze im nejde.
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
18.9.2007 21:39
jj, sme opat ochromeni :D
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
18.9.2007 21:43
a este som zabudol smajlik..... T_T
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
18.9.2007 21:36
noo tak to maju dobre, mne nejde asi polovica i-stranok otvorit :D:D inak GZ smile.. *kiss*, :) :( ;) :'( :D xD :o) =) (:o)
|
| |
mig
Od: mig
|
Pridané:
18.9.2007 21:46
<3
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
18.9.2007 22:00
nora mojsejovie ( , ) brano mojsej ( o ) zozadu
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
18.9.2007 22:08
To brano mojsej skorej takto ( O )
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
18.9.2007 22:14
Ja som vymyslel slimaka a mam na neho aj patent!!!
@_"
|
| |
Michal
Od: Michal
|
Pridané:
19.9.2007 0:10
jej ten je pekny. akurat ... co tym komu povies?
Mozno z casu na cas ... ked chces napisat 'slimak' .... mmm ano, tak to by slo :-)
|
| |
-_-
Od: -_-
|
Pridané:
18.9.2007 22:14
^_^
|
| |
maX
Od: maX
|
Pridané:
18.9.2007 22:14
u mna vyhrava tento =o)
|
| |
jenso
Od: jenso
|
Pridané:
18.9.2007 22:39
Q('-'Q) - boxer
.=~ - mucha s plamenometom
|
| |
pda-based comment
Od: pda-based comment
|
Pridané:
19.9.2007 0:49
tak ten boxer je paradny...
|
| |
BoZZ
Od: BoZZ
|
Pridané:
18.9.2007 22:48
MOJ SMAJLIK
BoZZ
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
19.9.2007 0:42
prekne hnusny :P
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
19.9.2007 0:02
8==O
|
| |
tak este...
Od: tak este...
|
Pridané:
19.9.2007 3:51
^_^ -_- -.- >.< O_O
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
19.9.2007 6:17
:F
|
| |
Plik
Od: Plik
|
Pridané:
19.9.2007 6:58
hey guys, im new here....
what is this forum for?
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
19.9.2007 8:07
it's slovak or czech forum about IT.. bud if you want you can write here but i think anybody will response you.. i hope you understand my english xD
|
| |
Inkvizitor
Od: Inkvizitor
|
Pridané:
19.9.2007 12:41
i think it was spambot :D
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
19.9.2007 18:04
Je mi to uplne jedno hlavne ze som mal co ktomu pvoedat :D
|
| |
maciak
Od: maciak
|
Pridané:
19.9.2007 7:38
d-_-b
|
| |
xwing
Od: xwing
|
Pridané:
19.9.2007 15:42
hh to mi pripomenulo ten vtip... ako sa pise to opacne b?
:-D
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
19.9.2007 8:03
d[",]b
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
19.9.2007 8:34
kroch, kroch.
<)". ."(>
( (..) )
|
| |
Boss
Od: Boss
|
Pridané:
19.9.2007 9:25
takto vyzeram ja
::)
|
| |
slr
Od: slr
|
Pridané:
19.9.2007 11:59
B-)
|
| |
___
Od: ___
|
Pridané:
19.9.2007 12:50
>_< :+ ©_© @_@ °_° ¦-) ;o xO
|
| |
:-o
Od: :-o
|
Pridané:
19.9.2007 12:54
=[) x) ☺ :Đ :€
(\\__/)
(O.o )
(> < )
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
19.9.2007 12:58
pikaču rulez :D
|
| |
b1aho
Od: b1aho
|
Pridané:
19.9.2007 14:28
u mna vyhrava moj smile na cigu ked nekoho volam: --"
|
| |
duso
Od: duso
|
Pridané:
19.9.2007 15:00
pridavam sa :) :D
|
| |
Torvus
Od: Torvus
|
Pridané:
19.9.2007 17:22
\,,/_(ಠ_ಠ)_\,,/
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
19.9.2007 18:04
a toto ma co akoze znamenat??
|
| |
peter-zv
Od: peter-zv
|
Pridané:
19.9.2007 18:28
takto sa vyuziva smajlik
Zemepis ženy:
Vo veku medzi 15 až 20 je podobná Afrike.
Z polovice je objavená a z polovice neprebádaná.
Vo veku medzi 20 až 30 je podobná Amerike.
Plne prebádaná a učebnicovo dokonalá.
Vo veku medzi 30 až 35 je podobná Indii
a Japonsku. Veľmi ohnivá, múdra a krasna.
:-)))))))))))))))
|
| |
Peter-zv
Od: Peter-zv
|
Pridané:
19.9.2007 18:28
Vo veku medzi 35 až 40 je podobná Francúzsku.
Z polovice je zničená vojnou, ale aj tak je stále žiadúca.
Vo veku medzi 40 až 50 je podobná Nemecku.
Prehrala vojnu, ale stále ma nádej.
Vo veku medzi 50 až 60 je podobná Rusku.
Veľmi široká, veľmi pokojná, ale nikto by tam nešiel.
Vo veku medzi 60 až 70 je podobná Anglicku.
So slávnou minulosťou, ale bez budúcnosti.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
| |
qkac
Od: qkac
|
Pridané:
19.9.2007 18:33
___ _____
.'/,-Y" "~-.
l.Y ^.
/\ _\_
i ___/" "\
| /" "\ o !
l ] o !__./
\ _ _ \.___./ "~\
X \/ \ ___./
( \ ___. _..--~~" ~`-.
` Z,-- / \
\__. ( / ______)
\ l /-----~~" /
Y \ /
| "x______.^
| \
j Y
|
| |
fero182
Od: fero182
|
Pridané:
19.9.2007 20:07
(:-D)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
19.9.2007 20:32
Tak sa pridavam aj ja.
(:D)>-+
__________
|////////|_______
/ ^^^ ^^^ \
/(: 0 || 0 :)\
// *----* \\\
\ ## /
\ /
\ /
\ /
(++)
|
| |
JAA
Od: JAA
|
Pridané:
19.9.2007 21:53
O_- O_o xD :] ;) >) :o) :O) :F :D ;c :-* :>) :~) :/ :-) :9( atd. smiles ftw
|
| |
ado21
Od: ado21
|
Pridané:
20.9.2007 0:40
:) hadam prva diskusia na DSL.sk bez flame war (:
|