| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
berane4ever
Od: berane4ever
|
Pridané:
18.9.2007 12:41
kto vie ci to bude podporovat aj sk menu
|
| |
Eugénia
Od: Eugénia
|
Pridané:
18.9.2007 21:12
Pošli mi kvety!!!
|
| |
Konštantín
Od: Konštantín
|
Pridané:
18.9.2007 22:24
a ty zase mne
|
| |
ľubomíra
Od: ľubomíra
|
Pridané:
19.9.2007 22:45
a nie že budú zvädnuté, ked mi ich budeš posielať!
|
| |
Eugénia
Od: Eugénia
|
Pridané:
19.9.2007 23:03
Tie, čo si mi neposlal?
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
18.9.2007 12:43
pekna cena -- cakal som viac
|
| |
dziny
Od: dziny
|
Pridané:
18.9.2007 12:55
Nezabudaj ze v US je cena $400 teda menej ako 200 libier.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
18.9.2007 18:40
ako keby to nebolo jedno... 3tis hore dole, a zachvuli to je na rovnakej urovni
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
20.9.2007 8:00
neboj sa kym sa to zacne predavat na slovensku tak si nasi O2 , t-mobile alebo orange tych 16000 minimalne vypyta , vsak ako vsetko ostatne co sa elektroniky tyka platy mame najmensie ale elektro najdrahsie v eu.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
18.9.2007 13:02
"iPhone by mala okre O2 a Apple predávať " okre :)
|
| |
Phenom
Od: Phenom
|
Pridané:
18.9.2007 17:02
??? sa nauc citat ... a ak by tam aj bola chyba ved to sa moze stat kazdemu
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
18.9.2007 13:15
Kto si to vobec kupi? Sak to nevyzera pekne, ziadne nove prevratne funkcie. Mam pocit, ze to je len modny hit, nieco ako telefon s fotakom pred 3 rokmi.
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
18.9.2007 15:51
modny hit ktory vyzera pekne, je fajnovy ked sa ti nelubi tak netlachaj
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
18.9.2007 15:54
Vies, to mas tak, ked su ludia blbi... v USA ma iPod 70 % trhu. To je pra mna absolutne nepochopitelna skutocnost. Aj spomalene predrazene Macy tam ma kopa ludi a potom si na tom pisu maily a pozeraju fotky...
Ked su ludia hlupi nech si kupuju co chcu...
|
| |
j.kay
Od: j.kay
|
Pridané:
18.9.2007 22:49
ipod = este stale najlepsi prehravac hudby na trhu. ten, kto ho nema, tvrdi, ze je nahovno.. keby si ho skusil, pochopil by si.
imac = stale najkrajsi pocitac na trhu. Uzivatelsky velmi prijemny, dizajnova spicka a aj funkcnost je peckova. Technologie pouzite v apple notebookoch su prevratne. Nezameriavaju sa na super-mega procaky, super-mega ramky alebo tak, to vie naskladat do notebooku akakolvek firma a ohurit tym. Oni myslia na specialitky, ktore skratka inde nenajdes....
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
20.9.2007 8:02
ty si nejaky velky fanusik iNieco si kup iK0kot a vyh0n sa
|
| |
mt_
Od: mt_
|
Pridané:
18.9.2007 13:33
len tak z principu,
je v Britanii blokovany na O2,
ta ako je v US blokovany na ATT?
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
18.9.2007 15:31
"Európsky iPhone nebude podporovať 3G ako predpokladali viaceré neoficiálne informácie."... sranda. velke halo okolo toho a po****e 3GB neporporuje :D ten iPhone by som zaradil za 2500,- Sk do ORANGE Akcie len ako imidzovka pre pausal 250.
|
| |
Goku
Od: Goku
|
Pridané:
18.9.2007 16:05
Plne s tebou suhlasim. Ma iba super reklamu a jeden dobry soft na pisanie, inak je to SHIT. Nic revolucne. Eten Glofish X500 ho schova do vacku.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
18.9.2007 16:08
to su take pubertalne machrovacky. ergonomia, chlapce, ergonomia. apple moze byt vselijake, v com sa ale vyznaju je ergonomia.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
18.9.2007 17:41
v com sa ale vyznacuje je jablcko na zadnej strane
|
| |
j,kay
Od: j,kay
|
Pridané:
18.9.2007 22:50
Eten Glofish ti poradili tvoji 13rocny kamarati?
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
18.9.2007 16:07
3g na telefone mam a nepouzivam. a vies preco? lebo ma cca dvojnasobnu spotrebu a taky velky rozdiel to az nie je.
btw to je aj oficialny dovod apple a dost rozumny.
|
| |
Goku
Od: Goku
|
Pridané:
18.9.2007 22:08
Vobec si nemyslim, ze je to rozumny dovod. Kto chce, nech si 3g vyuziva a kto nechce, nemusi. Preco rozhoduju za zakaznika?
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
18.9.2007 17:37
Apple je ovela viac o "style" ako o technologii.
|
| |
j,kay
Od: j,kay
|
Pridané:
18.9.2007 22:53
suhlasim aj nesuhlasim xD apple si zaklada na technologii, ale vzdy hladaju cestu unikatu. Vzdy to je nieco, co prekvapi - aj ked obcas sa stane, ze ide o skutocne "potrebnu" vec... ale to vsetko zaroven suvisi aj s dizajnom samotnym. V tom su pre mna bezkonkurencny.
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
18.9.2007 17:51
Ide tu predovsetkym o marketing, ci uz je ten telefon zly, alebo dobry, ked ho niekto vytiahne z vacku, vzdy vzbudi pozornost, ci uz kladnu, alebo zapornu.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
18.9.2007 18:10
ja som nad nim tiez rozmyslal ale nekupim ho chyba mu vela fuknkcii aj ked v niektorych smeroch je prevratny
|
| |
Tomi
Od: Tomi
|
Pridané:
18.9.2007 19:18
ja si počkám kým bude dotovaný za korunu:D
|
| |
Spacer
Od: Spacer
|
Pridané:
18.9.2007 20:05
Na 3G uz kazdy kasle. Je to technologia do ktorej operatori vrazili velke prachy a u ludi sa prilis neujima. Nikto nepotrebuje videohovory.
APPLE je spica, to oceni snad kazdy, kto drzal iPOD v ruke. A aj do sveta mobilov vniesli novy sposob ovladania a nazor, ze mobily mozu vyzerat aj takto. Usetri sa miesto a staci na to jeden velky displey.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
19.9.2007 9:05
S tým 3G máš pravdu, len si sa zabudol dohodnúť so Steve Jobsom, lebo ohlásil ajFoun s 3G na budúci rok.
Špica ;)
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
18.9.2007 20:46
to uz radsej e-ten x800
super masina a ajfoun sa moze schovat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
18.9.2007 22:22
to musim vziat zo sebou aj fóun?
|
| |
Skladko
Od: Skladko
|
Pridané:
19.9.2007 10:52
Sranda, bavime sa tu o 3G, ale ti, co sme zakaznici T-Mobilu (okrem BA myslim), tak 3G ani nebudeme mat, pretoze donho T-Mobile nebude investovat..(mozno zatial) Mam 3G mobil, ale zbytocne. A keby som aj bol v signale, tak na video hovory ho rozhodne nemienim pouzivat. Mozno na browsovanie, keby mal vacsi displej - to hej.
|
| |
qtek S200
Od: qtek S200
|
Pridané:
19.9.2007 13:19
ked phony, tak od htc, ja som kupil pred rokom qtek s200 a som s nim max spokojny. wi-fi , BT, edge, prehrava filmy amuziku v roznych formatoch. dokupil som bt gps modul + 4GB SD, supol som igo... Aj ked je trosku pomalsi - 200 MHZ cpu, neva , aspon mi vydrzi dlhsie baterka... A to nehovorim o podpore vo forme ROMiek na XDA developers :)
Takze nejaky ajfoun mi je ukradnuty...
cus
|
| |
Norwaiz
Od: Norwaiz
|
Pridané:
19.9.2007 13:39
apple je značka, kvalita, image, za ktorú si treba priplatiť
iMac - je ina architektúra, PC je daleko za nou
Mac OS - najlepsi OS na trhu, nie je o com
iPOD - vynikajuci prehravac, genialne ovladanie
iPhone - neviem, nemal som ho ešte v ruke
Apple si ide svojou cestou, a to sa mi paci, robi veci pre ludi!
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
19.9.2007 16:23
v com je tak vyrazne odlisna architektura macu? vsak HW je skoro rovnaky,
|
| |
Norwaiz
Od: Norwaiz
|
Pridané:
19.9.2007 22:40
no ked sa do toho zamiesl Intel,.,,,? az tyk velky rozdiel to uz nieje...
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
21.9.2007 0:31
presne ako hovoris, robi (resp. sa snazi robit) veci pre ludi... takze ziadne nabite prepchate funkcie a neviem co, stylovy dizajn co sa vzhladu aj uzivatelskeho prostredia tyka, novy sposob ovladania a uz idu miliony z predanych kusov..... do je biznis
|
| |
btw
Od: btw
|
Pridané:
19.9.2007 15:04
mozno pekne odveci otazka, tak sorry, aleeee
da sa pouzivat ifone na SVK ? :D
dik
|
| |
smiley
Od: smiley
|
Pridané:
5.10.2007 23:19
hej uz sa da, je odblokovany
|
| |
Fixxxer
Od: Fixxxer
|
Pridané:
19.9.2007 21:34
No, Apple to urobil docela potichu.
Od 9.Novembra bude iPhone dostupny aj V T-Mobile Nemecko.
Vid:
http://www.t-mobile.de/
http://www.apple.com/de/iphone/
Kto vie, preco o tom v utorok v Londyne neinformovali....
|