| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
marmare
Od: marmare
|
Pridané:
17.9.2007 19:53
trochu k teme: zaujimave, ze ten virus je tak stary a stale ho tam maju, to je velmi cudne
|
| |
324632467234
Od: 324632467234
|
Pridané:
17.9.2007 20:02
"antivírusom Bullguard, ktorý ho ale nedokáže priamo odstrániť. Bullgard aj výrobca notebooku zverejnili"
Tak sa rozhodnite, bud Bullgard alebo Bullguard...
|
| |
ta ja
Od: ta ja
|
Pridané:
17.9.2007 21:18
" Vo Windows Vista Home Premium je ale detekovaný aj priamo predinštalovaným antivírusom Bullguard, ktorý ho ale nedokáže priamo odstrániť. Bullguard aj výrobca notebooku zverejnili následne špecializovaný nástroj iba na odstránenie tohto vírusu."
Si to prečítaj ešte raz a potom sa pozri čo si napísal.
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
17.9.2007 21:42
ty si precitaj co on pisal. predtym tam mali chybu - vsak skopiroval povodny text. asi ju uz odstranili a teraz sa robis velmi mudry.
|
| |
mufl0
Od: mufl0
|
Pridané:
18.9.2007 9:16
Ste k0k0ti.
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
18.9.2007 10:31
k... si jedine ty, lebo nepises nic k veci. ak chces nadavat, si na nespravnej diskusii, prihlas sa niekde na chat medzi strnastrocnych, tam asi patris.
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
17.9.2007 23:09
Bol tam pôvodne preklep, ktorý bol po upozornení odstránený.
|
| |
4623735478
Od: 4623735478
|
Pridané:
18.9.2007 14:06
Takychto debilkov mam najradsej, vzdy ked niekto ukaze na preklep, clanok sa opravi, tak sa najde niekto kto sa potom musi strapnit...
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
18.9.2007 0:40
BullShit skor :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 20:06
A to su vyrusi o ktorych vieme ze su tam... ktovi kolko je takych "skritych" o ktorych este nevieme
|
| |
:D:D:D
Od: :D:D:D
|
Pridané:
17.9.2007 20:24
v pripade windows vista priblizne 8GB...
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
17.9.2007 22:04
:DDDD to je tamostvo tej objemnej instalacie, dik za vysvetlenie :D
|
| |
gigalol
Od: gigalol
|
Pridané:
17.9.2007 20:29
ti sy ryadny slovencynar
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
17.9.2007 20:22
noa? sak mnohi maju predistalovany operacny virus-> windows XP, a nikdo sa neztazuje
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
17.9.2007 20:43
Na pevné disku notebookov....
Keby tam bolo mäkké i ale "u" ?? no kua
|
| |
tvoj analny operator
Od: tvoj analny operator
|
Pridané:
17.9.2007 20:49
najvacsim virusom je podla mna firefox...ktory sa prejavuje MENSIM minanim ramky...nech zije flame :P...ale ne robim si srandu...opera rulezz
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
18.9.2007 9:45
Opera je virus, Firefox rulez! FLAME!
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
18.9.2007 11:13
teraz idem ockovi podrzat. da mi za to pusu
|
| |
PistaBoss
Od: PistaBoss
|
Pridané:
17.9.2007 21:28
h4ck3d lolz
|
| |
Bozz čo ma bozza v rit
Od: Bozz čo ma bozza v rit
|
Pridané:
18.9.2007 7:27
:-)
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
18.9.2007 0:09
aj mna napadol virus Angelina Jolie ;)
|
| |
Ivan
Od: Ivan
|
Pridané:
21.9.2007 10:10
aj ja som z nej uplne chory :)
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
18.9.2007 7:39
Neviem co to bolo, ale onoho casu som raz kupil fungel nove, original zabalene diskety a niektore z nich mali nahrany nejaky neznamy subor...
|
| |
NetoPingeRy
Od: NetoPingeRy
|
Pridané:
18.9.2007 7:42
Hi. Test post :
!-!-!-!
|
| |
jxndplz paeujgxwt
Od: jxndplz paeujgxwt
|
Pridané:
28.12.2007 22:15
njub gnmfqbsl iugtpd cjsobyxzn xyfatk ltjvhu wlpak
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
18.9.2007 10:09
Ano, zase reci typu vista je 8GB virus... Nebyt toho integrovaneho softu (ktory na lunexe nemate, ale to neznamena, ze ten vir tam nemate), tak to neodhalia a veselo si predavaju dalej. Neprijatelne, aby vyrobca neskontroloval antivirom ze ake blbosti to tam vlastne nahrava.
|
| |
WiFIHacker
Od: WiFIHacker
|
Pridané:
18.9.2007 10:44
robyl som v sams. v ga.. to by si neveril ako lachko je mozne tam dat poskodeny soft..vyraba sa tam na qvantitu a nie kvalitu..pri takej vyrobe sa spolieha nato ze s cim robis tak je to v poriadku a ze to tak ma bit...ja sa vobec necudujem,podobne to bude asi v kazdej fabrike
|
| |
WiFIHacker
Od: WiFIHacker
|
Pridané:
18.9.2007 10:47
este toto som chcel....
kto somnou suhlasi,, nech zdvihne ruku ;)))
|
| |
katastrofa
Od: katastrofa
|
Pridané:
18.9.2007 11:16
ruku zdvihate iba u vas na zakladnej, ty 13 rocny "hacker". napis si diktat, ty analfabet
|
| |
xalo
Od: xalo
|
Pridané:
18.9.2007 12:15
Hm, cakal som ze niekto da vtip o predinstalovanom Windowse, coby 13 rocnom viruse ;-)
|
| |
AJILOL
Od: AJILOL
|
Pridané:
18.9.2007 14:45
LUKAS "THE DAVID" JE UBER NOOB
|
| |
Kamenovicovovsky
Od: Kamenovicovovsky
|
Pridané:
18.9.2007 14:51
Ano a stale sa hra v praci pocas pracovnej doby!!!!
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
18.9.2007 14:53
mas tam high-ko
|
| |
Johny
Od: Johny
|
Pridané:
18.9.2007 16:58
Mne sa pred 2 rokmi zavirila asi polovica PC v sieti virusom OneHalf a ten je tiez riadne stary. No co, stava sa...
|
| |
coolpanther
Od: coolpanther
|
Pridané:
18.9.2007 17:33
Nooo asi mam predstavu ako sa to tam dostalo. Vo vyrobe sa notasi testuju, testy su vacsinou neake utzility od vyrobcu a PRG team pouziva urcite programy a utility kde mohol byt nevinne zasity dany virus. Podobny problem sme riesili aj u nas kde sa donedavna vyrabali nemenovane znackove PCs pre Europu. Takto zostavene =pc alebo notasi obsahuju kopu zvlastnosti o ktorych uzivatel nema ani sajnu :).
|
| |
Shoes
Od: Shoes
|
Pridané:
1.10.2007 3:59
<a href=" http://penall.150m.com/map.html ">pen</a>
<a href=" http://sofaall.150m.com/map.html ">sofa</a>
<a href=" http://boobsall.150m.com/map.html ">boobs</a>
<a href=" http://shoesall.150m.com/map.html ">shoes</a>
http://penall.150m.com/map.html - pens
http://sofaall.150m.com/map.html - sofa
http://boobsall.150m.com/map.html - boobs
http://shoesall.150m.com/map.html - shoes
|
| |
sdfdsff
Od: sdfdsff
|
Pridané:
5.11.2007 16:41
<a href=" http://vistarulit1.110mb.com/ ">sitemap</a>
|
| |
Sofasss
Od: Sofasss
|
Pridané:
2.10.2007 3:51
<a href=" http://www.7thmanna.com/arp3/images/2/map.html ">sofa</a>
<a href=" http://www.7thmanna.com/arp3/images/3/map.html ">boob</a>
<a href=" http://www.7thmanna.com/arp3/images/4/map.html ">shoes store</a>
<a href=" http://www.7thmanna.com/arp3/images/1/map.html ">pen</a>
|