| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Asta-killer
Od: Asta-killer
|
Pridané:
17.9.2007 10:40
ja pouzivam firefox
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
17.9.2007 17:24
Doprajme uboziakom, aby si mohli pisat pod cudzimi nickmi, ked ich zivot bije a nic ine okrem netu nemaju.
|
| |
Visitor368
Od: Visitor368
|
Pridané:
6.10.2007 3:41
I have visited your site 913-times
|
| |
Visitor152
Od: Visitor152
|
Pridané:
6.10.2007 3:42
Your site found in Google: http://google.com/search?q=zyg
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
17.9.2007 10:41
To je super, takéto správy ma tešia.
|
| |
dmnc
Od: dmnc
|
Pridané:
17.9.2007 10:45
si
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
17.9.2007 10:49
Ale nie kazdy pouziva Linux, ludia pouzivajuci produkty MS budu musiet tie pokuty zaplatit.
|
| |
Nooo
Od: Nooo
|
Pridané:
17.9.2007 11:03
Tak si porovnaj ceny Win a Office v Europe a USA.Potom uvidis kto tie pokuty uz davno plati.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
17.9.2007 11:27
Kto ?
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
17.9.2007 11:54
My všetci.
Dokonca aj ak máš Linux, MacOs či cracknuté Winy.
V cenách a daniach.
EÚ zneužíva monopolné postavenie!!!
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
17.9.2007 13:23
ja pri linuxe neplatim za nic a teda ani za to dane. to az ked pridem do obchodu a kupim si rohliky ci windows ;)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 13:50
Tak ti treba
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
17.9.2007 13:53
ahoj bozz, mas linux?
|
| |
bOZZ
Od: bOZZ
|
Pridané:
17.9.2007 16:28
NEVIEM CI TEN VYSSIE MA, ale ja ano.. preco DAN? inac mam rad DSL.sk
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
18.9.2007 9:49
Ja uprednostnujem DSL.sk pred linuxom;
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
17.9.2007 23:30
napr. jazdím na bicykli, ale zvýšenie ceny ropy pocítim na cenách tepla, elektriny, dopravy a - áno aj na cene rohlíkov
100% štátnej správy a všetkých úradov (a že ich máme až-až) "šlape" na Wíne, tam sú tvoje dane
|
| |
Nech sa paci...
Od: Nech sa paci...
|
Pridané:
19.9.2007 9:10
dvere do statnej spravy su kazdemu otvorene, ak sa na to odborne citis
|
| |
sdafdsgsdfg
Od: sdafdsgsdfg
|
Pridané:
18.9.2007 6:59
som nevedel ze linux ti plati elektriku asi na to prejdem..a kam sa do PC potom strkaju inkasa ? ci tam je na to program ?
|
| |
lino
Od: lino
|
Pridané:
18.9.2007 7:37
do prikazoveho riadku predsa!!!
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
18.9.2007 10:52
Pokúsil som sa vysvetliť, že rozhodnutie komisie EÚ (MS svojím "monopolným správaním" znemožnila užívateľom rozhodnúť sa medzi Windows a ostatnými francúzskymi, španielskymi... operačnými systémami) zaplatíme všetci v cenách a daniach.
V tvojom prípade sa pokus nepodaril.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
19.9.2007 23:07
Ako vidím, nie si sám...
|
| |
matio
Od: matio
|
Pridané:
17.9.2007 12:50
a ja pouzivam radsej compjuter
|
| |
analfabet
Od: analfabet
|
Pridané:
17.9.2007 12:53
mne sa tyez do pocytaca stale ynstaluje volaaky windows .... nevyete nyekto poradyt ako sa tohoto vyrusu zbavyt
vdaka
|
| |
serblik
Od: serblik
|
Pridané:
17.9.2007 12:54
treba mackat vkuse tlacitko DEL nad tou slozkou vindovs
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
17.9.2007 13:21
...Alebo netarat hluposti ako su tie uvedene vyssie lebo nebyt microsoftu tak je planeta a SLOVENSKO jakbysoľ sto rokov za opicami. Vsetci to pouzivaju ale nadavaju. Linux vzivote ziadnu revoluciu neurobi takze vy co to pouzivate miernite svoje komentare... A vobec, ak je tu niekto lepsi ako ujo Gates nech tu rovno postne link na jeho stiahnutie ze uvidime nieco aj v praxi nie len v prazdnych slovach.
Zdar...
|
| |
lam1t0
Od: lam1t0
|
Pridané:
17.9.2007 14:20
Takyto nazor som mal aj ja ked som mal 15... No ale to uz je davna doba a ked uz clovek casom do toho viac vidi, tak pochopi. Mozno by bolo dobre keby si si pozrel historiu ako to vsetko zacalo.... V skratke.. Ujo Bill Gates nebol ani tak dobry programator ako dobry obchodnik. Mozno ani nie tak dobry obchodnik, ako chlapec ktory mal sakra stastie. Pretoze v svojich zaciatkoch predal licenciu na uzivanie neexistujuceho operacneho systemu (buduci MS DOS) firme IBM a pritom nemal ani ciarku kodu. Nielen ze nemal ani ciarku kodu, on urcil taky termin, ze sa to ani nedalo stihnut naprogramovat... avsak na stastie nasiel nejakeho cloviecika v zapichnutej kancelarii, ktory uz takyto system mal napisany... a \"za par dolarov\" ho od neho kupil. No a zarobil tazke miliony... Tomuto ja uspech nehovorim.... To mi skor pripomina toho chlapca z anglicka, ktory 3 roky mal neexistujuci eshop, ludia platili ale on tovar neposielal... Ibaze tento chlapec Bill prisiel k tomu ako mucha k hovnu....
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
17.9.2007 15:04
Dobre zdokumentovane je to vo filme: Pirates of Silicon Valley
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
17.9.2007 15:02
To snad nemyslis vazne.
Nebyt linuxu/bsd/unixu, tak by nebolo ani 5% serverov, ktore existuju teraz, lebo MS to stale a stale nie zvladnut, nedaju sa poriadne ovladat na dialku, nemozno ich ovladat konzolovo, jednoducho a priamociaro.
A potom nech mi tu nejaky debilko vravi o tom, ze keby nie je MS, tak nie je ludi.
Anit en tvoj dsl.sk by nebol.
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
17.9.2007 16:22
Len sa pripajam k nazoru PanaDana, totiz ja nikomu nenadavam v svojom prispevku, radsej sa zdrz komentara nabuduce. Faktom je ze vsetci sa odchovali na produktoch MS no a potom uz iba kritizuju.. múdre lamky :o) nie nechcel som nikoho urazit ale aj ked bol ujo Gates iba dobry obchodnik tak AJTAK mu vacsina ludi co tu kritizuju nesiaha ani po clenky!
|
| |
NE3O
Od: NE3O
|
Pridané:
17.9.2007 20:33
Najprv si precitaj nejake fakty kamos>>>napr Bill GAtes vobec NEVIE programovat...vsetko co ma ukradol alebo za par korun odkupil ako tvrdi Mik3Z. On ma na programovanie ludi ale sam nevie ani hovno...takze ten tvoj Bill je este co sa tyka vedomosti o programovani vacsie "hovno" ako si ty...
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
17.9.2007 23:26
"let the flame begin" povedal Boh a stvoril magorov tvojho kalibru co ajtak nic ine nevedia ;)
RESPECT
|
| |
linux-is-good
Od: linux-is-good
|
Pridané:
18.9.2007 7:40
A preco si nedas miesto tych trapnych windowzov LINUX??? vsak to je super cool system,sa divim,ze vsade je windowz,asi im z Mrkwosoftu platia,aby to vo firmach mali. aj tak je linux cool,ten prikazovy riadok je cool a tak,na windowzoch sa len hrate,debili co to kupujete. ja newim,preco LINUX ma tak malo ludi,ale to su ti co vedia naco je comp,nielen na hranie,ale aj na serioznu pracu.drbnite si na comp Gentoo alebo UBUNTU a ste cool,nie chujowy derawy windowz, som ho videl raz u kamosa a tam ze antivirus a tak, nahovno cele.ja mam LINUX a antivirus nepotrebujem,lebo som cool,aj si na LINUXE vyhonim,to zawidite trapkovia s legalnym windowz,na nom si nehonite,co?. aj tak wsetci raz prejdu na LINUX lebo budete chcet byt cool,aj hry na nom budu. CHudaci mrkwosoftowi.
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
18.9.2007 21:10
Alebo vies perfektne parodovat alebo si na inej vlnovej dlzke ako 90% ludi co tu su, skus si dokoncit zakladnu skolu hej? ...
|
| |
Linux. je pre male deti
Od: Linux. je pre male deti
|
Pridané:
19.9.2007 9:12
ked chces pracovat, kup si apple, ked hrat hry, windows, ked sa hrabat v zdrojovom kode, tak linux
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
17.9.2007 13:52
Nebyt MS, tak 90% z vas by nevedelo pouzivat pocitac. No schvalne, kto z vas "true" lunexakov zacinal na lunexe?
|
| |
m6r3k
Od: m6r3k
|
Pridané:
17.9.2007 15:05
ja uz ako chlapec !lunex je fakt dobry syrcek :D
|
| |
kane77
Od: kane77
|
Pridané:
18.9.2007 21:56
ja som zas lunex velmi nemusel.. radsej karicku :)
|
| |
42100
Od: 42100
|
Pridané:
17.9.2007 16:07
Ja som zacinal na PP01.
|
| |
Bozzerang
Od: Bozzerang
|
Pridané:
17.9.2007 18:45
Ja som začal na Ferneš
(fernet)
|
| |
Atari
Od: Atari
|
Pridané:
17.9.2007 20:21
ja som zacinal na zlatom krasnom ataricku 800XE... kokos to bol stroj... OS BASIC potom BASIC 1000 potom 2000 a 3000
ci posledyn TURBO BASIC... hehe bez toho OS to necucalo nic hehe ani napisany soft heh.. to folo huste a ludia na tom slapali jak na drogach... no ja som len gemblil... ale inac by som povedal ze ten system BASIC mal hodne co spolocne s BASICOM ktory bol i v dose :-)) heh to boli casy.. ne jak teraz ZE PC alebo microchvost
|
| |
cca
Od: cca
|
Pridané:
18.9.2007 23:42
Ked si spomenies bol tam vtedy aj Microsoft Basic. To bol moj prvy kontakt z Microsoftom...
|
| |
Richie9
Od: Richie9
|
Pridané:
18.9.2007 9:30
Tak ja neviem ako vi ale va som aj vyrastal na linuxe totizto ked ja som zacinal s pocitacmi vtedy microsoft este ani neezistoval !!!Maly sme unix a vms !A nebit ludi ako ja tak microsoft ani nema take inperium.Vtedy ked sme roznasaly MS dos nas aj podporoval a teraz by nas najradsej dal zavriet.A dalsia vec je ta ze mlady zacinajuci ludia ani nemaju volbu lebo v skolach maju Windows.Ak by aj v skolach zacinaly na linuxoch co je zadarmo a dost ma prekvapuje preco puzivaju Windows tak by bol linux minimalne tak prirodzeny ludom ako Windows cize rozhodne nesuhlasim s tym ze to nie je dobre a je to prilis zlozite !Nie len to ich naucily a nemaly moznost volby.
|
| |
truhlik
Od: truhlik
|
Pridané:
17.9.2007 14:22
no, ja som zacinal na pmd85 a potom atari 800XE, neskor MSDOS, win3.0, sun os, linux, win3.1..98...xp, jak mam vediet co pocitate za zaciatok prace s pocitacmi?
Inak je pravda ze gates rozsiril pocitacovu gramotnost, ale jeho pristup a hlavne pristup m$ je hrozny ... ludia maju dost diktovania od jednej firmy, chcu sa slobodne rozhodovat a mat pocit, ze ich nikdo nesleduje. Od cias winXP uz nikdo normalny neveri ze win nema zadne vratka na zhromazdovanie uzivatelskych a marketingovych udajov. Preto sa vsetci zaoberaju viac linuxom a preto sa o nom viac hovori. Ked je niekdo skratka pocitacovy analfabet tak pod linuxom moc toho nespravi. Ale pod win ma vecsiu sanciu. Otazka je za aku cenu. A najvecsia ironia je ze m$ len prebera a skupuje technologie a potom ich predava dalej. Win aj tak vyzera, je to len zbastlenie roznych veci dokopy a vysledok je rovnaky - nestabilita, nekompatibilita, a premrstena cena.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
17.9.2007 15:31
Ja by som povedal, ze MS podporuje rozumne technologie a projekty. Keby niektore MS neodkupil, boli by davno skoncili a nikto by o nich dnes nevedel.
"vysledok je rovnaky - nestabilita, nekompatibilita, a premrstena cena. " - kolko je prosim pekne distribucii lunexu? :), takze zatracovat win kvoli nekompatibilite je dost vtipne. Nie je tajomstvom, ze lunex je "stabilny" kvoli tomu, ze tie najrizikovejsie aplikacie sa tam jednoducho ani nespustia. Premrstena cena, vy by ste zrejme pracovali za cukrovu vatu, ze?
|
| |
lam1t0
Od: lam1t0
|
Pridané:
17.9.2007 15:37
No ale MS odkupuje iba projekty, ktore zapadaju do jeho vizie buducnosti... a vies ako to robi s konkurencnymi, aj povedzme neviem akymi dobrymi projektami? Jednoducho... kupi necha skrachovat... alebo podlapli neviem koho a projekt umrie sam... pretoze MS je hold monopol.. a moze si taketo praktiky dovolit.. a to je smutne :(
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
17.9.2007 15:45
podla teba by mal teda sponzorovat konkurenciu? Dobre, viem ze ty to tak budes raz robit... MS spravil pre celu it spolocnost viac ako ktokolvek iny, takze urcite "zasluhy" by mohol mat, ale rypalovia ako ty sa vzdy najdu.
|
| |
lam1t0
Od: lam1t0
|
Pridané:
17.9.2007 15:52
No aby sme sa pochopili.. ja netvrdim ze ma sponzorovat konkurenciu... len ze vyuziva praktiky nekalej konkurencie, za co je aj teraz trestany. A prave to je to smutne, ze vdaka dominatnemu postaveniu to moze robit. Predstav si taky automobilovy priemysel. Ako by to vizeralo keby bola jedna Monopolna spolocnost a nicila by ostatne nie na zaklade kvality, ale jednoducho podlati niektoreho zo subdodavatelov a ta nadejna firma zkrachuje. Keby bol svet podla Majkrosoftu, tak by neexistovala ani Marketing... pretoze by nebolo mozne nikoho vpustit na trh... este ze tu mame tie protimonopolne urady.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 16:32
toto prirovnanie a celkovy koment je najhlupejsi aky som dnes pocul
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
17.9.2007 18:19
toto bozzove vyspovedanie bolo najhlupejsim prispevkom akym mohol prispiet, chlapik nad tebou ma svatu pravdu a neda sa mu ani jedna veta vytknut. ale tie protimonopolne urady casto tiez spinkaju no bez nich si to naozaj neviem predstavit
|
| |
kane77
Od: kane77
|
Pridané:
18.9.2007 22:04
distribucii linuxu je vela... no a?
ak mate namysli virusy, spyware tak mate pravdu - nespustia sa..
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
17.9.2007 15:35
co to tu pisete,
si myslite ze keby Billa v 13 zrazil autobus tak tu teraz piseme na papier...
MS zneuziva svoje monopolne postavenie!
koniec.
si myslite ze europska unia si to vymyslela? Kto iny ako EU to ma posudzovat.
USA sa majkrosoftu stavat nebudu
1. Je to americka firma takze z kazdeho predaneho winu idu dane do americkeho rozpoctu.
2. MS ma kupenych "zopar" politikov v USA.
a vyska tej pokuty nebola vytiahnuta z klobuka, ale % ZISKU ktory ziskal MS zneuzivanim postavenia...
|
| |
lam1t0
Od: lam1t0
|
Pridané:
17.9.2007 15:40
Pekne povedane... sam by som to lepsie nesformuloval :)... vidim ze aspon cast ludi vie o com je rec....
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
17.9.2007 18:22
pravda
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
17.9.2007 23:42
mám rád
francúzske operačné systémy
grécke softvéry
poľské autá
švédske víno
a
rumunské reggae
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
17.9.2007 15:38
ja som tiez zacinal na Wine.. ale keby som mohol tak davno vymenim Win za linux.. Bill Gates ako sa tu uz pisalo nieje nijaky programator ktory vytvoril nieco svetaborne to zanho spravila kopa ludi ktorym zato zaplatil.. no a co sa tyka napr novej Visty je to pekne prebrate jadro z linuxu a ponabalovane o windowsove aplikacie a kraviny co nikto nikdy nevyuzije.. a potom to tak vyzera ked po dvoch mesiacoch poriadneho pouzivania straca na kompatibilite mimimalne 70%.. a ked som videl poziadavky na Vistu.. preboha na ktory linux ti treba 1024MB RAM a 256MB grafiku, to akokeby som si siel zahrat nejaku poriadnu hru .. a to len operacny system
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
17.9.2007 18:22
jadro z linuxu ? ved to je len dokodovany win uz z cias svojich zaciatkov ( netvrdim ze vtedy to nebolo ukradnute ale linux to nie je )
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
17.9.2007 21:51
no ked si zozenies linux z pres par rokov vidis tam taky isty "pekny" style ako to nazvali vo Viste black glass a tiene za oknami 3D plocha proste je to pekne okopcene zo stareho linuxu ked este linux nerobil licencie takze microsoft sa mohol zas nabalit ..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 16:27
AKO NECHAPEM CO TEN MAJKROSOFT RIESI, MOHLI BY TO SPRAVIT ZE PRI INSTALACII SA SYSTEM SPYTA CI SI PRAJE INSTALOVAT WMPvX A CI SI PRAJE UZIVATEL INSTALOVAT INTERNETOVY PREHLIADAC IE...UZIVATEL SI KLIKNE NA YES OR NO A JE VEC VYRIESENA... PRETOZE SI MYSLIM ZE EUROPA NEMOZE PRIKAZOVAT AKY SOFT MA VYDAT A CO DON ZABUDOVAT.ALE JE AJ PRAVDA ZE NESMIE TO ZNEUZIVAT A NUTIT LUDI POUZIVAT ICH PRODUKTY... TAKZE ZLATA STREDNA CETA A NECHAT VYBRAT SI UZIVATELA
|
| |
gidy
Od: gidy
|
Pridané:
17.9.2007 17:31
vypni si caps lock
|
| |
jojo
Od: jojo
|
Pridané:
17.9.2007 17:39
My to pripomina jak keby adobu zakazali do photoshopu davat filtre lebo niektory ludia ich nepouzivaju resp. viuzivaju plug-in filtre...
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
17.9.2007 17:46
a nemalo by sa to vztahovat len na XP bez Windows Media Playera ale aj na ten bordel Explorer!
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
17.9.2007 17:47
To akože pokuta je dokopi približne 1 078 470 250 USD a to je 26 226 113 800 slovenských korún, no ďakujem pekne ale nechcel by som... To aký ksicht musí nahadzovať Bill? On už aj farby mení, nie?
|
| |
Jakub
Od: Jakub
|
Pridané:
17.9.2007 17:52
No tak to už nieje sranda. Pozrite si http://897376.imageshock.eu
Asi tak sa tváril keď sa to dozvedel, potom dostal šok a padol do kómy :-D
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
17.9.2007 18:07
tak TOTO je pokuta.. nie jak 1 mega pre "kerfúr" :p
|
| |
Norwaiz
Od: Norwaiz
|
Pridané:
17.9.2007 19:29
linux je fajn system, zial na pouzivanie na desktope si este bude musiet pockat 2 roky...dovtedy zostavam pri nejamensom zle- woknaXP :(
|
| |
bubu
Od: bubu
|
Pridané:
17.9.2007 23:18
to sa hovorilo uz pred 5 rokmi
|
| |
Norwaiz
Od: Norwaiz
|
Pridané:
18.9.2007 8:19
mne je fuk co sa hovorilo pre 5mi rokmi, ja to hovorim teraz...;-)
|
| |
:P
Od: :P
|
Pridané:
18.9.2007 11:12
davam bolsevikovi rok
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
17.9.2007 20:17
SWEET, co dodat, aspon to tu bolo skorej ako v spravach na markize :)
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
17.9.2007 20:48
Povodne som sa nechcel zapojit do flame-u, ale nedalo mi. Mili pseudolinuxaci stahujuci distribucie typu Ubuntu a Mandriva: Ako bolo spomenute vyssie, Linux ziadnu dieru do sveta zatial neurobil a ani neurobi. Tak ako na klasickych desktopovych staniciach (pozrime si statistiku), tak ani na serveroch (schvalne, ktore velke projekty, ci serverove riesenia bezia na linuxe? Ak ano, ake percento to je oproti serverovym rieseniam typu solaris atd. ?) Percenta su zial maximalne jednociferne. Preto ruku na srdce mohutni pouzivatelia ovladajuci max. prikazy (man, df a top), uz konecne priznajte, ze Linux sa nemoze prezentovat ako seriozny multiplatformovy OS, ale stale skor ako projekt par nadsencov a studentov a tym aj ostane.
Dakujem za pozornost.
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
17.9.2007 23:18
A toto si uz pocul? Dell predava notbuk s operacnym systemom pre par nadsencov! No nevyuzi to!
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
17.9.2007 23:34
Spravne si povedal, par nadsencov. A dakujem, ponuku nevyuzijem, Dell ako znacku neuznavam- konieckoncov o ich kvalite svedci toto zufale rozhodnutie.
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
18.9.2007 0:45
A pocul si ze vraj aj francuzsky parlament je len par nadsencov?
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
18.9.2007 8:55
V podstate ano :o) francuzi boli vzdi cudni...
|
| |
zyx
Od: zyx
|
Pridané:
18.9.2007 9:19
Tak potom je urcite aj taliansky parlament zopar cudnych nadsencov. A aj vyrobcovia set-top boxov a smartphonov...
|
| |
Kiwi
Od: Kiwi
|
Pridané:
18.9.2007 0:26
XP 72 %
2000 7.4 %
2003 2.4 %
Vista 2 %
2003S 0.6 %
64XP 0.2 %
98 1 %
NT 0.1 %
Mill 0.3 %
Linux 8 %
BSD 0.1 %
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
18.9.2007 10:01
Nabuduce poprosime aj so zdrojom.
|
| |
Wiki
Od: Wiki
|
Pridané:
18.9.2007 13:45
http://history.toplist.cz/stat/?a=history&type=2
;)
|
| |
andy
Od: andy
|
Pridané:
18.9.2007 14:03
Pani,
nerobte si ziadne iluzie, ta pokuta je len 5% z rocneho zisku M$, nijak mu to neublizi.
|
| |
...keby si sa z vyznal
Od: ...keby si sa z vyznal
|
Pridané:
19.9.2007 9:15
..tak by si vedel, ze pokuty sa ukladaju z obratu, dilino
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
18.9.2007 18:36
Ale kazdopadne ...pokutovat ms za to ze dava no windowsu media player je ako pokutovat automobilku za to ze montuje do aut klimatizaciu. Btw, ajtak skoro nikdo ten spominany windowsacky media player nepouziva...
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
18.9.2007 19:19
Tvrdím přesně to, co napsal BOZZ a co nedokázali pochopit manažeři Microsoftu několik let... měli udělat výběrovou instalaci, aby si lidi mohli vybrat co chtějí a ne aby to dělal Dino Muhagic za ně.
A proto se ptám, když to ví BOZZ, budou to někdy vědět v Microsoftu? :-D
|