| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
17.9.2007 8:08
to sa dalo očakávať
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
17.9.2007 12:35
Tzv. 200-dolárový noutbúk, ktorého masová produkcia začala v polovici júla?
Ešte niečo nové o ajFoune, please...
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
17.9.2007 13:34
v roku 2009 bude tych 433MHz smiesnych... vlastne su smiesne uz teraz. haha
Mohol by niekto prist s projektom "One-Tv-Per-Child", ved aj na Slovensku sa dnes najde vela starych, ciernobielych TV, urcite by tym zomierajucim deckam urobili radost a my by sme zarobili a zbavili sa odpadu. Vlastne aj pouzite kondomy by sme im mohli v ramci dalsieho projektu velmi lacno predavat, ved uz viac ochoriet nemozu, tak nech sa aspon nemnozia :).
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
17.9.2007 14:15
Podla tvojho nazoru usudzujem, ze si primitivny clovek, ktory ani nevie, co so sebou robit. Ty si cely smiesny, zober si notebook, ktory slape na baterky, tak frekvencia automaticky kles na 500-600MHz a oproti 433MHz to nie je skoro ziadny rozdiel.
Druha cast prispevku snad ani nemusi byt komentovana, hovori za teba.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
17.9.2007 15:16
Mozno som primitivny, ale aspon nie som odkazany na noutbuk za 100$ a dokazem si zarobit slusnou pracou.
|
| |
tvoj analny operator
Od: tvoj analny operator
|
Pridané:
17.9.2007 15:40
no myslim si, ze ten notebook nie je urceny pre multi-miliardarov ako si ty...hadam po 50 clanku by ti mohlo byt jasne, ze je urceny pre rozvojove krajny...a vlastne tymto prispevku si potvrdil co si napisal....si primitivny...
|
| |
$amo
Od: $amo
|
Pridané:
17.9.2007 18:02
Pridávam sa, takého na takého primitíva som dávno nenarazil. Mal by si niekedy pozrieť správy, aby videl, ako žijú ľudia, ktorí nemali také šťastie ako on a nenarodili sa aspoň v priemerne zarábajúcej rodine. On si určite aj v ôsmych rokoch sám na seba zarábal.
Aj čierny humor má svoje hranice, on ich však nepozná.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 18:54
VHODNÝ NOTEBÓK NA OPERU !
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
17.9.2007 17:46
tak ja som rozhodne za asus eee,OLPC sa nechyta.
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
18.9.2007 10:03
presne tak
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 19:50
Taku kalkulacku v roku 2009 mozem hodit za psom
|
| |
WiFIHacker
Od: WiFIHacker
|
Pridané:
17.9.2007 23:13
nemaju na chleba, ale na new 100dolacovy note uz budu mat..hehe ..je to len dalsi marketingovy napad od gigantou ako zarobyt este aj na chudakov..dobry plan;)))
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
18.9.2007 9:38
Evidentne ma viacero ludi podobny nazor ako ja.
|
| |
tvoj analny operator
Od: tvoj analny operator
|
Pridané:
18.9.2007 14:34
chyba tam windowzz....preto je to tak na picu...keby tam bol windowzz tak by bolo vsetko fajn...kto nechce windowzz je vadny...
|