| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Od:
|
Pridané:
16.9.2007 14:30
Neviem ako vas ale mna tie nedostatky stvu. Mohli by nebyt. Mozno to este domyslia aby to bolo super
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
16.9.2007 14:34
google mysli na buducnost, myslis ze budes do smrti behat s flaskou?
|
| |
pomooooc
Od: pomooooc
|
Pridané:
16.9.2007 14:32
neporadi niekto co robit aby sa mi neukladali spravy odoslane aj prijate v gmaily? pouzivam ho cez outlook a mam nastavene aby sa spravy stiahnute aj odoslane mazali ale stale sa mi ukladaju kopie... :(
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
16.9.2007 14:45
je to v nastaveni gmailu priamo na stranke. tiez nieco v zmysle ukladania kopii
|
| |
pomoc
Od: pomoc
|
Pridané:
16.9.2007 14:47
Prave ze to mam nastavene aby to neukladalo...
|
| |
pomoc
Od: pomoc
|
Pridané:
16.9.2007 14:50
Asi preto ze to je stale BETA verzia...
|
| |
Chef
Od: Chef
|
Pridané:
16.9.2007 16:15
Nastav si ako odosielaci SMTP server iny ako gmail, napriklad svojho providera (nieco ala smtp.tcom.sk, atd. da sa zistit priamo u tvojho providera). Potom Ti nebude ukladat odoslane do sent items na gmaily.
|
| |
marko358
Od: marko358
|
Pridané:
16.9.2007 17:04
a to potom chces cakat kym niekomu dojdu od teba maily za pol hodinu
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
17.9.2007 7:47
tak to mas potom fasa polhodinoveho ISP teda =D
|
| |
pomoc
Od: pomoc
|
Pridané:
19.9.2007 15:31
no mozno by to pomohlo na odosielanie ale tie prichadzajuce sa stale ukladaju... :(
|
| |
Od:
|
Pridané:
16.9.2007 15:03
Gmail by uz konecne mohol byt vo finalnej verzii. Uz od roku 2004 je v Beta testovaniu a je rok 2007 pomaly 2008 a stale je to o tom istom
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
16.9.2007 16:12
mne gmail vyhovuje tak jak je ale tiez by uz mohli pridat nieco nove do neho
|
| |
Bozzov vtak
Od: Bozzov vtak
|
Pridané:
16.9.2007 16:02
tak ja teda neviem...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.9.2007 16:21
Asi by sa hodili nejake kondomy s logom Google...
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
16.9.2007 17:41
Som zvedavy ci to bude lepsie ako Live Mail Desktop. Inak pochybujem o tom. Hrozny dizajn ocakavam i ked clovek nikdy nevie.
|
| |
adyy
Od: adyy
|
Pridané:
16.9.2007 18:57
Niekto ocakava nadupany dizajn a niekto zas prehladnost a funkcie - to ti ponuka google ;)
|
| |
science rules!
Od: science rules!
|
Pridané:
17.9.2007 10:13
no veru, Live Mail Desktop nic nove akurat pekne vyzerajuce, bez nejakej prevratne novej funkcnosti, ktora by posunula emailovu komunikaciu dalej, ako to urobil Gmail...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
16.9.2007 18:34
"Najväčšou nevýhodou je samozrejme neuloženie odoslaných správ cez emailového klienta na Gmail účet, na ktorom je pri bežnom používaní zaznamenávaná celá komunikácia v podobe konverzácií." > vid i prispevok vyssie, gmail uklada vsetky spravy, ibaze pri odoslanych je to do odoslanych=) staci ich len dat presunut do prijatych a je ich mozne stiahnut i inym mail klientom
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.9.2007 19:05
Nedeľa, 16. septembra 2007, dnes má meniny Ľudmila, zajtra Olympia DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
16.9.2007 20:15
"Najväčšou nevýhodou je samozrejme neuloženie odoslaných správ cez emailového klienta na Gmail účet, na ktorom je pri bežnom používaní zaznamenávaná celá komunikácia v podobe konverzácií."
Toto co ste napisali nie je pravda...Ja pouzivam Outlook Express a ked v nom poslem mail cez Gmail, tak ho v pohode ulozi do odoslanych poloziek v samotnom ucte...takze vo co de?
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
16.9.2007 22:32
Ďakujeme za upozornenie, bolo spresnené.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.9.2007 16:55
Za to ze sa volas rovnako ako server este nemusis vyt drzy!!!!!
|
| |
bubo
Od: bubo
|
Pridané:
18.9.2007 22:22
bu bu bu :)
|
| |
super sutaz
Od: super sutaz
|
Pridané:
17.9.2007 21:13
http://www.homervsbender.com/?ida=310
|