| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
10.9.2007 14:00
Sikovny clovek
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
10.9.2007 14:04
nezabezpecena komunikacia nie je zabezpecena, takze az taky sikovny nemusel byt, nic neodsifroval, je to na urovni nbu1234.
Otazkou je, preco na ambasadach nepouzivaju nieco bezpecnejsieho.
|
| |
Marko
Od: Marko
|
Pridané:
10.9.2007 14:17
Sikovny urcite bol, lebo dostal zaujimavy napad a ten zrealizoval.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
10.9.2007 14:27
Vykradnem ti dom, tvoje osobne veci predam cez internet a to mi mozes dakovat, ze som ti ukazal bezpecnostne medzery v zabezpeceni tvojho domu... Skvely napad, hej?
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
10.9.2007 14:35
Nemas celkom pravdu, nikde sa nepisalo, ze predaval osobne maily majitelov uctov, len ziskal ich cisla a prihlasovacie mena. Tak ako keby si ty ziskal adresu a klucik od domu, ale nepouzil ho. On len vzal a ukazal adresu a ukazal svetu, ze modry klucik je od vchodu do domu, zeleny do pivnice atd.
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
10.9.2007 14:40
ja som zistil ze na routri mozem odchytavat hesla z pocitaca starej mamy vedla v izbe, som bezpecnostny expert
a tvrdit ze je to bezpecnostna chyba TOR siete je ako tvrdit ze vsetky nesifrovane protokoly su chybne
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
10.9.2007 15:01
"...a tvrdit ze je to bezpecnostna chyba TOR siete..." a kto to tvrdi?
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
10.9.2007 15:25
ok, tak bez toho "bezpecnostna". V kazdom pripade to nie je chyba ale vlastnost
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
10.9.2007 15:51
kde sa hovori o tom, ze je to chyba tor siete?
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
11.9.2007 18:12
heh... jj :))) ano my sme v praci scanovali siet a odchytavali internu komunikaciu ... mame cca 50 zamestnancov a to bolo co pozerat... jedina nevyhoda bola to "Skur..ne" nmozstvo dat .... ale hesla a loginy :)))) akoby si cital noviny :)))
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
10.9.2007 20:42
nbusr123
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
10.9.2007 21:25
asi (ne)citali clanok o anonymizacnych tor sietach na DSL.sk, na ktory mimochodom v tomto clanku chyba odkaz...
BTW: inak sa mi to zda byt doslova debilne, ved on zoseba spravil nieco ako providera :D. to ako fakt je tak "microsoftacky" vymyslene ze si mozes spravit Tor server a uz len cakas kto sa ti tam napoji a citas jeho postu? :D
BTW: som za uplne odanonimizovanie internetu! tor je nastroj pre pedofilov, hackerov, podvodnikov, teroristov, siritelov poplasnych sprav a kadejaku haved. A este sa cezto napaja par (paranoikov) na mail...
|
| |
head
Od: head
|
Pridané:
10.9.2007 14:09
nbusr123
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
10.9.2007 14:14
Na zaciatku mate chybu
Bezpečnostný expert Dan Egerstad, ktorý vzbudil na konci augusta pozornosť bezpečných expertov...
Asi ste chceli napisat bezpecnostnych expertov a nie bezpecnych, opak by bol nebezpecni experti? :D
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
10.9.2007 14:51
odpišem ti za DSL.sk
PH/DSL.sk
Ďakujeme, samozrejme máte pravdu, opravené.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
11.9.2007 20:03
Myslel si to takto ?:
Porno expert Dan Egerstad, ktorý sexuálne vzrušil na konci augusta porno expertov...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
10.9.2007 16:10
Mam otazku. (mozno to bude aj dalsi canok) Idem na stranku http://t-mobile.sk a chce to odomna meno a heslo. Potom dam http://tmobile.sk a hodi mi len cieryn text ze tmobile.
Je to normalne? Lebo som chodil normaln cez http://tmobile.sk a vsetko vzdy islo.
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
10.9.2007 16:37
je to uchylne, ale treba dat pred to www.
Idem platit akurat fakturu. Najpr nejaka kontrolna SMS a pootm webPin, ale aj tak to nejde lebol je to pilot. Opatrenia ako v NSA, hlavne ze doteraz sa heslo posielalo nesifrovane
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
10.9.2007 16:54
Museli nieco dodrbat. lebo ja nikdy nedavam www. (nechce sa mi ) :)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
10.9.2007 17:08
asi maju noveho spravcu ... len sa im este neozval :o) ...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
10.9.2007 18:30
Tak toho asi poznam. Uci u mna na skole informatiku.
|
| |
Taliban
Od: Taliban
|
Pridané:
10.9.2007 19:05
takze Iran ? nuz chlapec sa moze zacat baaaat, svata vojna ho neminie ....
|
| |
phpbb3.sk
Od: phpbb3.sk
|
Pridané:
10.9.2007 20:32
dobry clanok konecne zase nieco zaujimave po tych torentoch :D
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
11.9.2007 11:59
http://tarminastirsvk.szm.com//ELKOSHOP.html
|