| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
10.9.2007 9:28
mozte mi prosim vysvetlit ich vyhodu, alebo vynimocnost? dakujem :D
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
10.9.2007 9:38
-Nizsia spotreba (vhodne pre notebooky)
-Nizsia cena (Segment Low-End)
-Postacujuce ako mobile riesenie
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
10.9.2007 11:25
thanx
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
10.9.2007 9:28
Príspevok bol zmazaný pre nevhodný a/alebo vulgárny obsah.
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
10.9.2007 9:40
Spamujes snad v kazdej diskusii na kazdom portali. Vyjadruj sa k teme.
DSL.sk poprosim zmazat a zachovat serioznu diskusiu
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
10.9.2007 9:42
To len dokazuje, ze uzivatelia IE nie su take lamy, ako sa o nich hovori. :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
10.9.2007 9:45
kokos tak toto je uz fakt ze uplne seriozny test jak svina....
spamovat na forach kde to nikoho nezaujima trapnymi testami
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
10.9.2007 9:48
Celosvetovo ma IE najvacsi podiel, takze ten tvoj test je k nicomu.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
10.9.2007 9:56
Ja napriklad pouzivam FF, ale ked som v praci tak nemam na vyber a kvasim na IE. Takze je to dost neobjektivne
|
| |
Stentch
Od: Stentch
|
Pridané:
10.9.2007 10:20
čo máte stále s tými prehliadačmi.. dzeci... ja mam IE, FF, operu, kto je viac?^^ :P
|
| |
Dimitry
Od: Dimitry
|
Pridané:
10.9.2007 15:04
ja mam k tomu este aj Netscape a Amayu :P
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
10.9.2007 14:17
ja mam este aj netscape navigator
|
| |
bubu
Od: bubu
|
Pridané:
10.9.2007 17:29
a ja mám aj maxthon2 a safari
|
| |
durotrulo
Od: durotrulo
|
Pridané:
10.9.2007 23:47
a ja mam klobasku a gulky medzi nohami
|
| |
xxxx
Od: xxxx
|
Pridané:
12.9.2007 14:58
lol
|