| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
brano2
Od: brano2
|
Pridané:
7.9.2007 10:25
Ak som spravne pochopil, ide len o lepsi enkoder a sucasne mp3 dekodery to vedia prehrat?
V tom pripade je to zaujimavejsie ako nejake novsie formaty, ktore nemaju podporu v prenosnych prehravacoch.
|
| |
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
Od: WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
Pridané:
7.9.2007 17:31
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
POZOR ! Vynimocna akcia Orange rozdava zdarma SIM karty s kreditom 200 SK ! zaregistruj sa rychlo na
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
7.9.2007 10:31
no je to dobre, ale fakt len pre prehravace...na reprakoch by som rozdiel hned zistil.
|
| |
Lolofon
Od: Lolofon
|
Pridané:
7.9.2007 14:34
ten zistim aj na mp3 prehravaci. staci mat kvalitny prehravac a kvalitne sluchatka (na mp3jasi som v skladbach nasiel take veci, ktore mi doma aj v aute usli...)
|
| |
qwe
Od: qwe
|
Pridané:
7.9.2007 15:20
mam kamarata hudobnika ktory mi vzdy tvrdil ze on mp3 pod 256 kilo na mp3 prehravaci nepocuva...tak som mu raz urobil oblubenu pesnicku v 4 verziach: 96, 196 256, 320 ...nezistil absolutne ziadny rozdiel;)
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
7.9.2007 15:47
zalezi aj od skladby... ale 96 a 320 by mal pocut...
|
| |
qwe
Od: qwe
|
Pridané:
7.9.2007 18:05
ano zalezi, preto to bol jeho oblubeny zaner, ripovane z original CD, skladba ktoru dokonale poznal...mozno na kvalitnejsom zvuk.zariadeni by nezavahal ...vacsina ludi rozdiel v kvalite mp3 ale nerozozna, pri pouziti kvalitneho kodeku.
Napriek tomu, ja sam robim len 320ky a bol by som rad keby tak robil kazdy :)
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
7.9.2007 16:17
no myslim na mojom irivery t10 a sluchatkach koss plug by si rozdiel pocul okamzite
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
7.9.2007 16:19
a pouzivam podla moznosti ogg format s bitrateom okolo 128Kbps, co znie kvalitnejsie ako priemerna mp3 128Kbps
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
7.9.2007 10:32
Viac info a článkov najdete na www.digitalstudios.tym.sk
|
| |
710A
Od: 710A
|
Pridané:
7.9.2007 10:41
ta stranka je strasna, chlapce studuj lebo taketo hrozy ti len hanbu robia.
|
| |
andree
Od: andree
|
Pridané:
7.9.2007 12:33
no keby ten link nedaval pod kazdy clanok, tak to mozno ani trapne nie je... =)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
7.9.2007 13:46
Tutoriál si môžete pozriet tu. a slovo "tu" nie je ani hypertext link ani nikde nevidim link na ten tutorial ...
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
7.9.2007 13:47
ale dizajn sa mi paci az na tie klikacky na zaciatku
|
| |
Bogus...
Od: Bogus...
|
Pridané:
7.9.2007 10:56
Za 20 libier predavat kodek ktory zmensi mp3 na polovicu...
Kto je cielova skupina? Kto ma peniaze na tuto haluz (a cas prekonvertovat pesnicky) iste mu je jedno ze kolko miesta zaberaju mp3-ky.
Ten kto ma 128 Mb prehravac radsej si prilozi dalsiu 1000ku a kupi si 2G prehravac.
Audiofilovia sa na to vykaslu, lamy o tomto kodeku ani netusia ze existuje.
A aj tak 100% ze bude nejaka open source alternativa.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
7.9.2007 11:03
no nieco na tom pravdy bude...proste ten soft prisiel neskoro. mal prijst o par rokov skorej
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
7.9.2007 11:21
jasne, 10 rokov skor ty mamrd.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
7.9.2007 11:27
super prispevok na urovni cloveka v napravno-vychovnom ustave
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
7.9.2007 13:27
Cielova skupina som napr ja, keby to bolo zadarmo :P
O kompresiu a kodeky sa celkom zaujimam a aj vyuzivam, preto toto pokladam za velmi zaujimavu vec.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
7.9.2007 15:51
Vidno ze si expert, a kto si myslis ze kupuje massivne iPody?
Ta ista skupina si zaplati 20 libier aby si nemusela kupovat novy iPod ale zdvojnasobila si kapacitu stareho...
Ak bude mat len trocha marketingu a idiot proof gui tak bude dost popularny..
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
7.9.2007 15:51
ani nehovorim ze by ich mohol odkupit Apple...
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
7.9.2007 11:13
Podlamna je dost zbytocne robit nejake nove vecicky ktore zmensia kvalitu a tym aj velkost. Ved uz je doba ked ma prenosny prehravac aj 160 GB. A ak by som teraz kupoval mp3 tak by som kupil minimalne s 1GB (teraz mam 8 GB HDD (HDD nie v PC ale v prehravaci - to pre tych "inteligentnych") a som spokojny)
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
7.9.2007 15:59
su aj ludia co nevolili hdd opachu, ale flashku...
a ty 8G nemaju ani zdaleka... ja by som si hned zdvojnasobil kapacitu...
|
| |
ElNino
Od: ElNino
|
Pridané:
7.9.2007 11:58
Za stratu kvality to nestojí
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 12:21
je to hlupost, preco v dnesnej dobe obetovat kvalitu za "par" pesniciek na navyse? Ako tu uz niekto naznacil, ten kto ma viac ako 128MB sa na to vykasle a ti pod 128MB sa radsej uspokoja s tym, ze tam ulozia pesnicky tak na jednu par hodinovu cestu vlakom.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
7.9.2007 13:25
a co takto precitat clanok? ak si cital malo to zniet: preco v dnesnej dobe neobetovat kvalitu pri usetreni polovice miesta? napr namiesto 500 skladieb na 2GB na 1000 pri rovnakej kvalite?
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 14:13
ide o to, ze 1000 skladiev NIE pri rovnakej kvalite, ale pri horsej. Ak niekto este ma doma "stare" audio cd a ma aspon trosku lepsi audiosystem, tak rozdiel je badatelny uz pri mp3, nie to este pri zlom mp3.
Nie som ochotny stratit kvalitu, aby som namiesto 500*4 minuty = 2000 minut, co je asi 30 hodin hudby, ziskal 60 hodin. Nulovy vyznam.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
7.9.2007 16:03
Nehodnot co nepoznas, ked to vyskusas a budes naozaj pocut rozdiel tak mozes zatracovat...
a ked pocitat tak s vyslamy 128 pesniciek alebo 256 tam uz vyznam stupa... hlavne ak nestraca kvalitu, teda ak nestraca ludskym uchom pocutelnu kvalitu..
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
7.9.2007 16:22
Preboha, ono to je urcene najme na prenosne prehravace, nie na Hi-Fi audiosystemy, to je jasne.
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
7.9.2007 14:00
Alebo si kupit 160 GB iPod :)
|
| |
Majco
Od: Majco
|
Pridané:
7.9.2007 14:33
iPod je sračka...
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 14:47
je pre gayov
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
7.9.2007 16:04
IPod je najvacsy SHIT pod slnkom, nemate pre mna niekto jeden?
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 17:07
tvoje tvrdenie nedava zmysel
|
| |
bery
Od: bery
|
Pridané:
7.9.2007 19:34
pan je asi fekalista
|
| |
fú....
Od: fú....
|
Pridané:
7.9.2007 14:01
skúsil som.....a ten rozdiel v kvalite je ale dosť značný....
čakal som viac,alebo som náročný poslucháč??
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 14:15
Vobec nie si narocny posluchac, ten rozdiel pocuje kazdy, kto nema zalahnute v usiach. A pozor, bol to rozdiel medzi mp3 a zlou mp3, aky je potom rozdiel medzi zlou mp3 a napr. wav?
|
| |
runner47
Od: runner47
|
Pridané:
10.9.2007 13:17
wav nezachyti farbu zvuku takze aj wav je shit :D
|
| |
Stiahnut
Od: Stiahnut
|
Pridané:
7.9.2007 16:21
daj my link na stiahnutie :p
ked si to skusal
|
| |
Original Review
Od: Original Review
|
Pridané:
7.9.2007 16:06
When we compared the two (2) files on an MP3 player or iPod, the audio files’ differences were almost imperceptible. We went so far an attempting an experiment with an older person in his 50s; he was not actually able to tell the difference. On some tracks, the differences are more noticeable than on others, yet we were unable to find tracks with drastic differences.
|
| |
huhuhu
Od: huhuhu
|
Pridané:
7.9.2007 17:24
uz davno pouzivam nieco podobne, vola sa to Mp3Resizer (www.stahuj.cz)
|
| |
bruno
Od: bruno
|
Pridané:
7.9.2007 18:52
Mp3resizer nerobi nic ine ako prekomprimovanie s lame, takze velmi lame soft :-)
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
7.9.2007 21:44
off topic:
mohol by som podotknut ze mi zobrazuje IP adresy vsetkych prispievajucich? povazujem to za vaznu vec! ja som nesuhlasil aby bola moja IP zverejnena
|
| |
vajaj
Od: vajaj
|
Pridané:
8.9.2007 13:10
tak sem nepis!
|
| |
MITUS_SJP@azet.sk
Od: MITUS_SJP@azet.sk
|
Pridané:
9.9.2007 13:21
MITUS_SJP@azet.sk
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
10.9.2007 14:55
Je tu toho...taky MP3Resizer to vie tiez a je na svete uz asi 2 roky...tak aka novinka. MP3Resizer zpackuje aj na 5x mensiu velkost a to bez straty kvality zvuku...kto ma malu pamet v mobile a chce nake MP3 tak toto odporucam...
|