| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nechce sa mi robit
Od: nechce sa mi robit
|
Pridané:
7.9.2007 10:03
lepsie by boli 44 jadrove procesory so spotrebou 4 W
samozrejme, nie ze by nam to na nieco bolo...
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
7.9.2007 10:06
njn, sak sme taki skromni :D
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
7.9.2007 13:26
zacni vymyslat.. ktovie mozno to budes prave ty kto take nieco spravi.. ved ako v tom vtipe.. vsetci na nieco tvrdia ze sa to neda a vzdy sa najde jeden iniciativny blbec a urobi to :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
7.9.2007 10:27
samozrejme ze by ti to na nieco bolo :) komp by i mohol bezat cely den a noc 24/7/365 a zaroven by bol briutalne rychly...staci si len pozriet kolko procesov a kolko servisov si teraz bezi v kompe...by to vyslo tak ze 2 procesy na jadro...vlastne by si nikdy necitil zatazenie cpu :D
|
| |
JonnY
Od: JonnY
|
Pridané:
7.9.2007 11:45
teraz mi nemoze bezat comp 24/7/365 ? to je smutne :(
a preco by bol brutalne rychly? to by som mohol hrat 8x quake3 zaroven? to by bolo naozaj super, po inom netuzim....
:-/
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 17:15
Je zname, ze vacsina dnesnych aplikacii nevyuziva ani pritomnost 2 jadier, naco by nam boli 4? Neviem ako u teba, ale moje procesy 99% casu procesor nezatazuju, cize aj 1 jadro ma dost velky potencial pre beziace procesy.
1 aplikacia vyuzivajuca viac jadier sa vyvija tazko a narocne, nie su urcene pre beznych uzivatelov. Verim tomu, ze dobre napisana aplikacia pre 1 jadro moze bezat rychlejsie ako zle napisana pre 4 jadra.
|
| |
124563
Od: 124563
|
Pridané:
10.9.2007 0:19
Ty zakazdym ked niekde napises svoj nazor trepnes poriadnu blbost.
"1 aplikacia vyuzivajuca viac jadier sa vyvija tazko a narocne, nie su urcene pre beznych uzivatelov."
Skutocne, taky WinRAR je tajny software z laboratorii CIA alebo DivX kodek, ktory pri minimalnej zatazi disku vytazi dve jadra na 100%, takze rezerva je obrovska.
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
7.9.2007 10:33
Viac info so vsetkymi popismi najdete na www.digitalstudios.tym.sk
|
| |
Jozef
Od: Jozef
|
Pridané:
7.9.2007 11:28
Prosim ta, 1) chod spamovat inam, 2) ta stranka je po grafickej aj obsahovej stranke na urovni 12-13 rocneho decka.
|
| |
xsp
Od: xsp
|
Pridané:
7.9.2007 12:40
prosim ta, kde si prisiel na to, ze je to na urovni 12-13 rocneho decka? to by bolo kvalitativne snad lepsie, nie? .)
|
| |
fakty
Od: fakty
|
Pridané:
7.9.2007 13:13
neverim
|
| |
Norika Mojsejová
Od: Norika Mojsejová
|
Pridané:
7.9.2007 20:17
S tým dieru do sveta nespravis
|
| |
Braňo Mojsej
Od: Braňo Mojsej
|
Pridané:
7.9.2007 21:03
Norika ty buď ticho a nalej
|
| |
hAbakuk
Od: hAbakuk
|
Pridané:
7.9.2007 13:07
Intel sa vydal velmi dobrou cestou, pokial splni to co to je pisane tak to bude fakt supa
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
7.9.2007 17:52
naco niekomu bude na NB 4jadro ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.9.2007 21:04
Aby sme mali co vypluvat pri jedeni hrozna
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
7.9.2007 22:45
a teraz akoze ma intel prejst naspat od dvojjadrovych procakov k solo? sak to je normalny pokrok, s frekvenciami a spotrebou sa to hybe pomaly tak preco neist sucasne aj do viacerych jadier... casom na to budu aj aplikacie....
to je ako bilova veta este davno ze 640kB pamete bude dost... vtedy to fakt bolo dost...
|
| |
jedna vec
Od: jedna vec
|
Pridané:
8.9.2007 15:26
ta bilova veta mala ine znenie :D a billa pekne zahanbila :) ... aj tak zatial to nema zmysel davat do NB 4 jadra
|