| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Phoenix155
Od: Phoenix155
|
Pridané:
6.9.2007 16:34
WAAW akurat ten som si kupil asi pred tyzdnom...no este mi nedosiel...tak uvidime no....
|
| |
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
Od: WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
Pridané:
6.9.2007 22:26
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
POZOR ! Vynimocna akcia Orange rozdava zdarma SIM karty s kreditom 200 SK ! zaregistruj sa rychlo na
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
6.9.2007 16:42
pekna blbost :D to je mi novinka mam 5 usb a nezavadia mi ani keby boli vo vsetkych usb-cka.but robim na notepade alebo s misou tak neviem ako by mi zavadzali.IMHO blbost nic prevratne
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
6.9.2007 17:13
no zavadza to, ak pouzivas notebook mobilne a na kolenach.
ak ho mas na stole, bol tento komentar moc duchaplny... :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
6.9.2007 20:53
zavadzia to v taske... takto ho nemusis vyberat...
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
6.9.2007 18:23
notepade :)
vidim, ze nazor odbornika ;)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
6.9.2007 18:59
Asi sa chudak pomýlil myslel WordPad. :)
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
6.9.2007 19:38
? ty asi tiez nemas notebook..lebo by si vedel,ze myslel touch pad
|
| |
Bozz vodič helikoptery
Od: Bozz vodič helikoptery
|
Pridané:
6.9.2007 20:08
podla mna myslel helipad
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
8.9.2007 19:06
a ty si riadny LOLO
|
| |
WiFIHacker
Od: WiFIHacker
|
Pridané:
7.9.2007 23:58
alebo OdPad :)))
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
6.9.2007 16:44
no to som zvedavy co na to povedia hpcka, ktore maju USB konektory orientovane pod sebou na tesno horizontalne, vlastne 90% notebookov ma USBcka orientovane vertikalne. To sa "oplati".
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
6.9.2007 17:06
Ten konektor je otočiteľný, ako sme písali v článku. Pozrite si na linkovanej stránke flash animáciu, dá sa osadiť aj pri horizontálnom aj vertikálnom porte.
Neviem, čo myslíte vyjadrením vertikálne, ale ak skutočne to, že USB port po dĺžke smeruje kolmo dole, tak silne pochybujem, že to má tak 90% notebookov. Ale tomuto kľúču je to jedno.
Pri dvoch konektoroch nad sebou toto môže ísť do vrchného a telo otočené kolmo hore, dolný zostáva voľný. USB flash smerom hore je oveľa pohodlnejší ako smerom od notebooku, ak ste niekedy pracovali s notebookom a flash kúčom smerom von, vedeli by ste... :)
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
6.9.2007 17:21
DSL.sk ma pravdu ,.az nato ze neviem ci ste tu flash animaciu vobec aj vy pozerali ,pretoze je to otocitelne o 180stupnov ne o 90., je to napisane aj pod tym obrazkom vo futures
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
6.9.2007 17:26
O 90 stupňov v oboch smeroch... :)
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
6.9.2007 19:59
Ja mam opacne otocene USB Porty a pravdu Vam poviem, ze ten kluc by mi nesiel kolmo hore, ale kolmo dole :o), a to je fakt uz brutalne neprakticke.
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
7.9.2007 9:22
No akurat tam je pravdepodobne problem s blokovanim jedneho USB portu, a sice ak su USB konektory 2 nad sebou, tak je uz jedno do ktorej podoby sa tento kluc otoci, stale bude jeden z nich blokovat (aj pri vertikalnom smere vo vrchnom USB porte je na stranke vyrobcu viditelny isty zasah aj do casti spodneho a prakticky tam uz nie je mozne nic ine zasunut)
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
8.9.2007 23:03
JJ mas pravdu je to prosto Hlupost lebo USB su na notebooku tak blizko pri sebe ze je uplne jedno ci sa to tocit da alebo nie... pokial chces nieco vopchat do USBcka pod Flaskou tak nemas nadej
|
| |
hpckar
Od: hpckar
|
Pridané:
6.9.2007 17:35
no neviem co za hpcko mas, ale na mojoj su usbecka vedla seba
|
| |
enx
Od: enx
|
Pridané:
6.9.2007 16:57
mne sa to paci az na jednu vec: "enhanced for windows"
|
| |
none
Od: none
|
Pridané:
6.9.2007 17:03
"enhanced for windows"
mam mac a nikdy v zovete nekupil by som za peniaze taku zlu reklamu :D
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
6.9.2007 17:11
musim ta sklamat ale v tomto pripade je to enhanced for windows velmi dobra vec. znamena to kompatibilitu s readyboost a teda zrychlenie nahodnych I/O. a neboj sa, rychlejsie to je, aj ked sa na to pripojis z basicu na ZX80...
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
8.9.2007 23:05
Skladba vety v tvojom pripade je UZASNA...
|
| |
mayko
Od: mayko
|
Pridané:
7.9.2007 8:00
no ready bost... to by ty ludia museli mat najskvor nainstalovanu vistu aby pochopili o co tu ide :))
|
| |
XXXHARVY
Od: XXXHARVY
|
Pridané:
7.9.2007 8:22
no ved aj tu Vistu mame... :)
|
| |
Miro
Od: Miro
|
Pridané:
7.9.2007 17:16
Nemusí byť všade Vista stači aj XP. Strčil som rýchlu CF s kapacitou 1GB do notebooka priamo a nastavil ako vyhradený swapovaci disk.
Fotoaparát mám s Xd ...
|