| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Palo
Od: Palo
|
Pridané:
6.9.2007 11:50
Fan = ventilator, preco nie je nadpis po Slovensky?
|
| |
: )
Od: : )
|
Pridané:
6.9.2007 12:14
ta to asi nevedel prelozit ;/
|
| |
slr
Od: slr
|
Pridané:
6.9.2007 12:30
suhlasim s tebou Palo, chapem, ze sa neprekladaju slova ako 'software' alebo 'notebook' alebo trebars aj 'streamovanie', ale v tomto pripade naozaj nechapem, preco sa nepouzilo slovo 'ventilator'...
|
| |
shadun
Od: shadun
|
Pridané:
7.9.2007 9:42
nemozem iba suhlasit. Tiez ma vytaca pouzivanie anlickych slov na kazdom kroku, hlavne ak je ekvivalent
|
| |
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
Od: WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
Pridané:
6.9.2007 14:34
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
POZOR ! Vynimocna akcia Orange rozdava zdarma SIM karty s kreditom 200 SK ! zaregistruj sa rychlo na
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
| |
JANciJ
Od: JANciJ
|
Pridané:
6.9.2007 19:27
trapne...
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
6.9.2007 12:15
som zvedavi za kolko sa to bude dat zohnat unas
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
6.9.2007 12:21
tak zhruba 11.900,- bez DPH
|
| |
JoKy
Od: JoKy
|
Pridané:
6.9.2007 13:24
200$ * X = 11.900,-
Keď za X dosadíme 59,90 SK tak to máme rovnicu. A pochybujem, že by niektorá banka predávala americký dolár za bezmála 60 korún :) Keď budeme veľmi skeptický, tak cena tohto notebooku by sa nemala dostať nad 8.000,-
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
6.9.2007 22:51
nejde o kurz dolara. Ide o dovozne prirazky, nabalenie dovozcov (velkoobchody, maloobchody), DPH a ani nevies ako a si na cene 11.900,- (ked budes optimisticky) ;o)
|
| |
eze
Od: eze
|
Pridané:
6.9.2007 12:59
a kto by chcel chcel pozerat na 7" monitor? 15-ka sa mi zda mala, pochybujem ze by si to tu niekto aj kupil.
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
6.9.2007 13:22
len aby si nebol prekvapeny..
taka hracka na cesty.. ked nechces vytahovat 15" notebook
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
6.9.2007 21:02
ja to zoberiem hned.plnohodnotny laptop za tu cenu v tej konfiguracii?Mnam.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 14:21
skor plno-hovnotne hovno za hovno cenu. Ze 512MB ram? Ze 16GB disk? Ze integrovana hovno grafika? Ze 7" hovno display? To de sme, v afrike? Nech si ho strcia do riti aj s tym lunexom!
|
| |
say hello
Od: say hello
|
Pridané:
6.9.2007 13:33
to Eee sa ako prosim vas cita? :-/
|
| |
hello
Od: hello
|
Pridané:
6.9.2007 14:04
cita sa to "eee" :D
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
6.9.2007 14:05
ako ked sa male dieta pyta na potrebu
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
6.9.2007 14:05
ako ked sa male dieta pyta na potrebu
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
6.9.2007 14:05
ako ked sa male dieta pyta na potrebu
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
6.9.2007 21:03
cita sa to íííííí...
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 14:22
asi aby to aj blbeckovia mohli chciet.
-Co chces na vianoce moricko?
-Eeeeeeee-eeee-eee
-Ale ano, ty moj pridrbok, dostanes ho!
|
| |
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
Od: WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
Pridané:
6.9.2007 14:35
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
POZOR ! Vynimocna akcia Orange rozdava zdarma SIM karty s kreditom 200 SK ! zaregistruj sa rychlo na
WWW.ORANGE-ZDARMA.TK
|
| |
carmen16
Od: carmen16
|
Pridané:
6.9.2007 16:45
Ako sa treba zaregistrovat?
|
| |
xapoh
Od: xapoh
|
Pridané:
6.9.2007 16:51
alebo je to ojep :)
|
| |
jammer
Od: jammer
|
Pridané:
6.9.2007 17:16
Jasne ze to je oeb...snad by firma ako je Orange len tak zadarmo nieco nerozdavala. Pipomina mi to jeden hoax, ked chodili maily ze Microsoft rozdava peniaze svojim zakaznikom :D
K clanku: na cesty aj na nenarocnu pracu je taky NB urcite vyborny...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
6.9.2007 17:21
keby len na cesty!
ted abych bol online, mam zapnuty pocitac so spotrebou cca 80-90W (i s LCD). Takto mala skatulka so spustenym IM klientom, so skype. Ak sa k tomu pripoji maly 2,5" HDD, viem si predstavit mat ho i na P2P. V podstate na vsetko, ked mobily s mensimi obrazovkami pouzivame nie len na telefonovanie, ale i na pisanie mailov, prezerenie webu, synchronizaciu.. eee PC ma i vystup na monitor.. no nekup to! =))
|
| |
eze
Od: eze
|
Pridané:
7.9.2007 10:10
no nekupim....
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
7.9.2007 14:25
A to ze to ma vykon ako fabia 1.2 do kopca ti nevadi? Chces si pozriet video a uz vypinaj ostatne aplikacie, aby ti to netrhalo... aha sice sorry, to ma lunex, takze na video zabudni.
|
| |
garcia
Od: garcia
|
Pridané:
7.9.2007 17:06
pan dan = winblowzacky onanista
|
| |
predator
Od: predator
|
Pridané:
7.9.2007 17:55
ten "notebook" ma svoju cieleny region a to su najchudobnejsie oblasti sveta, kde nie je potrebne ma DX10 grafiku, 2,5 GHz dualcore a 320 GB disk. Ide o to priniest technologie do tychto oblasti. Nie je urcene pre americky alebo europsky trh. Sa tu hadate, ked kazdy z vas ma doma komp vykonnejsi aspon 10x. Keby si bol niekde, Panu Bohu za chrbtom tak je to super
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
8.9.2007 2:26
sak to nieje ten 100$ na kluku:-)
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
13.9.2007 16:31
ovela lacnejsie ako UMPC .. a vacsie ako smartphone :) ale ako cestovatel po sluzobkach by som to celkom ocenil mat :)) predsa len 15,4 notasek je docela tazky (nie okresany low-end).
|