| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
5.9.2007 17:06
Skvely clanok, ale ja mam corsair pamate, ked funguju dobre, je to jedno.
Mam rad DSL.sk
|
| |
mr. bean
Od: mr. bean
|
Pridané:
5.9.2007 17:13
but i dont like you
|
| |
Majo
Od: Majo
|
Pridané:
5.9.2007 18:07
...a ja zasa mam rad teba a nie dsl.sk.
|
| |
2006
Od: 2006
|
Pridané:
5.9.2007 21:27
2006 ??? JE KONIEC 2007 to je aktualita jaaaaq mrak
|
| |
anonym
Od: anonym
|
Pridané:
6.9.2007 7:11
jakv mrak :-)
|
| |
cbxcv
Od: cbxcv
|
Pridané:
5.9.2007 17:11
tiez mam rad kingston ale v notebooku som snimi nenabootoval tak som musel prejst na kingmax :)
|
| |
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
Od: www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
|
Pridané:
5.9.2007 17:21
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
Tak toto je svata pravda
|
| |
DjLuky-Sk
Od: DjLuky-Sk
|
Pridané:
5.9.2007 17:22
aj ja mam Kinghstone a som z nimi spokojny maximalne :-)
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
5.9.2007 17:26
Pozrite sa na www.digitalstudios.tym.sk je tam toho viac pisane
|
| |
spam
Od: spam
|
Pridané:
5.9.2007 18:48
neotravuj s tým spamom
|
| |
ja
Od: ja
|
Pridané:
6.9.2007 20:42
pekne trapna stranka ...
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
6.9.2007 23:25
byt adminom tak dam bann na vsetko co s Tebou suvisi, aj keby to malo znamenat ze zabannujem trojcislie iP adresy a bola by to tcomacka dsl ipcka a odpravil by som si tym velke percento navstevnikov.
|
| |
akz
Od: akz
|
Pridané:
5.9.2007 17:35
mam rad kingston ale... to ze predali za 2.2 mil $ neznamena ze su aj najvacsi predajcovia.. co ak su len najdrahsi, podla mna najvacsi vyrobca znamena, ze preda najviac kusov...
|
| |
214
Od: 214
|
Pridané:
5.9.2007 20:36
Navyse tie cipy nevyraba Kingston, len ich sklada na plosne spoje.
|
| |
lala
Od: lala
|
Pridané:
5.9.2007 18:29
to Mac: pekny hnoj ta stranka...
|
| |
Petsof
Od: Petsof
|
Pridané:
5.9.2007 20:18
Corsair ma len 3.5% ???? ale nooooo....
To sa mi nece verit ... :(
|
| |
ofajc?
Od: ofajc?
|
Pridané:
5.9.2007 20:19
jak pocitam tak pocitam ale tych dalsich 10 vyrobcov mi dava 36.8% spolu. Kde je tych 6% ???
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
5.9.2007 21:39
tych 6% je moja vyroba .. nechcu to zverejnit ze komu patri tento podiel tak museli to takto skryt - ja vyrabam nanotechnologiou druhej generacie a pouzivam pri vyrobe jednoduche vlastne cipy na baze atomov a ich zelektronovania cize elektron teda napatie prechadza cez atom a nasledne vznikne informacia teda musi sa potom v podstate dekodovat zabudovanym sofware-om v cipe ktory je priamo integrovany na danej ramke a ako vsetci vieme atomy a elektrony su velmi male cize vykon je oproti terajsim ramkam 100 000 000 000-nasobny
VYRABAM HLAVNE PROCESORY co tiez taja .. nechcem to predat ziadnej firme pretoze na tom pracuje vela ludi a zhodli sme sa patentovat si to a predavat NASA,FBI,CIA,FEMA a kopec inych a pre zaujimavost jeden je aj u nas na slovensku v centrale v BA ale presnejsie vam nepoviem a stoja LEN 99 990 dolarov. Ale samozrejme k tomu maju aj maticne dosky,ramky,a ine komponenty
|
| |
thoma
Od: thoma
|
Pridané:
6.9.2007 8:45
kupim dva kusy
|
| |
Akasuukas
Od: Akasuukas
|
Pridané:
6.9.2007 0:01
I got found very nice sites, check them out!!
<a href=http://young-world.biz/>nice teens</a>
<a href=http://teenpink.biz/>teen young</a>
<a href=http://datingtips.name/>dating relationship</a>
<a href=http://dating-advice.name/>date young</a>
<a href=http://jewelry-wholesale.name/>ring wholesale</a>
<a href=http://69teens.org/>teen love</a>
<a href=http://1freelove.com/>free dating sites</a>
<a href=http://agingoffice.com/>free mature</a>
<a href=http://olderlove.biz/>love</a>
<a href=http://1jewelry.org/>jewelry catalog</a>
|
| |
TnT?
Od: TnT?
|
Pridané:
6.9.2007 13:41
predsa infineon ma ovela vacsi podiel pretoze sice oni nemaju bezne dostupne ramky pre verejnost ibaze oni ich vkladaju do celych zostav .. este ze sa zacali vyrabat pre verejnost pod nazvom aeneon.. som zvedavy o 2 roky kto bude prvy ...
|