neprihlásený Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia
Najväčším výrobcom DRAM s náskokom Kingston

DSL.sk, 5.9.2007


Najväčším výrobcom modulov DRAM pamätí bola aj v roku 2006 americká spoločnosť Kingston Technology.

Uvádza to dnes zverejnená štatistika od iSuppli.

Kingston predal v roku 2006 pamäťové DRAM moduly (SDRAM, DDR, DDR2) za 2.2 miliardy amerických dolárov, čím mu patrilo 18.1% trhu. Kingston tak zvýšil svoj podiel z roku 2005, kedy mu patrilo 16.7% trhu.

Smart Modular na druhom mieste mala 5.5% podiel, Ramaxel na treťom 5.3% a A-Data na štvrtom 5.1%.

Nasledujú TwinMOS so 4.0%, Crucial s 3.9%, PQI s 3.5%, Corsair s 3.5%, Apacer s 3.1% a Transcend s 2.9%.

Okrem Kingstonu je trh výrobcov pamäťových modulov výrazne rozdrobený, keď desiatke najväčších výrobcov patrí spolu len 42.8%.



Najnovšie články:

Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste


Diskusia:
                               
 

Skvely clanok, ale ja mam corsair pamate, ked funguju dobre, je to jedno.

Mam rad DSL.sk
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

but i dont like you
Odpovedať Hodnotiť:
 

...a ja zasa mam rad teba a nie dsl.sk.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

2006 ??? JE KONIEC 2007 to je aktualita jaaaaq mrak
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

jakv mrak :-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

tiez mam rad kingston ale v notebooku som snimi nenabootoval tak som musel prejst na kingmax :)
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
Tak toto je svata pravda

Odpovedať Hodnotiť:
 

aj ja mam Kinghstone a som z nimi spokojny maximalne :-)
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Pozrite sa na www.digitalstudios.tym.sk je tam toho viac pisane

Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

neotravuj s tým spamom
Odpovedať Hodnotiť:
 

pekne trapna stranka ...
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

byt adminom tak dam bann na vsetko co s Tebou suvisi, aj keby to malo znamenat ze zabannujem trojcislie iP adresy a bola by to tcomacka dsl ipcka a odpravil by som si tym velke percento navstevnikov.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mam rad kingston ale... to ze predali za 2.2 mil $ neznamena ze su aj najvacsi predajcovia.. co ak su len najdrahsi, podla mna najvacsi vyrobca znamena, ze preda najviac kusov...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Navyse tie cipy nevyraba Kingston, len ich sklada na plosne spoje.
Odpovedať Hodnotiť:
 

to Mac: pekny hnoj ta stranka...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Corsair ma len 3.5% ???? ale nooooo....
To sa mi nece verit ... :(

Odpovedať Hodnotiť:
 

jak pocitam tak pocitam ale tych dalsich 10 vyrobcov mi dava 36.8% spolu. Kde je tych 6% ???
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

tych 6% je moja vyroba .. nechcu to zverejnit ze komu patri tento podiel tak museli to takto skryt - ja vyrabam nanotechnologiou druhej generacie a pouzivam pri vyrobe jednoduche vlastne cipy na baze atomov a ich zelektronovania cize elektron teda napatie prechadza cez atom a nasledne vznikne informacia teda musi sa potom v podstate dekodovat zabudovanym sofware-om v cipe ktory je priamo integrovany na danej ramke a ako vsetci vieme atomy a elektrony su velmi male cize vykon je oproti terajsim ramkam 100 000 000 000-nasobny
VYRABAM HLAVNE PROCESORY co tiez taja .. nechcem to predat ziadnej firme pretoze na tom pracuje vela ludi a zhodli sme sa patentovat si to a predavat NASA,FBI,CIA,FEMA a kopec inych a pre zaujimavost jeden je aj u nas na slovensku v centrale v BA ale presnejsie vam nepoviem a stoja LEN 99 990 dolarov. Ale samozrejme k tomu maju aj maticne dosky,ramky,a ine komponenty
Odpovedať Hodnotiť:
 

kupim dva kusy
Odpovedať Hodnotiť:
 

I got found very nice sites, check them out!!

<a href=http://young-world.biz/>nice teens</a>
<a href=http://teenpink.biz/>teen young</a>
<a href=http://datingtips.name/>dating relationship</a>
<a href=http://dating-advice.name/>date young</a>
<a href=http://jewelry-wholesale.name/>ring wholesale</a>
<a href=http://69teens.org/>teen love</a>
<a href=http://1freelove.com/>free dating sites</a>
<a href=http://agingoffice.com/>free mature</a>
<a href=http://olderlove.biz/>love</a>
<a href=http://1jewelry.org/>jewelry catalog</a>
Odpovedať Hodnotiť:
 

predsa infineon ma ovela vacsi podiel pretoze sice oni nemaju bezne dostupne ramky pre verejnost ibaze oni ich vkladaju do celych zostav .. este ze sa zacali vyrabat pre verejnost pod nazvom aeneon.. som zvedavy o 2 roky kto bude prvy ...
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár