| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
5.9.2007 11:04
čo som si ja užil Quake III Arena, ak to bude aspon tak dobre mame sa na čo tesit, ale moj PC to neutiahne :(
|
| |
Norwaiz
Od: Norwaiz
|
Pridané:
5.9.2007 13:37
ja si ho este stale uzivam;-)
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
5.9.2007 11:38
Konecne! :)
|
| |
Majco
Od: Majco
|
Pridané:
5.9.2007 12:13
požiadavky sú OK...
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
5.9.2007 13:37
Verziu pre Linux vyvíja priamo id Software bude AJ Linux
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
5.9.2007 16:00
Tie technické požiadavky sú na smiech... veď to zvláda skoro každé low end PC... aspoň čo sa týka procesora a ram... graf. karta je už iná vec... ináč cool hra, už sa na ňu teším (len aby som sa v nej nesklamal) ;)
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
5.9.2007 16:03
Ta grafika je otazkou 2000 SK. Nie ako 2.5 roka dozadu, ked som moju 6600GT kupoval za 8 z velkoskladu :(
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
5.9.2007 16:23
1.5 roka 6K z normalneho obchodu.. :[
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
5.9.2007 16:00
Tento clanok mali dat napisat niekomu, kto aspon vie, o co ide... Ten by aspon nenapisal vetu: "Vyvíjať sa začala ešte v roku 2005, čomu zodpovedajú aj posledné zverejnené hardvérové požiadavky" Ked uz ide o to, zacala sa vyvijat o nieco skor (2004, hned po vydani Doomu 3), engine je tiez tak isto stary, okrem novych veci, ktore maju ZNIZIT hardwarove naroky pri lepsej grafike. Btw som zvedavy, co by ste napisali na Bioshock (minuly tyzden to vyslo), ktory bezi na novom engine U3 a minimalnu konfiguraciu ma tu istu...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.9.2007 16:22
chod do pici a nenadavaj na DSL.sk, ja ho mam rad.
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
5.9.2007 17:48
Aj ja ho mam rad ale ked sa na verejnosti nevies vyjadrovat slusne, tak sa nevyjadruj vobec
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
5.9.2007 16:25
wow bioshock vysiel?
som davno videl nejake videjka a vyzeralo to brutalne...
no nic idem pozret torrents...
|
| |
BSE
Od: BSE
|
Pridané:
5.9.2007 21:45
Máme Vás.
Máme Vás.
|
| |
Bestik
Od: Bestik
|
Pridané:
5.9.2007 17:13
uplne prve zmienky o ETQW su z roku 2003! inac pre viac informacii o tejto hre a vsetkeho okolo nej najdete na www.etqw.cz
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
5.9.2007 17:50
O tom sa s Tebou nehadam, ale ja som mal na mysli relne prace na nom, nie iba nejake uvahy a nacrty o "novom quakeovi". Btw fajn web.
|
| |
Bestik
Od: Bestik
|
Pridané:
5.9.2007 22:09
prepac, som puntickar :)
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
5.9.2007 16:06
www.etqw.cz
|
| |
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
Od: www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
|
Pridané:
5.9.2007 16:37
Tak toto je svata pravda:
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.9.2007 0:23
Svata pravda, lebo to nie je hovno, ale sračka.
|
| |
dziny
Od: dziny
|
Pridané:
5.9.2007 20:19
Inak tento tyzden niekdo urobil port quake 1 na Nokiu 95, takze sa da na nej hrat. Tu je video:
http://www.youtube.com/watch?v=JqwoYNYE4_w
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
6.9.2007 11:59
ma to dost maem poziadavky cakal som viac uvidime co to bude
|
| |
daggy
Od: daggy
|
Pridané:
6.9.2007 22:20
Skusal som Betu 2 a ked mam to mam ohodnotit, tak to je vylepseny Unreal Tournament 2004, takze nic prevratne a ani nic zle. Som zvedavy fakt na to demo...
|