neprihlásený Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia
Demo Quake Wars v pondelok

DSL.sk, 5.9.2007


Demo očakávanej multiplayer FPS hry Enemy Territory: Quake Wars bude vydané v pondelok 10. septembra.

Informovala o tom včera spoločnosť Splash Damage, ktorá hru pre Windows pre id Software a Activision vyvíjala.

Hra sa začne v Európe predávať 28. septembra.

Hra je postavená ne engine id Tech 4 spoločnosti id Software použitom v Doom 3 a s rozšírením MegaTexture pre použitie detailných veľkých textúr namiesto opakovania sa menších od Johna Carmacka, hlavného programátora a technického riaditeľa id Software.

Verziu pre Linux vyvíja priamo id Software, vydané majú byť aj verzie pre Mac OS X, PS 3 a Xbox 360.

Quake Wars je druhá multiplayer hra zo série Quake po Quake III Arena. Vyvíjať sa začala ešte v roku 2005, čomu zodpovedajú aj posledné zverejnené hardvérové požiadavky, Intel Pentium 4 3.2 GHz alebo AMD Athlon XP 3200+, 1 GB RAM a grafická karta minimálne 6600GT alebo X800 so 128 MB pamäte. Hra na pevnom disku zaberie približne 950 MB.

Či vo finálnej verzii príde ku zmene hardvérových požiadaviek nie je zatiaľ známe.

Na konci júna a začiatku augusta tohto roka boli vydané dve beta verzie, ktoré sa stretli väčšinou s pozitívnym hodnotením.



Najnovšie články:

Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste


Diskusia:
                               
 

čo som si ja užil Quake III Arena, ak to bude aspon tak dobre mame sa na čo tesit, ale moj PC to neutiahne :(
Odpovedať Hodnotiť:
 

ja si ho este stale uzivam;-)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Konecne! :)
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

požiadavky sú OK...
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Verziu pre Linux vyvíja priamo id Software bude AJ Linux
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tie technické požiadavky sú na smiech... veď to zvláda skoro každé low end PC... aspoň čo sa týka procesora a ram... graf. karta je už iná vec... ináč cool hra, už sa na ňu teším (len aby som sa v nej nesklamal) ;)
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Ta grafika je otazkou 2000 SK. Nie ako 2.5 roka dozadu, ked som moju 6600GT kupoval za 8 z velkoskladu :(
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

1.5 roka 6K z normalneho obchodu.. :[
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Tento clanok mali dat napisat niekomu, kto aspon vie, o co ide... Ten by aspon nenapisal vetu: "Vyvíjať sa začala ešte v roku 2005, čomu zodpovedajú aj posledné zverejnené hardvérové požiadavky" Ked uz ide o to, zacala sa vyvijat o nieco skor (2004, hned po vydani Doomu 3), engine je tiez tak isto stary, okrem novych veci, ktore maju ZNIZIT hardwarove naroky pri lepsej grafike. Btw som zvedavy, co by ste napisali na Bioshock (minuly tyzden to vyslo), ktory bezi na novom engine U3 a minimalnu konfiguraciu ma tu istu...
Odpovedať Hodnotiť:
 

chod do pici a nenadavaj na DSL.sk, ja ho mam rad.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Aj ja ho mam rad ale ked sa na verejnosti nevies vyjadrovat slusne, tak sa nevyjadruj vobec
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

wow bioshock vysiel?
som davno videl nejake videjka a vyzeralo to brutalne...
no nic idem pozret torrents...
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Máme Vás.
Máme Vás.
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

uplne prve zmienky o ETQW su z roku 2003! inac pre viac informacii o tejto hre a vsetkeho okolo nej najdete na www.etqw.cz
Odpovedať Známka: 0.9 Hodnotiť:
 

O tom sa s Tebou nehadam, ale ja som mal na mysli relne prace na nom, nie iba nejake uvahy a nacrty o "novom quakeovi". Btw fajn web.
Odpovedať Hodnotiť:
 

prepac, som puntickar :)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

www.etqw.cz
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Tak toto je svata pravda:
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk

www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Svata pravda, lebo to nie je hovno, ale sračka.
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Inak tento tyzden niekdo urobil port quake 1 na Nokiu 95, takze sa da na nej hrat. Tu je video:
http://www.youtube.com/watch?v=JqwoYNYE4_w
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

ma to dost maem poziadavky cakal som viac uvidime co to bude
Odpovedať Hodnotiť:
 

Skusal som Betu 2 a ked mam to mam ohodnotit, tak to je vylepseny Unreal Tournament 2004, takze nic prevratne a ani nic zle. Som zvedavy fakt na to demo...
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:

Pridať komentár