| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
5.9.2007 10:08
aj tak to nema na intel. Ale dufam,ze sa budu snazit.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.9.2007 16:22
Ty si kokot! LOL :-D
|
| |
Stentch
Od: Stentch
|
Pridané:
6.9.2007 0:55
ty si kokot. intel je naj.. zatím...
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
6.9.2007 19:51
OPERA JE NAJLEPŠIA
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
5.9.2007 10:14
som zvedavy na vykon, ak to nebude "to prave orechove" tak potom vazne neviem ako to chcu vyriesit
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.9.2007 12:42
Čo ked to nebude to "prave orechove" ale to "prave bananove ?
|
| |
Pitu
Od: Pitu
|
Pridané:
5.9.2007 10:22
no ja som tiez zvedavy aky bude vykon tychto procesorov aspon pre desktopy..:))
|
| |
Bburian
Od: Bburian
|
Pridané:
5.9.2007 10:24
Ide o cenu, nie vykon. Nie kazdemu je treba aby bol komp supervykonny, ale aby za neho nevyhodil celu vyplatu. Osobne mi je uplne jedno ako obstoji v testoch, je to super procik za super cenu.
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
5.9.2007 10:49
Presne tak. Na co mi je procak, ktory vyuzijem na 100% zhruba iba 1% pracovneho casu pocitaca... absolutna neefektivnost. Pre to uz niekolko rokov kupujem len AMD a bohate mi to staci. Teraz mam AMD 64 +3000 939nm a mozem povedat, ze novy procak ani nepotrebujem, na kolko uz nie som male dieta, aby som sa hraval cely den hry.
|
| |
939
Od: 939
|
Pridané:
5.9.2007 10:57
oprav si to tam, 939 je socket nie vyrobna technologia "939nanometerov"
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.9.2007 12:43
939nanometrov fuuha to budu tie ruské bytovkovo-kufríkové pc
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
5.9.2007 11:15
za priemernu slovensku vyplatu si asi komp s tymto procakom aj tak asi nekupis mozno tak 100dolarovy notbuk mozno :D
|
| |
grafik
Od: grafik
|
Pridané:
5.9.2007 10:50
Také štvorjadrové cpu by som zobral rovno dve. A dosku k tomu. Na render ako stvorené. Super!
|
| |
jo2X
Od: jo2X
|
Pridané:
5.9.2007 11:17
Dôležitý je vysoký výkon v prípade potreby, trebárs to 1% denne a nízka spotreba tým aj produkcia tepla a hlučnosť v prípade bežnej práce čo je mnohokrát tých 99%. To je asi najlepšia kombinácia. Takže rýchle disky na robotu, aj taký Mtron Flash s 120 MB/s by nebol od veci, veľké na ukladanie, veľa RAMky a k tomu AMD s Cool n Quiet. No nekup to.
|
| |
(.)(.)
Od: (.)(.)
|
Pridané:
5.9.2007 12:00
No nekupim!!!
|
| |
noo
Od: noo
|
Pridané:
5.9.2007 17:00
ja to kupim
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
5.9.2007 18:28
co robis, ja svoj athlon pouzivam namiesto radiatora.
NAOZAJ to funguje, ked sedim v izbe tak teplota ovzdusia je asi o 3-4 stupne viac ako inde doma :) co je dooost
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
5.9.2007 20:28
ze si magor lebo chladic na procaku je sice teplejsi ako prostredie ale je to prilis male vyhrevne teleso nato aby si si vyhrial izbu.. to ze ti vstupne teplota bude asi tym ze si tham kvalitne naprdis
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.9.2007 21:55
Lol ale si ho sfukol :-D
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
6.9.2007 19:52
A ta teplota ti tam aj vydrži pokial neotvoriš okno , ktore budeš nuteny otvorit kvoli smradu.
|
| |
Majco
Od: Majco
|
Pridané:
5.9.2007 12:20
nič moc AMD to skúša ale ked štartuje s cenou 5100,- tak na INTEL sa už nedoťiahne...
|
| |
Ing. Intel Zajac
Od: Ing. Intel Zajac
|
Pridané:
5.9.2007 12:44
Myslíš si že som až taký bezmocný ?
|
| |
Bozz (_x_)
Od: Bozz (_x_)
|
Pridané:
5.9.2007 15:32
ja vam mozem osrat taky net, ci to to je. Doma som videl k19 widowmaker a to vam bol film, nie nejaky k10
|
| |
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
Od: www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
|
Pridané:
5.9.2007 16:38
Tak toto je svata pravda:
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
www.LINUX-IS-NOT-SHIT.tk
|
| |
Attila
Od: Attila
|
Pridané:
5.9.2007 19:45
Prosím Vás, čo je energeticky úspornejšie :
AMD Duron 1300 bez usporných technologií alebo nové cpu jednojadrove so šetriacou technologiou znožovanej frekvencie, ...či dvojjadro
|
| |
tyy
Od: tyy
|
Pridané:
5.9.2007 21:38
to druhe
|
| |
Boozerang
Od: Boozerang
|
Pridané:
6.9.2007 19:55
opytaj sa v predajni toho pana čo stoji za pultom
|
| |
Sonz
Od: Sonz
|
Pridané:
6.9.2007 21:33
a aku budu mat L2 keš ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.9.2007 9:44
Kolko $ daš , tolko kB maš
|